Zavrieť

Porady

nová kuchyňa

Poraďte odkial peknú kvalitnú kuchyňu za rozumnú cenu v trenčianskom alebo trnavskom kraji. ďakujem
Usporiadat
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

a pozrela si témy :

hľadám výrobcu kuchýň
kuchyňa
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

kika dáva na štandardné skrinky krásne ceny
0 0
pwerka pwerka

pwerka je offline (nepripojený) pwerka

Špecifikuj "rozumnú cenu". Kuchyňu som vyberala začiatkom tohto roku a čo to som preskúmala, tak môžem poradiť...... U mňa nakoniec vyhral Decodom...
0 0
zitkova zitkova

zitkova je offline (nepripojený) zitkova

ja som tiež rozmýšľala nad decodomom. Predbežne som si aj vybrala. Mátete niekto indukčnú dosku? Je dobrá?
0 0
pwerka pwerka

pwerka je offline (nepripojený) pwerka

Indukčnú dosku nemám, počula som, že je to skvelá vec, ale nie všetky hrnce na tom fungugú. Napríklad hliníkove panvice sa na tom určite nedajú používať ale smaltované hrnce áno. Stačí riady odskúšať magnetom. Ak na dne hrnca magnet drží, tak je to v poriadku a na indukcii to bude fungovať.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ja pre zmenu som sa rozhodol kuchynskú linku (spodnú časť) vymurovať podľa vlastných potrieb a rozmerov.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

iba pre inspiraciu :-)

http://www.scavolini.com/index_content.asp

da sa tam vpravo hore na stranke nastavit jazyk, a potom si kliknite na modely :-) ja osobne som sa tam "hrabala" asi tri dni :-) nevedela som prestat :-)
0 0
aduliak aduliak

aduliak je offline (nepripojený) aduliak

zitkova Pozri príspevok
Poraďte odkial peknú kvalitnú kuchyňu za rozumnú cenu v trenčianskom alebo trnavskom kraji. ďakujem
Ahojte, aj ja som tu prednedavnom hladala vyrobcu kuchyn, nakoniec som vybrala firmu Trend-byt v Trencine, kvalitna za rozumnu cenu
0 0
bulnova bulnova

bulnova je offline (nepripojený) bulnova

Smith, videla som nedávno v nejakom časopise murované kuchyne a naozaj ma veľmi zaujali. Vytvoril si sám nejakú predlohu alebo odkiaľ čerpáš nápady? Pochváľ sa.
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

murovana kuchyna je faj, spodnu cast mozes spravit bez problemov, nacrtnes na papier podla vlastnej fantazie a ked mas sikovneho manzela, spravi ti to .
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
bulnova Pozri príspevok
Smith, videla som nedávno v nejakom časopise murované kuchyne a naozaj ma veľmi zaujali. Vytvoril si sám nejakú predlohu alebo odkiaľ čerpáš nápady? Pochváľ sa.
Prečítal som pár rád, že ako vlastne by mala byť kuchyňa usporiadaná. Jednotlivé časti ako varná doska, dres,pracovná plocha ako by mali mať usporiadanie. A potom som do toho osadil to čo chcem mať ja (myčka riadu, chladnička,....). Podľa priestoru, ktorý mám k dispozícii sme urobili asi tri náčrty a nakoniec sme vybrali to čo sa najviac nám páčilo. Kuchyňa vlastne je do tvaru písmena J, so zrezaným rohom.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

bulnova Pozri príspevok
... videla som nedávno v nejakom časopise murované kuchyne a naozaj ma veľmi zaujali....
to sa maju niektori fajn, ked uz maju po rozhodnuti mna to este iba caka, tak zhanam vselikde inspiracie ... na tej stranke, ktoru som hodila vyssie, je (odhadom) okolo 80 kuchyn vsetkych typov a stylov, od najmodernejsich, ktore vyzeraju skoro ako laboratorium az po tie murovane, ktore zase posobia velmi pritulne a domacky ... nasla som tam murovane, na tej stranke sa vsetky prospekty daju stiahnut fo formate pfd, iba ako priklad si mrkni napr. tento druh, mozno ta tam nieco oslovi... ked sa tam ja prehrabujem, tak si vzdy vypnem zvuk, lebo priznam, ze ta ICH muzika ma dost rusi v "premyslani" keby bol nejaky problem pri stahovani tych katalogov, tak sa mi pripadne ohlas napisem podrobnejsi navod
0 0
zitkova zitkova

zitkova je offline (nepripojený) zitkova

poznáte niekto firmu DREVOSTYL z Dolnej Stredy. Na stránke majú pekné kuchyne. Máte niekto od nich kuchyňu?
0 0
manus manus

manus je offline (nepripojený) manus

Som kto som :-)
zitkova Pozri príspevok
poznáte niekto firmu DREVOSTYL z Dolnej Stredy. Na stránke majú pekné kuchyne. Máte niekto od nich kuchyňu?
Nie, od Drevostyl-u kuchyňu nemám, ani nepoznám na ňu názory, ale hádam sa tu niekto nájde, kto ich pozná a poradí ti.
Ja by som chcela o inom: treba si dať pozor na to, aby ste poznali niekoho, kto má kuchyňu od vášho potenciálneho výrobcu a aby bol s ňou spokojný. My sme také referencie nemali, ale páčili sa nám nábytky na predajni (boli fakt krásne vyrobené), tak sme sa rozhodli pre nich. Bola to chyba!!! Kalkulácia na kuchyňu bola urobená na 60.000,- Povedali sme si, že v kuchyni sa asi predsa trávi najviac času (aspoň u nás), tak sme sa rozhodli do nej investovať trošku viac peňazí, aby sme sa tam cítili čo najlepšie. Ale poviem vám, to čo nám doviezli, bola jedna KATASTROFA!!! A ešte tí majstri, čo ju montovali... No horor!!! Ich práca vyzerala ako v rozprávke Pat a Mat. Celú linku sme reklamovali a vrátili. Áno, dobre čítate, linku za 60tis. sme celú vrátili. Nebrali sme ani návrhy majiteľov (prišli sa na ňu osobne pozrieť), ktorí ponúkali výraznú zľavu a opravu chýb. Manžel to vystihol úplne presne, keď im povedal: "Toto nechcem ani zadarmo!!!". Nakoniec sme si ju dali urobiť úplne inde a vyšla nás ešte o 5tis. menej a tá kvalita - to sá nedá porovnať!!! Už len ten prvý dojem...

Tým som vám chcela povedať, že vždy je treba vidieť onen nábytok u zákazníka, nie na predajni, a byť si istý jeho spokojnosťou. A druhá vec je taká , že nie všetko drahšie musí byť aj kvalitnejšie.
0 0
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

a kde si si dala robiť tú kuchyňu?
0 0
manus manus

manus je offline (nepripojený) manus

Som kto som :-)
evika Pozri príspevok
a kde si si dala robiť tú kuchyňu?
Neviem, či to tu môžem napísať, ale bola to firma LIVE Interier.
0 0
manus manus

manus je offline (nepripojený) manus

Som kto som :-)
Pripájam Link, aké pekné kuchyne robia. Preto vravím, radšie aj 2x vidieť niekde inde-u zákazníka, ako na predajni a nete...
www.liveinterier.sk
0 0
manus manus

manus je offline (nepripojený) manus

Som kto som :-)
A teraz čosi z kuchyne, ktorú nám odovzdali.
Naposledy upravil manus : 10.09.07 at 19:10
streda 4 008.jpg  
streda 4 012.jpg  
streda 4 024.jpg  
streda 4 029.jpg  
streda 4 030.jpg  

prevŕtaná diera do WC.jpg  
1/1
0 0
manus manus

manus je offline (nepripojený) manus

Som kto som :-)
Dúfam, že sa Richard nenahnevá, že tu ´cápem´ takéto fotky, ale: "Riško bolo to z dobrej vôle."
0 0
toyota toyota

toyota je offline (nepripojený) toyota

A,čo tak DECODOM Nitra?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať