Zavrieť

Porady

nová kuchyňa

Poraďte odkial peknú kvalitnú kuchyňu za rozumnú cenu v trenčianskom alebo trnavskom kraji. ďakujem
Usporiadat
doop doop

doop je offline (nepripojený) doop

Ahoj. My máme už tretí rok kuchyňu z TRENABu v Trenčíne - sme veľmi spokojní. Cena je približne rovnaká ako Decodom, ale je to priamo v TN. A aj chalani čo ju prišli namontovať boli absolútne perfektní! Čistotní, všetko po sebe spratali, no paráda! Tento rok sa chystáme na prerábku starého domu a veľmi vážne uvažujem nad murovanou linkou. Poradí mi niekto tipy, kto robí murované kuchyne?
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

Ahojte Poradaci.
Potrebovala by som vase skusenosti a rady. Hlavne od Poradakov z okolia Ziliny (Najlepsie priamo zo Ziliny). Nemate niekto skusenost s kuchynskými štúdiami, vyrobcami kuch. liniek, resp. vsetko co suvisi s navrhom, montazou, dovozom kuchyne?Za rozumnu cenu. Rozumna cena je od 0,- do 100 000,- SK (komplet). Dakujem velmi pekne.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

Adkah Pozri príspevok
Ahojte Poradaci.
Potrebovala by som vase skusenosti a rady. Hlavne od Poradakov z okolia Ziliny (Najlepsie priamo zo Ziliny). Nemate niekto skusenost s kuchynskými štúdiami, vyrobcami kuch. liniek, resp. vsetko co suvisi s navrhom, montazou, dovozom kuchyne?Za rozumnu cenu. Rozumna cena je od 0,- do 100 000,- SK (komplet). Dakujem velmi pekne.
No dobre, tak zvysim cenu alebo asi nik nepozna taku lacnu firmu
Cena neobmedzena.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

Naozaj nik nepomoze?
0 0
jankazb jankazb

jankazb je offline (nepripojený) jankazb

Aktívny človek s technickým myslením, budúci stavebník ...viac
Moju prvú kuchyňu robila FEPA Myjava, teraz budú robiť sestre a dúfam že o pol roka ďalšiu novú do domčeka zasa mne.
Nemajú síce žiadnu bombastickú reklamu, ale ja som bola,som a verím že ďalej budem spokojná.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

jankazb Pozri príspevok
Moju prvú kuchyňu robila FEPA Myjava, teraz budú robiť sestre a dúfam že o pol roka ďalšiu novú do domčeka zasa mne.
Nemajú síce žiadnu bombastickú reklamu, ale ja som bola,som a verím že ďalej budem spokojná.
Prosim Ta maju nejaku internetovu stranku?
0 0
jankazb jankazb

jankazb je offline (nepripojený) jankazb

Aktívny človek s technickým myslením, budúci stavebník ...viac
Nemajú, treba ísť osobne, je to taká šikovná firmička, žiadny stolár na "kolene". Tlf. pre prípadné info: 0915746393
0 0
ssandra-123 ssandra-123

ssandra-123 je offline (nepripojený) ssandra-123

My sme si poskladali kuchynskú linku z BRW Sentima vanilková kombinovaná s čerešňou, ked' nám príde, pridám nejaké fotky, to bude asi v polovici júna.Tiež je to vidiecky štýl a cena super.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

jankazb Pozri príspevok
Nemajú, treba ísť osobne, je to taká šikovná firmička, žiadny stolár na "kolene". Tlf. pre prípadné info: 0915746393
Super, dakujem za cislo.
0 0
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

My sme si na zaklade odporucani mojej znamej a aj testov kuchynskych liniek http://www.test-magazin.sk/artest.php?testid=1 vybrali tu z Decodomu. Pride nam asi o mesiac, tak potom zreferujem, ci je vsetko OK. No doteraz, co sme pobehali viacere predajne, som sa prave tu stretla s najlepsim pristupom a aj cenou v porovnani s kvalitou.
0 0
zitkova zitkova

zitkova je offline (nepripojený) zitkova

Tak kuchyňu už máme zajednanú na budúci týždeň už možno bude hotová. Nakoniec sme sa rozhodli pre decodom. Prikladám grafický návrh okno je len ilustračné.
p[1]. zitnanska 3.jpg  
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

zitkova Pozri príspevok
Tak kuchyňu už máme zajednanú na budúci týždeň už možno bude hotová. Nakoniec sme sa rozhodli pre decodom. Prikladám grafický návrh okno je len ilustračné.
Je krasna, mozem sa opytat kolko stala? Dakujem.
0 0
zitkova zitkova

zitkova je offline (nepripojený) zitkova

Stála 96 000,- Sk, počuli sme aj názory, že je to veľa. Ale mne sa zapáčila mala som ju už dávnejšie vybranú a keď som ju videla naživo tak som bola skoro rozhodnutá. Boli sme aj u súkromníka, ale tá kvalita sa mi nepozdávala. Chceli sme dyhovanú kuchyňu (na masív nemáme) a väčšina robí fóliované. Dávala som si robiť rozpočet aj menším firmám a rozdiel tam bol okolo 20 000 - 30 000,- ale zase to boli len fóliované dvierka. Ja som spokojná a dúfam, že mi bude dobre slúžiť.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

zitkova Pozri príspevok
Stála 96 000,- Sk, počuli sme aj názory, že je to veľa. Ale mne sa zapáčila mala som ju už dávnejšie vybranú a keď som ju videla naživo tak som bola skoro rozhodnutá. Boli sme aj u súkromníka, ale tá kvalita sa mi nepozdávala. Chceli sme dyhovanú kuchyňu (na masív nemáme) a väčšina robí fóliované. Dávala som si robiť rozpočet aj menším firmám a rozdiel tam bol okolo 20 000 - 30 000,- ale zase to boli len fóliované dvierka. Ja som spokojná a dúfam, že mi bude dobre slúžiť.
Takze tato je dyhovana? A mate v nej police alebo aj drotene vybavenie? Draha? Podla toho kto ma aky rozpocet na kuch. linku. Myslim, ze je to individualne. Presne tak, nech je clovek stastny a sokojny nie je to zalezitost na 1-5 rokov.
0 0
zitkova zitkova

zitkova je offline (nepripojený) zitkova

V skrinách sú police, vedľa drezu je taká úzka vysúvacia skrinka na čistiace prostriedky, stolíky sú plnovysúvacie s dojazdom a dvierka na skrinkách nebúchajú.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
smith Pozri príspevok
Ja pre zmenu som sa rozhodol kuchynskú linku (spodnú časť) vymurovať podľa vlastných potrieb a rozmerov.
Smith, veľmi dobrý výber- musím uznať dobrý vkus a dúfam, že predné dvierka dáš masív - to si aj taká linka zaslúži alebo aspoň kvalitné MDF a nie žiadne LDTD. Mne osobne sa páči murovanie- tehla.
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
Ak môžem prispieť svojim vlastným názorom, tak sa pripájam: Kuchyňa nemá byť veľká, podstatné je, aby bol dodržaný trojuholník: chladnička - varná doska a dres. Stačí, aby bol medzi nimi priestor na odkladanie a krájanie od 60 do 100 cm. Medzi dvoma rovnobežne stojacími kuchynskými linkami odporúčam vzdialenosť 120 - 140 cm. Inak sa po kuchyni zbytočne nabeháte. Jedáleň by aj tak mala byť mimo kuchnskej linky, nie v strede medzi dvoma pultami. A najpodstatnejšia vec - spodné skrinky riešte ako zásuvky. Ja som sa pri realizácii kuchyne rozhodla pre samé zásuvky okrem jednej skrinky - a tú dodnes ľutujem a už s manželom premýšľame, ako ju prerobiť na zásuvku. A ešte - veľmi sa mi osvedčil odpadkový kôš v skrinke pod drezom - je tam schovaný, nie je na očiach, nešíri sa z neho smrad po celej kuchyni, proste paráda.
0 0
zitkova zitkova

zitkova je offline (nepripojený) zitkova

Umiestnenie košu pod derzom je užitočné. Mám ho aj ja zabudovaný existuje viacero variant.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

zitkova Pozri príspevok
Umiestnenie košu pod derzom je užitočné. Mám ho aj ja zabudovaný existuje viacero variant.

Užitočne určite, ale koľko je maximálny objem zabudovaných košov? Ďakujem
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

zitkova Pozri príspevok
Stála 96 000,- Sk, počuli sme aj názory, že je to veľa. Ale mne sa zapáčila mala som ju už dávnejšie vybranú a keď som ju videla naživo tak som bola skoro rozhodnutá. Boli sme aj u súkromníka, ale tá kvalita sa mi nepozdávala. Chceli sme dyhovanú kuchyňu (na masív nemáme) a väčšina robí fóliované. Dávala som si robiť rozpočet aj menším firmám a rozdiel tam bol okolo 20 000 - 30 000,- ale zase to boli len fóliované dvierka. Ja som spokojná a dúfam, že mi bude dobre slúžiť.
96 tisíc je veľa. Ja mám podstatne väčšiu kuchyňu za menej. Avšak ak trváš, že musí byť z decodomu platíš aj značku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať