Zavrieť

Porady

nová kuchyňa

Poraďte odkial peknú kvalitnú kuchyňu za rozumnú cenu v trenčianskom alebo trnavskom kraji. ďakujem
Usporiadat
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

poslusne hlasim - uz mame doma zmontovanu tu kuchynsku linku z Decodomu. co sa tyka samotnej kuchynskej linky - max. spokojnost. dotiahnute detaily (az na absolutne farebne neladiace krytky na listu - musime zohnat nove). inak ziadne poskodene diely.
da sa povedat, ze pri rekonstrukciu nasho bytu to bola prva dodavka bez zavad.
1 0
zuzi1 zuzi1

zuzi1 je offline (nepripojený) zuzi1

Ja mám tiež kuchyňu Leandra z Decodomu. Skladal ju manžel a všetky časti dokonale sedeli.Nedalo sa to vôbec porovnať s nábytkom z Poľska, ktorý máme v detskej. Museli sme však reklamovať jedno mliečne sklo, pretože povrchová úprava bola fľakatá. Za 2 dni sme mali nové sklo doma. Pred tromi rokmi sme za ňu dali 35.000 SK ( je to len klasický bytový rozmer). Už máme z Decodomu aj obývačku.
Naposledy upravil zuzi1 : 13.08.08 at 22:02
1 0
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

takisto sme si kupili aj obyvacku. vytesujeme sa z nej.
0 0
Nika6181 Nika6181

Nika6181 je offline (nepripojený) Nika6181

zitkova Pozri príspevok
Stála 96 000,- Sk, počuli sme aj názory, že je to veľa. Ale mne sa zapáčila mala som ju už dávnejšie vybranú a keď som ju videla naživo tak som bola skoro rozhodnutá. Boli sme aj u súkromníka, ale tá kvalita sa mi nepozdávala. Chceli sme dyhovanú kuchyňu (na masív nemáme) a väčšina robí fóliované. Dávala som si robiť rozpočet aj menším firmám a rozdiel tam bol okolo 20 000 - 30 000,- ale zase to boli len fóliované dvierka. Ja som spokojná a dúfam, že mi bude dobre slúžiť.
..otázočka...je to aj so spotrebičmi?Lebo mi máme v Decodome objednanú Carmen a bez spotrebičov za 3500€....
0 0
marioselecky marioselecky

marioselecky je offline (nepripojený) marioselecky

ja som spokojny s Decodomom.
0 0
Mišo Design Mišo Design

Mišo Design je offline (nepripojený) Mišo Design

Zdravim pomozem pri vybere kuchynskej linky. Planovaniu sa venujem uz niekolko rokov a mal som aj moznost nazriet do vyroby opisanych znaciek.
DECODOM - v prvom rade vyvratim tvrdenia "vseznalkov" kt.tvrdia,ze vyrobca ponuka polsky material. Je to blud. Decodom material dovaza z Talianska,Nemecka a Rakuska. Vsetko sa dalej spracuva v Topolcanoch. Vsetky dvierkoviny,bez ohladu na model kuchyne su z MDF materialu,cize ziadna drevotrieska. Dalej Vam v cene,bez zbytocnych priplatkov zmontuju priamo vo vyrobe korpus skriniek. Montaz to vyrazne urychli a aj pre riesenie montovania vo vlastnej rezii sa stava praca jednoduchsia. Ide teda o vysoko kvalitny vyrobok s kovanim Hettich a Blum. Na vyber je velke mnozstvo farieb korpusov,prednych ploch,prac dosiek a madiel. Velke mnozstvo typov skriniek,vnutorneho vybavenia a doplnkov. To zarucuje neobmedzene moznosti pri zhmotnovani Vasich predstav. Cena je dolezita a na kvalitu aku dostanete je dostupna. Velke plus je sikovny designer:-P a zlava az do vysky 40%. Kto bude mat zaujem o nadstandardny servis a vsetko co som pisal,poslem kde v Ba to najdete.
NOBILIA - Kazda tretia kuchyna predana v Nemecku je prave Nobilia,a ide o najvacsiu fabriku v Nemecku. Vyroba je vysoko kvalitna a naozaj zarucujem oznacenie: Made in Germany. Nobilia predbehla konkurenciu a ako jediny vyrobca kuchyn testuje svoje vyrobky. Na zaklade vysledkov skvalitnuju material a zarucuju pri 100% vyuzivani a zatazeni kuchyne 15rocnu zivotnost. V beznej domacnosti nepride nikdy k takemuto zatazeniu a tym sa zivotnost zvysuje na cca 25 az 30rokov. Taktiez Vam v cene kuchyne ponukaju dodanie v casti zmontovanom stave. Na vyber je neuveritelne mnozstvo farebnych prevedeni,kombinacii a madiel. Ako v Decodome su predne plochy z MDF materialu,prac. doska umakart zo specialnou povrchovou upravou a velkym vyberom hlbok a ohranenia. Povrchova uprava je pestra melamin,lak,sklo,masiv. Nobilia ma kuchyne dostupne,a tak isto aj vysoko moderne,designove a luxusne. Klientom vie tym padom ponuknut vzdy individualne riesenie,vyhodne a dostupne. Je malo profesionalov co vedia vyuzit pestrost pri planovani,preto je dolezite najst si to najlepsie poradenstvo a zlavy do vysky 15%.
Kuchyna je co sa tyka domacnosti financne najnarocnejsia,ocakava sa najvacsia zivotnost,kvalita a tvori srdce a ohnisko domova kde sa stretava cela rodina. Ulahcite a sprijemnite si pracu v kuchyni,preto sa nikdy nerozhodujte podla ceny. Dolezita je kvalita,dostupnost a servis. Klientom viem ponuknut vzdy to najvyhodnejsie riesenie. Kto bude mat zaujem moze sa prist len pozriet a poradit sa,a sam sa rozhodne akeho partnera si zvoli na kupu kuchyne.
Ak mate nejake otazky kludne sa pytajte
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať