Zavrieť

Porady

Neuvedené záväzky v DP za rok 2005,2006.

Prajem všetkým pekný deň, potrebujem poradiť.Účtovníčka ktorá robila daňové priznanie SZČO za rok 2005 a 2006 neuviedla vo výkazoch záväzky / neuhradené faktúry a odvody/. Je potrebné podať opravné výkazy, alebo to mám nechať tak ? Ďakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    Ak chceš, aby to bolo v poriadku, po správnosti by si mala podať na DÚ opravné výkazy.

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    raz som podávala dodatočné dan.priznanie v JU. Na DU mi povedali, že dan.priznanie mám podať nové (t.j.dodatočne), ale výkazy nemám meniť. musia zostať pôvodne. takže neviem.... skus sa spýtať najprv na DU

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    Ale ona nebude meniť DP ale iba výkazy. DP jej neovplyvní to, že tam uvedie záväzky.
    Nie sú to vysoké sumy a všetky záväzky roku 2005 aj 2006 boli uhradené a boli správne zaradené aj v DP za 2006 . Ďakujem všetkým za rady. Som začínajúca účtovníčka a robiť po niekom, kto nemal účtovníctvo v poriadku je zložité.

    Neuvedené záväzky v DP za rok 2005,2006.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.