Zavrieť

Porady

RZD a daňový bonus

Dobré ráno, mohol by mi niekto poradiť ohľadom RZD. V riadku 09 je úhrn preddavkov na daň, no neupravené o daňový bonus. Chcem sa len informovať, či je správne hodnota, ktorú som uviedla, nakoľko som uviedla aj s daňovým bonusom 4800 na jedno dieťa (pretože zamestnanec má 1 dieťa a túto hodnotu si ponižuje pri odvode mesačne o 400,-Sk). Mala tam byť hodnota s daňovým bonusom alebo bez?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Tanenka
    Dobré ráno, mohol by mi niekto poradiť ohľadom RZD. V riadku 09 je úhrn preddavkov na daň, no neupravené o daňový bonus. Chcem sa len informovať, či je správne hodnota, ktorú som uviedla, nakoľko som uviedla aj s daňovým bonusom 4800 na jedno dieťa (pretože zamestnanec má 1 dieťa a túto hodnotu si ponižuje pri odvode mesačne o 400,-Sk). Mala tam byť hodnota s daňovým bonusom alebo bez?
    http://www.porada.sk/showthread.php?t=5932&page=4&pp=10 ... príspevky č. 37 a 38 ...

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Teraz som sa milá Tanenka vážne veľmi rozčúlil. Zaprisahávam sa, že do smrti Vám neodpoviem na žiadnu Vašu otázku. Ste na mojej čiernej listine.

    A pokojne tu môžu začať diskutovať zástanci Tanenky o tom, kto sa už narodil múdry a pod. Teším sa, ako tu chcete obhajovať túto slečnu, či dámu.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Tanenka
    Dobré ráno, mohol by mi niekto poradiť ohľadom RZD. V riadku 09 je úhrn preddavkov na daň, no neupravené o daňový bonus. Chcem sa len informovať, či je správne hodnota, ktorú som uviedla, nakoľko som uviedla aj s daňovým bonusom 4800 na jedno dieťa (pretože zamestnanec má 1 dieťa a túto hodnotu si ponižuje pri odvode mesačne o 400,-Sk). Mala tam byť hodnota s daňovým bonusom alebo bez?
    Tanenka, neviem či si neuvedomuješ, že sa pýtaš na to na čo si sa pýtala včera. Nič v zlom, ale moja zlatá nechaj tie mzdy, pretože ty tomu nikdy neporozumieš i keby si neviem ako chcela a budeš len nešťastná. Choď robiť niečo iné, napr. sekretárku, čo varí kávu prípadne chodí na poštu. Nič v zlom, ale radím Ti vezmi si k srdcu túto radu...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.