Zavrieť

Porady

Danove priznanie Kto pomoze???

Caute.Momentalne som na MD.Syn ma 2 roky a minuly rok som pracovala od januara do maja.potom som presla opet na matersku dovolenku.Ked som pracovala poberala som rodicovsky prispevok 1200korun a potom nasledne mi ho zvysili.Ako mam podat danove priznanie???Nepomoze mi niekto??Ja sa z toho asi zblaznim.Tie vsetky udaje neviem spracovat.Ak sa nejaky dobracisko najde nech mi odpise a ja mu poskytnem vsetky informacie na spracovanie danoveho priznania.Vopred Vam vsetkym dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

    Luckasari
    a čo taká otázočka, keď si bola len zamestnaná žiadna živnosť a tak, neurobí ti ročné zúčtovanie dane tvoj hlavný zamestnávateľ?
    alebo to, že som pracovala znamená na živnosť?
    Luckasari
    a čo taká otázočka, keď si bola len zamestnaná žiadna živnosť a tak, neurobí ti ročné zúčtovanie dane tvoj hlavný zamestnávateľ?
    alebo to, že som pracovala znamená na živnosť?
    Pracovala som u zamestnavatela.Robila som na pumpe.NO na benzimke.Ja som odtial dala vypoved a momentalne som na Md.Cize ja sa tam po skonceni MD uz nevratim.Ja som bola financne nutena ist do prace pretoze manzel stratil pracu.Ked si ju nasiel nastupila som spet na MD.

    Danove priznanie Kto pomoze???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.