Zavrieť

Porady

poďakovanie poraďákom

Ďakujem všetkým ktorí pomáhajú, usmerňujú a radia. Som rada,že takáto poraďácka strána vôbec je a keď je človek v úzkych vždy sa niekto nájde, kto poradí a pomôže.
Chcem sa s vami podeliť o radosť z môjho narodeného babetka Tamarky.
Vdaka Vám som si pomohla vylepšiť materskú. A teraz si vychutnávam krásne chvíle s týmto malým stvorením.
Hoci je pravda, že musím zvladať aj účtovníctvo a DPH ale s vašou pomocou, to vždy nejako zvládnem.
Ešte raz všetkým ďááákujem.
Musím bežať lebo maličká sa mi hlási.

Monika
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gratulujem a prajem Vám obom veľa zdravia.


Ak budeš mať čas, prilep sem jej fotku.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
iveta30 iveta30

iveta30 je offline (nepripojený) iveta30

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Rada sa na Tvojich milých slovách priživím. Dúfam,že mi bude odpustené . A Tebe monik111 a Tvojej Tamarke veľa šťastných a krásnych spoločných chvíľ želám.
0 0
symona symona

symona je offline (nepripojený) symona

aj samostatne aj zárobkovo činná ...viac
Tiež sa pripajám ku gratulácii, obom želám všetko najlepšie. Uži si to, je to nádherné obdobie. A strašne rýchlo to uletí. Teš sa z každého úsmevu malej Tamarky, je to niečo, čo sa ničím nedá nahradiť. Som v podobnej situácii ako Ty, len ten môj poklad má už 16 mesiacov. Je to mimoriadne náročné zvládnuť aj starostlivosť o bábätko a popri tom aj intenzívne pracovať. Ale dúfam, že máš pri sebe múdreho a šikovného partnera, ktorý Ti pomôže.

Gabika & Paulínka

P.S. Nezaložíme Klub detí z Porady?
0 0
monik111 monik111

monik111 je offline (nepripojený) monik111

Ďakujem všetkým za gratulácie.
Na porade som včera nebola a dnes čítam čo píšete.
Ste super.
Človeka to povzensie,keď toľko ľudí praje všetko krásne, hoci sa nevidíme a nepoznáme ale je to príjemný pocit. Krásne naštartovaný deň.

Zo srdca prajem aj ja Vám všetko dobré

Monika
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Dnes som zazrela na konte Chobota 500 PoradaBodov. Srdečne mu blahoželám a ďakujem za jeho veľkú pomoc.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
VERONIKA6 Pozri príspevok
Dnes som zazrela na konte Chobota 500 PoradaBodov. Srdečne mu blahoželám a ďakujem za jeho veľkú pomoc.
Pripájam sa s gratuláciou. Chobot500 mi s trpezlivosťou múdreho muža pomáha keď sa tu nešťastne motkám a neviem si rady. Gratulujem a ďakujem zároveň.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Dovolím si pripojiť sa ku gratulácii. Zároveň gratulujem VERONIKA6 k získaniu titulu "PORAĎÁK". Si šikovná, len tak ďalej, držím prsty.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

drobeceva Pozri príspevok
Dovolím si pripojiť sa ku gratulácii. Zároveň gratulujem VERONIKA6 k získaniu titulu "PORAĎÁK". Si šikovná, len tak ďalej, držím prsty.
Evka ďakujem, držme si prsty vzájomne. Nikdy Ti nezabudnem Tvoju podporu ktorou mi pomáhaš prekonávať toto moje ťažké obdobie. Si mojou skutočnou kamarátkou keď aj na diaľku a pevne verím, že sa niekedy stretneme.
A ďakujem všetkým PORAĎÁKOM za pomoc.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Veľmi si cením Tvoje kamarátstvo hoci aj na diaľku. Vieš ako sa hovorí, kamarát je niekedy bližší ako rodina. Som rada, že sa vieme navzájom podržať v našich problémoch. Touto cestou tiež ďakujem celej PORAĎÁCKEJ RODINE, bez ktorej si už neviem predstaviť svoju každodennú prácu. Všetkým adresujem svoje veľké Ď A K U J E M. Eva
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Ahojte poraďáci aj ja sa pripájam ku gratulácii Chobotovi, že je taký múdry a trpezlivý a keď niekedy druhým už nervy tečú z niektorých otázok, on je trpezlivý a kľudný a bez komentára odpovedá všetkým a nikoho nesprde, že to alebo hento, že prečo a načo, a vždy odpovedá slušne a hlavne nikoho nepoúčá ani nových, že to alebo toto.
CHOBOT vysoko si Ťa vážím, lebo ty si fakt ČLOVEK na úrovni. Želám ti hlavne, aby si nestratil tú trpezlivosť ani s nováčikmi, lebo podaktorí zabúdajú nato, že aj oni voľakedy boli tu noví a tiež sa tu potrebovali naučiť orientovať a potrebovali pomoc druhých takisto ako tí terajší nováčikovia.
0 0
m.b m.b

m.b je offline (nepripojený) m.b

som workoholik, na liecenie sa nechystam xD ...viac
Aj ja sa chcem podakovat poradakom, toto je vynikajuca stranka. ale nie som basnik tak ani neviem opisat aka som rada .
uz od vianoc tu sedim kazdy den, cely den od rana do vecera a vsetko si poctivo zapisujem, nema ani kto taniere po vianocnej veceri umyt.
tolko som sa uz naucila, utekam pokracovat.........
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Ja síce som registrovaná dosť dlho, na poradu som začala pravideľne chodiť až tento rok. Porada mi dala veľa. Veľa som sa naučila, veľa dobrých poraďákov mi pomohlo a dúfam, že som i ja niekomu pomohla.

Milí poraďáci :

ĎAKUJEM !!!

Som vďačná tomu, kto poradu vymyslel.

Jarka
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Barbara Pozri príspevok
Ahojte poraďáci aj ja sa pripájam ku gratulácii Chobotovi, že je taký múdry a trpezlivý a keď niekedy druhým už nervy tečú z niektorých otázok, on je trpezlivý a kľudný a bez komentára odpovedá všetkým a nikoho nesprde, že to alebo hento, že prečo a načo, a vždy odpovedá slušne a hlavne nikoho nepoúčá ani nových, že to alebo toto.
CHOBOT vysoko si Ťa vážím, lebo ty si fakt ČLOVEK na úrovni. Želám ti hlavne, aby si nestratil tú trpezlivosť ani s nováčikmi, lebo podaktorí zabúdajú nato, že aj oni voľakedy boli tu noví a tiež sa tu potrebovali naučiť orientovať a potrebovali pomoc druhých takisto ako tí terajší nováčikovia.
Ja si myslím, že vďaka patrí všetkým, ktorí správny čas na správnom mieste poradia. Naozaj nie sme všetci tak výrečný, niekedy nevieme to napísať ako to chápame, vznikajú nedorozumenia a zbytočné hašterenia, a nie je zanedbateľné aj to, že každý nevieme s tým PC pracovať rovnako šikovne.
My staršie generácie sme väčšinou vlastne samoukmi, nemali sme tú možnosť v škole pracovať s počítačmi. Naozaj, keď sa mi podarí prilepiť obrázok, alebo akúsi prílohu, alebo zákon mám z toho obrovskú radosť. Aj tieto veci som sa naučila práve na porade.sk
A keď sa ani nepýtam, ale prečítam odpoveď na nejakú otázku, je to niečo, čo som doteraz nevedela mám aj z toho radosť, že nadarmo sem nechodím a vzdelávam sa stále.
0 0
zsazsula zsazsula

zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

Musím sa aj ja k Vám pripojiť slovami sa to nedá povedať ani vyjadriť aká som Vám vďačná , že tá porada existuje som tu od 02.2007 je to krátka doba, pomocou porady som založila s.r.o ktorá funguje a kvitne naplno ..........
PROSTE SOM RADA ŽE V TOMTO .......... SVETE SÚ AJ DOBRÝ ĽUDIA NAŠI PORAĎÁCI

ĎAKUJEM..............
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Dobrý deň všetci, som na porade len krátko a ešte sa tu poriadne neviem ani orientovať. Nebývam tu často, neviem či som sa mala predstaviť, lebo až teraz tu nachádzam všeliaké témy,príspevky. A táto téma je práve to čo som hladala od začiatku. Chcem sa Vám všetkým poďakovať. Kým som nepoznala poradu natrápila som sa kým som sa dostala k nejakej odpovedi, nemala som s kým prediskutovať nejaký problém. A vôbec som netušila, že existuje tolko správnych ľudí múdrych a skúsených, ktorí sú ochotní poradiť,pomôct. Je to úplne super a som rada že môžem byť členom tejto veľkej správnej rodiny. SRDEČNA VĎAKA
0 0
Katka91 Katka91

Katka91 je offline (nepripojený) Katka91

Ja sa chcem poďakovať za info o zmenách a povinnostiach od nového roka, ktoré mi dnes prišlo mailom. Je to milé.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

A mne neprišlo nič, To sa musí niečo predplatiť???
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Iwett Pozri príspevok
A mne neprišlo nič, To sa musí niečo predplatiť???
Máš aktivované zasielanie noviniek?
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Iwett Pozri príspevok
A mne neprišlo nič, To sa musí niečo predplatiť???
Pravdu povediac - myslel som si, že je to v súvislosti s tým, že mám DRAK-a.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať