Zavrieť

Porady

poďakovanie poraďákom

Ďakujem všetkým ktorí pomáhajú, usmerňujú a radia. Som rada,že takáto poraďácka strána vôbec je a keď je človek v úzkych vždy sa niekto nájde, kto poradí a pomôže.
Chcem sa s vami podeliť o radosť z môjho narodeného babetka Tamarky.
Vdaka Vám som si pomohla vylepšiť materskú. A teraz si vychutnávam krásne chvíle s týmto malým stvorením.
Hoci je pravda, že musím zvladať aj účtovníctvo a DPH ale s vašou pomocou, to vždy nejako zvládnem.
Ešte raz všetkým ďááákujem.
Musím bežať lebo maličká sa mi hlási.

Monika
Usporiadat
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

smith Pozri príspevok
Máš aktivované zasielanie noviniek?
ja neviem, a ako sa to aktivuje?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Iwett Pozri príspevok
ja neviem, a ako sa to aktivuje?
Moje konto - nastavenia - upraviť možnosti - prijímanie email - treba zaškrtnúť prijímanie email od Administratora.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

tak mne sa to aktivovať nedá???????
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Iwett Pozri príspevok
tak mne sa to aktivovať nedá???????
Určite?
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

to bola otázka, že ked nemám draka, tak idem to vyskúšať....
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Iwett Pozri príspevok
to bola otázka, že ked nemám draka, tak idem to vyskúšať....
Katka91 nemá DRAK-a a info na mail dostala, takže ho dostaneš aj Ty, resp. už máš.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

tak to by ma potešilo veľmi.......ďakujem, pekný večer
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Iwett Pozri príspevok
A mne neprišlo nič, To sa musí niečo predplatiť???
Mne upozornenie prislo, nemam predplatene nic, takze ma to potesilo.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ešte vám email možno len príde

ale nájde sa aj tu:
http://www.porada.sk/t69302-informac...-1-2008-a.html
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

dakujem za emailik, už mi dorazil...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
STRELEC Pozri príspevok
Pravdu povediac - myslel som si, že je to v súvislosti s tým, že mám DRAK-a.
Email sme zaslali všetkým, ale niektoré veci tam boli nalinkované do draka, taže to je aktuálne len pre predplatiteľov draka...
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Chcel by som poďakovať kolegovia za Vaše príspevky.
Totiž: nasrdil som sa - ukľudnil a znova nasrdil. Ako?

Klient (jednohubka) prišiel s tým, že mu neprevzali výkazy a teda aj priznanie, lebo že sú iné. Povedal som mu, že nie sú, ale pre istotu - rýchly kuk na Poradu. Výsledok - nie sú nové a Alzheimera nemám! Zatiaľ .
Potom som sa nasrdil znova. Nejaká DÚ úradníčka (Prešov, DÚ I) mu to neprevzala, lebo výkazy neboli zelené, ale vytlačené z MRP. A ja tie zelené ani tuším nemám.
Po preklepnutí vo FormEdiku mu to zoberú určite a idem volať do MRP.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

STRELEC Pozri príspevok
Chcel by som poďakovať kolegovia za Vaše príspevky.
Totiž: nasrdil som sa - ukľudnil a znova nasrdil. Ako?

Klient (jednohubka) prišiel s tým, že mu neprevzali výkazy a teda aj priznanie, lebo že sú iné. Povedal som mu, že nie sú, ale pre istotu - rýchly kuk na Poradu. Výsledok - nie sú nové a Alzheimera nemám! Zatiaľ .
Potom som sa nasrdil znova. Nejaká DÚ úradníčka (Prešov, DÚ I) mu to neprevzala, lebo výkazy neboli zelené, ale vytlačené z MRP. A ja tie zelené ani tuším nemám.
Po preklepnutí vo FormEdiku mu to zoberú určite a idem volať do MRP.
Myslím, že tie zelené sú špecialitou uvedeného DÚ- už niekoľkokrát na stránke uvedené.
Ja nemám zelené už asi od roku 2003 -len tieto zuby
0 0
jessica jessica

jessica je offline (nepripojený) jessica

neznášam keď neviem a nerozumiem... ...viac
evina Pozri príspevok
Myslím, že tie zelené sú špecialitou uvedeného DÚ- už niekoľkokrát na stránke uvedené.
Ja nemám zelené už asi od roku 2003 -len tieto zuby
Prosím Vás, keď sme pri tých tlačivách na sociálke berú stále iba ružové alebo môžu byt aj ČB? Keďže ide o malú fy nedávame elektronicky. A takisto VšZP zoberie ČB tlačivá?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

jessica Pozri príspevok
Prosím Vás, keď sme pri tých tlačivách na sociálke berú stále iba ružové alebo môžu byt aj ČB? Keďže ide o malú fy nedávame elektronicky. A takisto VšZP zoberie ČB tlačivá?
Všetky uvedené inštitúcie mi berú tlačivá čiernobiele vytlačené zo softu, ani nepamätám od ktorého roku...
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Mne povedali na DÚ v BB,že výkazy z MRP neberú,lebo sa im to nedá zoskenovať. DP mi beru z MRP-mám dokúpený soft -daňové priznania.Iné DÚ beru všetky tlačivá z MRP. DÚ nezáleží na farbe tlačiva,ale na čiarovom kóde.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

jessica Pozri príspevok
Prosím Vás, keď sme pri tých tlačivách na sociálke berú stále iba ružové alebo môžu byt aj ČB? Keďže ide o malú fy nedávame elektronicky. A takisto VšZP zoberie ČB tlačivá?
Ja odovzdávam tlačivá zo softu už asi od roku 2002 / neviem presne /, ale zato viem, že niekedy je problém. Záleží to asi od toho ako sa ktorá pracovníčka práve vyspala /alebo žeby nespala? /.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
jessica Pozri príspevok
Prosím Vás, keď sme pri tých tlačivách na sociálke berú stále iba ružové alebo môžu byt aj ČB? Keďže ide o malú fy nedávame elektronicky. A takisto VšZP zoberie ČB tlačivá?
Asi si ich ukladajú podľa farby, ked žiadajú farebné, treba sa ich spýtať, podľa akého zákona žiadajú farebné!
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Luna Pozri príspevok
Mne povedali na DÚ v BB,že výkazy z MRP neberú,lebo sa im to nedá zoskenovať. DP mi beru z MRP-mám dokúpený soft -daňové priznania.Iné DÚ beru všetky tlačivá z MRP. DÚ nezáleží na farbe tlačiva,ale na čiarovom kóde.
Áno čiarový kód musí byť o.k.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

jamis Pozri príspevok
Ja odovzdávam tlačivá zo softu už asi od roku 2002 / neviem presne /, ale zato viem, že niekedy je problém. Záleží to asi od toho ako sa ktorá pracovníčka práve vyspala /alebo žeby nespala? /.
Áno asi nespala
Ale predstavte si, že ja na SP v Bratislave som myslím, že od toho r. 2002 nemala jeden jedinký raz problém....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať