Zavrieť

Porady

iPod prehrávač

V T-mobile som k mobilu dostala aj i Pod prehrávač.No neviem ho nainštalovať. V letáčiku sa píše,že si musím stiahnúť z www.ipod.sk iTunes,ten je ale v angličtine.Veľmi Vás prosím,poraďte mi.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Maňuša Pozri príspevok
    V T-mobile som k mobilu dostala aj i Pod prehrávač.No neviem ho nainštalovať. V letáčiku sa píše,že si musím stiahnúť z www.ipod.sk iTunes,ten je ale v angličtine.Veľmi Vás prosím,poraďte mi.Ďakujem.
    Mali by ste postupovať nasledovne:

    -otvor stránku www.ipod.sk
    -zadaj mailovú adresu
    -keď sa ukáže inštalačná tabuľka, klikni na NEXT
    -ukáže sa ďalšia tabuľka. označ hornú guličku a daj NEXT
    -ďalej klikni na INSTAL
    -začne sa to inštalovať, potom klikni na FINISH
    -po inštalácii sa ukáže ďalšia tabuľka, klikni na AGREE
    -a potom YES
    -ak sa ešte niečo ukáže klikaj na Áno alebo YES alebo ĎALEJ

    Madam Kurie je offline (nepripojený) Madam Kurie

    Predseda SVB Madam Kurie
    Kamarát si tiež poriešil iPod v T- mobile. A potom niekoľko dní riešil problém s napálením mp3 do Ipod u . Stiahol jeden album . Potom druhý a ten prepíísal predošlý. A tak dokola. Trápenie s hlasitosťou - všetci sme mu dávali v práci rady a on sa trápil. Teraz je to vraj už v poriadku. Všetko sa nastavuje v PC so súčasným pripojením iPod u.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    marek15 Pozri príspevok
    Mali by ste postupovať nasledovne:

    -otvor stránku www.ipod.sk
    -zadaj mailovú adresu
    -keď sa ukáže inštalačná tabuľka, klikni na NEXT
    -ukáže sa ďalšia tabuľka. označ hornú guličku a daj NEXT
    -ďalej klikni na INSTAL
    -začne sa to inštalovať, potom klikni na FINISH
    -po inštalácii sa ukáže ďalšia tabuľka, klikni na AGREE
    -a potom YES
    -ak sa ešte niečo ukáže klikaj na Áno alebo YES alebo ĎALEJ
    Ďakujem Ti veľmi pekne za zrozumiteľné vysvetlenie.Už to mám stiahnuté,teraz sa ale musím naučiť nahrávať.Ešte raz ďakujem.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Maňuša Pozri príspevok
    Ďakujem Ti veľmi pekne za zrozumiteľné vysvetlenie.Už to mám stiahnuté,teraz sa ale musím naučiť nahrávať.Ešte raz ďakujem.
    Neviem, či si sa už naučila nahrávať na i Pod,
    ale mala by si postupovať asi takto:
    NAJSKOR SI STIAHNUT PESNICKY DO POCITACA!!!!
    (NAPR. CEZ VYHLADAVAČ - DO GOOGLU ZADAJ
    MP3S NADRUHOU.NET)
    -zapojiť iPod do PC
    -potom choď cez ikonu tento pocitač, tu by sa mala objaviť nová ikona
    -otvoriť ju a prenášaj z novej zložky, kde sú stiahnuté pesničky do zložky iPod-u.

    Tieto informácie mám od syna, ja sám to tiež neovládam. Tak ak bude treba ešte v niečom poradiť, spýtam sa.
    Naposledy upravil Olice : 23.11.07 at 22:35

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    marek15 Pozri príspevok
    Neviem, či si sa už naučila nahrávať na i Pod, ale mala by si postupovať asi takto:
    NAJSKOR SI STIAHNUT PESNICKY DO POCITACA!!!!
    (NAPR. CEZ VYHLADAVAČ - DO GOOGLU ZADAJ
    MP3S NADRUHOU.NET)
    -zapojiť iPod do PC
    -potom choď cez ikonu tento pocitač, tu by sa mala objaviť nová ikona
    -otvoriť ju a prenášaj z novej zložky, kde sú stiahnuté pesničky do zložky iPod-u.

    Tieto informácie mám od syna, ja sám to tiež neovládam. Tak ak bude treba ešte v niečom poradiť, spýtam sa.
    Bohužiaľ u iPodu to nefunguje tak, ako u iných MP3 prehrávačoch či už s flash pamäťou alebo s HDD. Pre prácu (a nahrávanie pesničiek do prehrávača) s iPodom treba mať naištalovanú aplikáciu iTunes. Cez iTunes sa potom pridávajú pesničky uložené v kompe do Playlistu. Tam sa dajú zoskupovať a triediť.

    Po pripojení iPod prehrávača k PC sa obsah Playlistu iTunes zosynchronizuje s Playlistom iPod prehrávača a potom sa dajú prehrávať skladby aj v iPode.

    Samozrejme iPod pamäť funguje ako aj iné flash veakokapacitné zariadenie (napr. USB kúč) - po pripojení je vidno nové zariadenie v správcovi počítača. Dajú sa do neho aj nakopírovať súbory, či už napr. dokumenty alebo hudobné súbory. Takto nakopírované súbory ale iPod neprehraje, v zozname skladieb ich vôbec neuvidíte. Všetko treba robiť cez iTunes!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.