Zavrieť

Porady

Ktorá skupina

Ahoj poraďáci, viete mi poradiť do ktorej odpisovej skupiny mám zaradiť studňu? Je to 4 odpis. skupina?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Rommy, kde na tieto špecialitky chodíš.

    Ja k tomu len toto:
    Ak potrebujem stavebné povolenie, tak ide o 4.OS.
    Ak stavebné povolenie nepotrebujem, a stačí len ohlásenie-3.OS

    rommy je offline (nepripojený) rommy

    rommy
    Hehe takýchto špecialít mám veľa, je to pre mňa všetko nové, začala som účtovať pred rokom, a behom tohto roka firma postavila novú budovu, ktorá dostala kolaudačné rozhodnutie len na skúšobnú prevádzku, tak som musela pátrať čo s tým, nikdy som sa s tým nestretla, teraz vkladajú majetok do ZI 100% dcérskej sro, tam mi robia problémy dph a oceňovacie rozdiely... Ide koniec roka a ja budem prvý krát robiť závierku a daň z príjmov... Jaj všetko na kopu a som na to sama, mám len vás a veľmi si cením každú pomoc a radu, keď sa občas pýtam na banality tak mi to prepáčte je to len pre to že to čo robím ma baví a chcem to robiť dobre a veľa krát sa potrebujem uistiť v niektorých veciach, či účtujem správne, tak ako s touto studňou, ktorú zaraďujem teraz, opravujem odpisy, lebo sa mala zaradiť v 12/2006 bolo tam kolaudačné rozhodnutie ktoré moja predchodkyňa určite len omylom prehliadla. A teraz mi ešte prišiel zavlažovací systém ktorý je zabudovaný v trávniku a ten tiež neviem kam zaradiť... (?)

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    K tej studni aj tu v príspevku

    http://www.porada.sk/t13167-znalecky...eck%FD+posudok

    rommy je offline (nepripojený) rommy

    rommy
    Ďakujem, za link, neviete ešte niečo o tom zavlažovacom systéme? Ten som tu nenašla...

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    rommy Pozri príspevok
    Ďakujem, za link, neviete ešte niečo o tom zavlažovacom systéme? Ten som tu nenašla...
    Pozri nieču tu


    http://www.porada.sk/t45625-dlhodoby...y-majetok.html

    rommy je offline (nepripojený) rommy

    rommy
    Tak neviem to som už prešla, my sme vykonali biolog. rekultiváciu kúsku pozemku vysadili sme trávnik a stromčeky pred showroomom na to sme mali faktúrku zvlášť účtovala som 518 lenže teraz prišla ďalšia faktúrka za zabudovaný zavlažovací systém v pozemku je to 60tis. a neviem kam s tým...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.