Zavrieť

Porady

Stravovanie vo vlastnej prevádzke

Ahojte,
prosím viete mi niekto poradiť ako postupovať pri zaúčtovaní zákonných sociálnych nákladov - príspevok zamestnávateľa na stravné zamestnancov, ked zamestnávateľ má reštauráciu, v ktorej každý deň ponúka menu a zamestnanci dostávajú od zamestnávateľa obedy v tejto jeho prevádzke. Akým sposôbom a či vôbec je možné zaúčtovať do nákladov 55% z ceny stravnej jednotky ?
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    victoria Pozri príspevok
    Ahojte,
    prosím viete mi niekto poradiť ako postupovať pri zaúčtovaní zákonných sociálnych nákladov - príspevok zamestnávateľa na stravné zamestnancov, ked zamestnávateľ má reštauráciu, v ktorej každý deň ponúka menu a zamestnanci dostávajú od zamestnávateľa obedy v tejto jeho prevádzke. Akým sposôbom a či vôbec je možné zaúčtovať do nákladov 55% z ceny stravnej jednotky ?
    dakujem
    Hľadáme, hľadáme, hľadáme....:

    http://www.porada.sk/t63927-poskytnu...stauracii.html

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Super dakujem, hladala som ale pod slovami stravovanie a tento prispevok mi nevyhodilo do vyberu.

    Stravovanie vo vlastnej prevádzke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.