Zavrieť

Porady

kúpili by ste ho? - auto

Vie mi niekto poradiť. Mám možnosť kúpiť peugeot 206 1.4 rok výroby 1998 za 130.000,- Sk. Najazdených má 80 000 km. Je to výhodná kúpa?
Usporiadat
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Fany111 Pozri príspevok
Vie mi niekto poradiť. Mám možnosť kúpiť peugeot 206 1.4 rok výroby 1998 za 130.000,- Sk. Najazdených má 80 000 km. Je to výhodná kúpa?
Pre porovnanie cien je dobré ísť na internetové stránky ako sú autovia.sk, avizo.sk alebo autobazar.eu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

myslím, že kilometre nie sú jediným kritériom jeho ďalšej "životaschopnosti"
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Najazdených 80.000 km - ani tomuto sa nedá veriť na 100%. Veď v každom autoservise vám povedie, že tachometer sa dá pretočiť. A podľa môjho názoru za skoro 10 ročné auto, s malým obsahom, benzínovým motorom, je to dosť...
0 0
Fany111 Fany111

Fany111 je offline (nepripojený) Fany111

chcem ho kúpiť od dobrého kamaráta, už som bola takmer rozhodnutá, ale počúvam rôzne názory, a začína ma to odrázať. vraj po 10 rokoch začína všetko "odchádzať"
0 0
Fany111 Fany111

Fany111 je offline (nepripojený) Fany111

ceny som si porovnávala, vychádza to lacnejšie aj keď možno o 10 000,- sk, aj čo sa týka km má najazdených menej, ale fakt už neviem ...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Preto asi kamarát uvažuje o novom aute -že začne staré odchádzať.
0 0
Fany111 Fany111

Fany111 je offline (nepripojený) Fany111

neviem, možno aj áno, ale viem že má dostať služobné a toto využiť nevyužije, tak čo poradíte?
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Alebo na druhej strane netreba moc špekulovať a dať na prvotné nutkanie. Lebo kto moc preberá, preberie ....
Ono je to vždy risk kupovať auto, nie to ešte staršie, ale ak je to od kamaráta, a ak je to fakt kamarát, to auto pozná a vie či je spoľahlivé alebo nie.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

A ty chceš kúpiť auto, alebo on ho chce predať?
0 0
Fany111 Fany111

Fany111 je offline (nepripojený) Fany111

no, prvé nutkanie bolo skvelé, lebo predtým som mala škodu 120 a viete si predstaviť prestup na takýto typ, ten chod motora, interiér, exteriér a pod. Proste, pocit bol perfektný a chcela som ho mať už na budúci týždeň, ale teraz ako sa mi každý k tomu vyjadruje tak ma len a len odrádza, a moja nálada klesá a klesá a klesá no čo už, ale dík za názory
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

My sme mali Peugeot 106, r.v.1998 a je to tak, že v r.2006 nám začalo všetko odchádzať, za jednu malú súčiastku sme museli zaplatiť skoro 15.000,-Sk, nakoniec sme boli radi, že sme sa ho zbavili...
0 0
Fany111 Fany111

Fany111 je offline (nepripojený) Fany111

takže pre moje dobro by som mala na ňho radšej zabudnúť, že?
0 0
Fany111 Fany111

Fany111 je offline (nepripojený) Fany111

aké auto by ste mi potom poradili? aký rok výroby? na nové žiaľ nemám, tak cena max 200 000,- Sk. Niečo takéto menšie ako ten peugeot 206, ale 5 dverové.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Fany111 Pozri príspevok
takže pre moje dobro by som mala na ňho radšej zabudnúť, že?
Prosím ťa, to by si spravila peknú hlúposť. Veď nová Fábia stojí cca 230.000 a do tej 8 rokov "nešiahneš" A výbvava 10 ročného auta je aká ? = nijaká . Radšej cez lízing a mať nové.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

A kupovať od rodiny a dobrých kamarátov je to najhoršie riešenie !!!
0 0
JanaF JanaF

JanaF je offline (nepripojený) JanaF

Zajtra bude lepsie...:)
skus sa poobzerat po nemeckych. Francuzske a talianske auto by som nechcela ani ako za korunu. musis pocitat i s tym, ze cim starsie auto, tym si bude pytat viac peniazkov na vymenu jednotlivych dielov...
0 0
Fany111 Fany111

Fany111 je offline (nepripojený) Fany111

a fábia za 230 000? to fakt?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Manual Pozri príspevok
A kupovať od rodiny a dobrých kamarátov je to najhoršie riešenie !!!



Tak tak tak....reklamácie sú potom veľmi nepríjemné, resp. v rámci udržania dobrých vzťahov žiadne
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

A vieš či je diesel alebo benzíňak, či má STK, emisnú kontrolu, atď. alebo kamárat sa chce ho zbaviť lebo odchádzajú mu nejaké veci napr. brzdové obloženie, tlmiče, atď. Ak chceš auto do 200 000,0 Sk tak napr. Renault Thalia s dvojročnou zárukou - a máš nové auto , keď bude nejaký problém máš to kde reklamovať.Potom ešte Fabia, a iné menšie auta. Skús ešte pozrieť ich www stránky.
0 0
Fany111 Fany111

Fany111 je offline (nepripojený) Fany111

viem, že je benziňák, stk má do 08/2008´, emisnú neviem, pokiaľ viem nič mu neodchádza, na servisnej prehliadke bol v októbri.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať