Zavrieť

Porady

Usporiadat
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Pýtaš sa ako SZČO,alebo zamestnanec?
0 0
ivka22 ivka22

ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

zamestnanec
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ivka22 Pozri príspevok
zamestnanec
AK odpracuješ za zmenu viac ako 4 hodiny- § 152ZP odst.1.
0 0
Jano23 Jano23

Jano23 je offline (nepripojený) Jano23

Možno mám zvláštnú otázku ale položím ju?Môžem ako živnostník dávať zamestnancovi stravné lístky zdarma? Ako potom so socialnym fondom...
0 0
palčo palčo

palčo je offline (nepripojený) palčo

A ako je to so stravnýmilístkami ako SZČO?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Jano23 Pozri príspevok
Možno mám zvláštnú otázku ale položím ju?Môžem ako živnostník dávať zamestnancovi stravné lístky zdarma? Ako potom so socialnym fondom...
Môžeš. Ale Tvoj VOZD bude maximálne do výšky 48,95 Sk, zbytok (ponížený o príspevok zo SF) je VNZD.
0 0
MartinkoK MartinkoK

MartinkoK je offline (nepripojený) MartinkoK

Dobrý deň,
chcem sa opýtať ako vyriešiť tento problém. Stravné lístky dávam zamestnancom na daný mesiac na začiatku mesiaca. V decembri mal zamestnanec 4 dni dovolenky, teda v januári som mu mala krátiť stravné lístky o 4 ks. Lenže on dal k 6.1.2008 výstup. Odpracoval len 3 pracovné dni. Neviem ako vyriešiť ten jeden stravný lístok, ktorý dostal navyše.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

MartinkoK Pozri príspevok
Dobrý deň,
chcem sa opýtať ako vyriešiť tento problém. Stravné lístky dávam zamestnancom na daný mesiac na začiatku mesiaca. V decembri mal zamestnanec 4 dni dovolenky, teda v januári som mu mala krátiť stravné lístky o 4 ks. Lenže on dal k 6.1.2008 výstup. Odpracoval len 3 pracovné dni. Neviem ako vyriešiť ten jeden stravný lístok, ktorý dostal navyše.
Odrátať mu sumu stravenky z jeho mzdy.
0 0
MartinkoK MartinkoK

MartinkoK je offline (nepripojený) MartinkoK

Tweety Pozri príspevok
Odrátať mu sumu stravenky z jeho mzdy.
a ako to zaúčtujem?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

MartinkoK Pozri príspevok
a ako to zaúčtujem?
Zrážku za stravenku klasicky: 331/335 v plnej výške
0 0
MartinkoK MartinkoK

MartinkoK je offline (nepripojený) MartinkoK

Ďakujem veľmi pekne
0 0
Zuzka2510 Zuzka2510

Zuzka2510 je offline (nepripojený) Zuzka2510

Ahojte poraďáci. Ospravedlňujem sa že sa bude možno moja otázka opakovať ale chcem sa uistiť či myslím správne. Naša firma s.r.o. nakupovala stravné lístky pre zamestnancov po zadu čo je zlé to vieme. Teraz to chceme zmeniť a chceme kúpiť do predu čiže za mesiac Marec vo februári. Ako mám vypočítať tie lístky koľko máme kúpiť? V marci je 19 prac. dní x počet zamestnancov a toľko lístkov kúpime. Potom pri vyúčtovaní ak majú nejakí zamestnanci dovol. alebo pn tak za tie dni zrazím zamestnancom lístky v plnej výške?Som z toho paffff.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zuzka2510 Pozri príspevok
Ahojte poraďáci. Ospravedlňujem sa že sa bude možno moja otázka opakovať ale chcem sa uistiť či myslím správne. Naša firma s.r.o. nakupovala stravné lístky pre zamestnancov po zadu čo je zlé to vieme. Teraz to chceme zmeniť a chceme kúpiť do predu čiže za mesiac Marec vo februári. Ako mám vypočítať tie lístky koľko máme kúpiť? V marci je 19 prac. dní x počet zamestnancov a toľko lístkov kúpime. Potom pri vyúčtovaní ak majú nejakí zamestnanci dovol. alebo pn tak za tie dni zrazím zamestnancom lístky v plnej výške?Som z toho paffff.
Rozdelíš každému po 19 ks, potom v marci pri rozdelení na apríl pozrieš koľko kto mal skutočný nárok( po odpočte PN,D...) a rozdelíš im nárok na apríl 22 (PD) mínus počet dni, na ktoré nevznikol nárok.
0 0
Zuzka2510 Zuzka2510

Zuzka2510 je offline (nepripojený) Zuzka2510

čiže ak tomu rozumiem na marec im dám taký počet ako prac.dni a v apríli im ponížim o tie lístky ktoré im nepatria v marci však?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zuzka2510 Pozri príspevok
čiže ak tomu rozumiem na marec im dám taký počet ako prac.dni a v apríli im ponížim o tie lístky ktoré im nepatria v marci však?
Áno, tak, a tak to budeš opakovať každý mesiac- teda ponížiš za predch. mesiac.
0 0
Zuzka2510 Zuzka2510

Zuzka2510 je offline (nepripojený) Zuzka2510

ďakujem veľmi pekne a prajem príjemný deň
0 0
Mária.Hainová Mária.Hainová

Mária.Hainová je offline (nepripojený) Mária.Hainová

ekonómka
Stravené lístku, ktoré kupujeme bez DPH, dáme zamstnancom za hodnotu 45% z ceny lístka je potrebné túto cenu navýšiť o DPH (19%) ak sme plátcovia DPH, alebo DPH sa týka u stravovaní vo vlastnom zariadení. Už mím zmetok. Ďík Mária
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Mária.Hainová Pozri príspevok
Stravené lístku, ktoré kupujeme bez DPH, dáme zamstnancom za hodnotu 45% z ceny lístka je potrebné túto cenu navýšiť o DPH (19%) ak sme plátcovia DPH, alebo DPH sa týka u stravovaní vo vlastnom zariadení. Už mím zmetok. Ďík Mária
Stravné poukážky nenavyšuješ o DPH...
0 0
patricia21 patricia21

patricia21 je offline (nepripojený) patricia21

Dobrý deň! Mám taký problém, pracujem 12 hodin a listky si hradim sama plnou sumou. Pokiaľ viem zo zákona mam narok na až 2 listky z čoho majitel hradi 55%. Môžete mi prosím poradiť, dakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

patricia21 Pozri príspevok
Dobrý deň! Mám taký problém, pracujem 12 hodin a listky si hradim sama plnou sumou. Pokiaľ viem zo zákona mam narok na až 2 listky z čoho majitel hradi 55%. Môžete mi prosím poradiť, dakujem
Pri odpracovaní viac ako 4 hod. za zmenu je podľa § 152 ZP nárok na lístok, alebo ináč zabezpeč. stravovanie, pri zmene dlhšej ako 11 hodín, už nárok nie je, ale je iba možnosť ho dostať. 55% z hodnoty( max. 48,95) je nákladom zamestnáv. a zvyšok je hradený zo SF a zamestnancom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať