Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

dubak138 Pozri príspevok
Má niekto skúsenosti s vasektómioum?

ja nie, ale na nete som uz davno videla tento obrazok ....

p.s.: ak budu pripadne velke vyhrady, tak tento moj prispevok mozem vymazat
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
slavkasig slavkasig

slavkasig je offline (nepripojený) slavkasig

ayya Pozri príspevok
ja nie, ale na nete som uz davno videla tento obrazok ....

p.s.: ak budu pripadne velke vyhrady, tak tento moj prispevok mozem vymazat
Super ukažem to mojmu mužíčkovi možno sa rozhodne
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Je to naozaj veľmi korektné ak sa práve muž dá sterilizovať a nečaká s tým jednoznačne len od ženy. Je to zväčša nenáročný zákrok, je ireverzibilný. Je málo mužov, ktorí by to podstúpili. Urológia mi nie je až tak blízka, takže určite sa informuj u urológa.
Dámy na mago tých sránd, pre mužov sú tieto témy tabu- neviem, či pre pýtaného to zrovna bolo "povzbudzujúce" - z môjho pohľadu nevhodné, ak očakával nejakú radu dosť delikátnej témy- sme predsa v téme zdravie, čiže jeho otázka položená na správnom mieste.
V prípade obdobnej témy, ale týkajúcej sa ženských pohlavných orgánov by ste tak určite nereagovali a boli by ste veľmi podráždené a presvedčené o necitlivosti!!
Naposledy upravil Bionda : 14.01.08 at 18:28
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

ayya Pozri príspevok
ja nie, ale na nete som uz davno videla tento obrazok ....

p.s.: ak budu pripadne velke vyhrady, tak tento moj prispevok mozem vymazat
Skopíroval som ho, ako preventívu proti vymazaniu. Prečo ho vymazávať. keď napr. mne (a určite celému radu ďalších poraďákov) Tvoj príspevok pomohol rozhodnúť sa
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Bionda Pozri príspevok
Je to naozaj veľmi korektné ak sa práve muž dá sterilizovať a nečaká s tým jednoznačne len od ženy. Je to zväčša nenáročný zákrok, je ireverzibilný. Je málo mužov, ktorí by to podstúpili. Urológia mi nie je až tak blízska, takže určite sa informuj u urológa.
Dámy na mago tých sránd, pre mužov sú tieto témy tabu- neviem, či pre pýtaného to zrovna bolo "povzbudzujúce" - z môjho pohľadu nevhodné, ak očakával nejakú radu dosť delikátnej témy- sme predsa v téme zdravie, čiže jeho otázka položená na správnom mieste.
V prípade obdobnej témy, ale týkajúcej sa ženských pohlavných orgánov by ste tak určite nereagovali a boli by ste veľmi podráždené a presvedčené o necitlivosti!!
babulka... dnes to vedia uz tak robit, ze to nie je ireverzibilne ... ale je to financne velmi narocne ...
ano - sme v teme zdravie, mam si nabuduce od niekoho zistit, ci je dovolene sa zasmiat? ... poradis, koho sa mam pytat ako prveho ?

mimochodom: poznam pribeh zenateho chlapika v strednom veku, ktory si taky zakrok nedal urobit kvoli "zodpovednosti" ako ju obycajne chapeme, ale kvoli tomu, aby ziadna jeho frajerka nemohla na neho hodit tehotenstvo a vobec sa tym netajil ... co som este zabudla? ... ale aj tak si myslim, ze nejaki chlapci zadali do skoro uplne zenskej spolocnosti cisto muzsku a dokonca intimnu otazku ... a chcu sa chodit vytesovat, ze co to s nami porobi ... ... ked tvoje dieta dostane horucku, tak prve co ta napadne je ist sa spytat na poradu? alebo zabehnes lekarovi? ...
a dakujeme za pokus o vychovu a moralizovanie...
.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Na moralizovanie a hranie urazených, moja pekná, si tu väčšinou ty . Ja , ak by som chcela, by som sa mohla od teba ešte veľa učiť.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

STRELEC Pozri príspevok
Skopíroval som ho, ako preventívu proti vymazaniu. Prečo ho vymazávať. keď napr. mne (a určite celému radu ďalších poraďákov) Tvoj príspevok pomohol rozhodnúť sa
Peter ...

ocenujem tvoj nadhlad a tvoju odpoved, .. skoda, ze sa tu v teme zdravie nedaju pridat bodiky, lebo sa povazuje za "neodbornu" ... prave preto je pre mna zaujimave a nepochopitelne, ze aj tak sem ludia casto zadavaju otazky, na ktore by su potrebne prave tie odborne odpovede ...imho



p.s: som zvedava, kto ma dnes "sluzbu" tusim by som uvitala nejaky harmonogram nech viem, co ma caka
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
ayya Pozri príspevok
...ze nejaki chlapci zadali do skoro uplne zenskej spolocnosti cisto muzsku a dokonca intimnu otazku ...
...hmmm, vždy sa dozviem niečo nového....
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Bionda Pozri príspevok
Ja , ak by som chcela, by som sa mohla od teba ešte veľa učiť.
mas pravdu ... uc sa! netvrdim, ze zrovna odo mna, najdi si slobodne svoj vzor ...

ale: ucit sa ... to nikomu neuskodi
0 0
rabek rabek

rabek je offline (nepripojený) rabek

Informacne technologie :-)
Napis sukromnu spravu co Ta zaujima
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Stefan2005 Pozri príspevok
...hmmm, vždy sa dozviem niečo nového....
skus vyziadat od richarda percenta... ak ma taku evidenciu ... ziadna novinka...
ja v tejto spolocnosti tym viac obdivujem muzov, ktori zostanu rovnaki a nenechaju sa pokazit planym a bezdovodnym lichotenim, ktoremu sa v takto konstelovanej spolocnosti da asi iba tazko vyhnut ...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Bionda Pozri príspevok
Je to naozaj veľmi korektné ak sa práve muž dá sterilizovať a nečaká s tým jednoznačne len od ženy. Je to zväčša nenáročný zákrok, je ireverzibilný. Je málo mužov, ktorí by to podstúpili. Urológia mi nie je až tak blízka, takže určite sa informuj u urológa.
Dámy na mago tých sránd, pre mužov sú tieto témy tabu- neviem, či pre pýtaného to zrovna bolo "povzbudzujúce" - z môjho pohľadu nevhodné, ak očakával nejakú radu dosť delikátnej témy- sme predsa v téme zdravie, čiže jeho otázka položená na správnom mieste.

V prípade obdobnej témy, ale týkajúcej sa ženských pohlavných orgánov by ste tak určite nereagovali a boli by ste veľmi podráždené a presvedčené o necitlivosti!!
.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

A pre zmenu aj trochu vážne: nemám a rozhodne nemienim mať osobnú skúsenosť s vasektómiou. Je toľko najrôznejších druhov antikoncepcie .....
Použitý výraz "ireverzibilný" ma ani neodstrašil a ani nenalákal.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Bionda Pozri príspevok
Na moralizovanie a hranie urazených, moja pekná, si tu väčšinou ty . Ja , ak by som chcela, by som sa mohla od teba ešte veľa učiť.
Tak to by si sa mohla. Aj ja so od nej učím. A hlavne som sa pobavila spolu s chalaniskom, čo tu pricapil tému, na ktorej som si skoro vylámala jazyk.
P.S. Chcela som si dať preventívne červený, ale nedovolilo. Tak idem do kúta. Lebo tuším som mala iný názor.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

pre Aldu ...

Aldi, ja nie som urazena, fakt nie ... ja sa celkom dobre bavim, kludne mi ver a ci moralizujem, nuz... to neviem objektivne posudit, to sa neda ... ale mam obycajne pocit, ze si zvacsa robim srandu z ludskej hluposti ...

p.s: takze ty mas dnes sluzbu? ci je to nahoda?
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

Stefan2005 Pozri príspevok
...hmmm, vždy sa dozviem niečo nového....
nie si sám
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Danila Pozri príspevok
P.S. Chcela som si dať preventívne červený, ale nedovolilo. Tak idem do kúta. Lebo tuším som mala iný názor.
ty? ja som prvy aspirant ...
0 0
rob999 rob999

rob999 je offline (nepripojený) rob999

"ale aj tak si myslim, ze nejaki chlapci zadali do skoro uplne zenskej spolocnosti cisto muzsku a dokonca intimnu otazku ... a chcu sa chodit vytesovat, ze co to s nami porobi ... "

Herečka- ayya, no ja som tu síce naozaj veľmi málo, ale Ty si tuším PORADU povýšila na čisto ženskú spoločnosť. No to sa môže nabudúce stať, že PORADU označíš za Tvoju stránku.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

rob999 Pozri príspevok
Herečka- ayya, no ja som tu síce naozaj veľmi málo, ale Ty si tuším PORADU povýšila na čisto ženskú spoločnosť. No to sa môže nabudúce stať, že PORADU označíš za Tvoju stránku.
si tu malo, ale vyznas sa !!! nie... uz poradu davno nepovazujem za "moju stranku" ... co mi je niekedy aj dost luto

stale ten isty scenar... a naivny, sorry... nick s par prispevkami ma prehlad... vie, ze ja som herecka a vie aj to, kedy ma andrejka sviatok to ma vzdy pobavi, taketo pokusy
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ale babatko mate strasne zlate ... to fakt a uprimne uznam ...
http://www.porada.sk/t25908-p2-babat...tml#post303258
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať