Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
[quote=misomiso;611732]No, je jasne, ze narazas na mna, ale mne to vobec nevadi. Skusim vysvetlit, pretoze vidno, ze zatial vobec nic nechapes.


Misomiso, tak teraz si trafil poriadne vedľa, ale fakt, ver mi , že vôbec , ale vôbec som nemyslela na Teba, tomu ver!!!!!!! takže sa moc mýliš.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Barbara Pozri príspevok
výcuc z internetu

Tento výkon je nezvratný ! Treba si teda uvedomiť, že ak by muž po tomto zákroku ešte chcel maať deti, nebude to možné. Preto je dôležité taléto rozhodnutie veľmi dôkladne zváži. Na to pamätá aj legislatíva a je potrebné písomnú žiadosť o tento zákrok predložiť aspoň mesiac pred plánovaným výkonom.
Barbara, vzdy vravim, ze info z internetu si treba preverovat... totiz: chamovody su trubice ... podobne ako zenske vajcovody, alebo aj zily a cievy ...

a daju sa rekonstruovat (hoci nie vzdy sa to podari) - robi to mikrochirurgia ... indikovane je to hlavne po urazoch, alebo v pripade genetickej nepriechodnosti, alebo aj pozapalovej ...
ale - ako som pisala - je to financne narocne, ... skus este googlit, mozno nie na slovenskych strankach... najdes aj novsie informacie ...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

ayya Pozri príspevok
Barbara, vzdy vravim, ze info z internetu si treba preverovat... totiz: chamovody su trubice ... podobne ako zenske vajcovody, alebo aj zily a cievy ...

a daju sa rekonstruovat (hoci nie vzdy sa to podari) - robi to mikrochirurgia ... indikovane je to hlavne po urazoch, alebo v pripade genetickej nepriechodnosti, alebo aj pozapalovej ...
ale - ako som pisala - je to financne narocne, ... skus este googlit, mozno nie na slovenskych strankach... najdes aj novsie informacie ...
To je sice pravda, ale minule prave o tom hovoril v telke jeden urolog, ze sami nevedia preco, ale zvycajne sa uz plodnost ani po opatovnom napojeni chamovodov neobnovi. Vravel tiez, ze cim dlhsia doba od sterilizacie po obnovenie, tym mensia sanca na uspech.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Barbara Pozri príspevok
ja neviem, nič v zlom, to je len moja úvaha, ale si myslím, že ked veľa ľudí tu na Porade má rovnaký názor na Ayyu, tak fakt natom niečo bude, nemyslíte?
však si spomente, že v roku 2005 sem ani nechodila dosť dlho a len pán Božko vie prečo , že by bola urazená.alebo že by sa fakt sťahovala a to že rob9999 má len 6 príspevkov, ešte neznamená, že sem nechodí často.
tak a teraz zlatá Ayya môžeš sa pustiť aj do mna. prečo len ona má potičky tu na Porade s všelikým?????hmmm
prečo sa mi zdá, že sa tu Porada fakt točí okolo Ayyi, hmmm, nemám ani tušenia. a ked niekto zadá nejakú tému, tak furt tie príspevky sú mimo???
musim to pocastiach, lebo "hutny" prispevok si pridala...
ja sa velmi zriedka urazam... ani si neviem spomenut, kedy som bola urazena naposledy... urazeny clovek ma pocit, ze si ho niekto nevazi tak dostatocne, ako sa hodnoti on sam... a ja si viem zo seba urobit srandu kedykolvek mne urazenost casto nehrozi
dufam, ze rozoznas take dve emocne pozicie: urazenost a znechutenie ... keby si napisala to druhe, tak ti poviem, ze "teplo, teplo ..." ... lenze po case ma to znechutenie prejde a ked mam aj volny cas ... tak si spomeniem na vela milych, prijemnych a vtipnych ludi, ktori tu su ...a tak sa sem periodicky vraciam ... prave kvoli nim ...
a este by si aj mala zvazit, ci ja mam prestrelky s mnohymi, alebo mnohi maju prestrelky so mnou... to je totiz tiez rozdiel, ... ale uznam, niekomu takato "jemna" rozdielnost moze unikat ... mnohi sa hnevaju na mna, ze "ukazem prstom" na nie velmi mudre veci, a ze si to vobec dovolim !!! ktore su tu casto (hlavne v oddychovych temach) popisane...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Damy, stale odbacate od temy a vykrucate sa z priamej odpovdede. Drzte sa temy.

Tak ma si ten dubak nechat sterilizovat tie gule, alebo nie?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Barbara Pozri príspevok

a ešte niečo, zadávateľ témy to mohol myslieť úplne vážne, taže si fakt myslím, že ten obrázok je nemiestny, lebo prvé čo ma napadlo, že mu radí, aby si radšej dal odťať toho svojho......, a pritom aj v telke o tom minule bol jeden príspevok, že to je len 20 minutová záležitosť, stojí to okolo 8000,- Sk. prečo by jeden zodpovedný muž by si to nemohol dať spraviť. u mna by mal bod zato, že radšej sa obetuje on a váži si manželku natoľko, aby nemusela ona chodiť na potraty alebo sa napchávať všelijakými antikoncepciami, ja si takých mužov vážím, takže to nie je vôbec na smiech.
pre zadávateľa témy: na nete je kopa vyjadrenia lekárov o tomto. takže si zadaj do guglu, štelirizácia muža a je to. a mimochodom on chcel vedieť, že či niekto si s tým nemá skúsenosť a nie samé dristy od vecí!!!!
uff dohovorila som, to bol moj názor osobný. a nikto mi to nezoberie
no vidis! hoci som vyssie pisala o inom "zodpovednom" muzovi, lebo aj taki su .... ale prve co bolo, ked som videla novu temu (na hlavne uctovnickej stranke pred danovym priznanim!!! ) tak som si to hodila do googlu .... a vyhodilo mi to:
vazektomia .............. 0,17 sekund cca 1100 stranok
muzska sterilizacia ... 0,16 sekund cca 576 stranok ...
a to som uz ani neskusala ze vasectomy ...

v oboch pripadoch hned prva stranka sukromna urologicka klinika dr. Sokola ... a medzi inymi strankami mi to dokonca vyhodilo aj tuto stranku: http://www.porada.sk/t59297-vazektomia.html .... este stale si myslis, ze to zadavatel sem dal uplne vazne?

zaregistrovanie na porade mu muselo trvat ovela viac sekund ... a ... neviem ako ty, ale na skutocne vazne problemy ja si chodim o zdravi citat na zdravotnicke stranky, o zahrade na zahradnicke, o politike na zase uplne ine ... a na poradu chodim hladat uctovnicke a ekonomicke info... tie volnocasove tu mam iba ako doplnok... ale mozno to robim uplne blbo... ktovie

p.s.: a uplne posledna vec: rozhodnutie o vazektomii nie je otazkou minut... ma cas sa rozhodovat, ... keby napisal, ze prave krvaca z krcnej zily ... tak to by pomoc potreboval okamzite ... to je fakt ... ale vazektomia???
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=69221

dubák len sa smeje ako sa to rozvíja.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

misomiso Pozri príspevok
To je sice pravda, ale minule prave o tom hovoril v telke jeden urolog, ze sami nevedia preco, ale zvycajne sa uz plodnost ani po opatovnom napojeni chamovodov neobnovi. Vravel tiez, ze cim dlhsia doba od sterilizacie po obnovenie, tym mensia sanca na uspech.
no... lenze, ked ja neviem sit kabaty, to este neznamena, ze to nevie nikto iny... imho podla mna plati, ze vazektomia dnes uz nie je uplne nezvratna ...

p.s.: ale zhodou okolnosti viem, šila som aj kabaty aj sako dokonca a nikto nespoznal, ze nie je kupene .... to bol iba taky priklad, ok?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

VladoaKatka Pozri príspevok
dubák len sa smeje ako sa to rozvíja.
ale ved ja tiez, a verim, ze aj ini.... ty nie katka?
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

VladoaKatka Pozri príspevok
http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=69221

dubák len sa smeje ako sa to rozvíja.
Len aby to náhodou nebola "dubáková" (pardon, ak taký nick existuje). To by sa jej smialo ľahšie


PS: Odľahlo mi. Dubákovú tu zatiaľ nemáme.
Naposledy upravil STRELEC : 15.01.08 at 12:41 Dôvod: PS:
0 0
dopravca dopravca

dopravca je offline (nepripojený) dopravca

SKORO AKO V PARLAMENTE....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
misomiso Pozri príspevok
Damy, stale odbacate od temy a vykrucate sa z priamej odpovdede. Drzte sa temy.

Tak ma si ten dubak nechat sterilizovat tie gule, alebo nie?

práve som skoro umrela. Idem leštiť monitor.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Na to, že je dnes ešte len 15-teho januára sa mi zdá, že rozoberanie niečích testes (aj ja som použil cudzí výraz, nech je vidno, že aj my v Prešove vieme odborné "terminusy") dosť pokročilo. A to vedľa pokračujú odborné rady vo vyšších končinách (tj. na vyššej úrovni). Mám na mysli mandle.

Do mandlí by som sa ale nepúšťal. Čo keď mi ich v detstve vybrali???
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

ayya Pozri príspevok
no vidis! hoci som vyssie pisala o inom "zodpovednom" muzovi, lebo aj taki su .... ale prve co bolo, ked som videla novu temu (na hlavne uctovnickej stranke pred danovym priznanim!!! ) tak som si to hodila do googlu .... a vyhodilo mi to:
vazektomia .............. 0,17 sekund cca 1100 stranok
muzska sterilizacia ... 0,16 sekund cca 576 stranok ...
a to som uz ani neskusala ze vasectomy ...

v oboch pripadoch hned prva stranka sukromna urologicka klinika dr. Sokola ... a medzi inymi strankami mi to dokonca vyhodilo aj tuto stranku: http://www.porada.sk/t59297-vazektomia.html .... este stale si myslis, ze to zadavatel sem dal uplne vazne?

zaregistrovanie na porade mu muselo trvat ovela viac sekund ... a ... neviem ako ty, ale na skutocne vazne problemy ja si chodim o zdravi citat na zdravotnicke stranky, o zahrade na zahradnicke, o politike na zase uplne ine ... a na poradu chodim hladat uctovnicke a ekonomicke info... tie volnocasove tu mam iba ako doplnok... ale mozno to robim uplne blbo... ktovie

p.s.: a uplne posledna vec: rozhodnutie o vazektomii nie je otazkou minut... ma cas sa rozhodovat, ... keby napisal, ze prave krvaca z krcnej zily ... tak to by pomoc potreboval okamzite ... to je fakt ... ale vazektomia???
Ano, ja za tym vzdy vidim skor spam nejakej konkretnej kliniky (ktora ma dobry web, je na prvych miestach v Googli a chce propagacii trocha pomoct).
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

ayya Pozri príspevok
no... lenze, ked ja neviem sit kabaty, to este neznamena, ze to nevie nikto iny... imho podla mna plati, ze vazektomia dnes uz nie je uplne nezvratna ...

p.s.: ale zhodou okolnosti viem, šila som aj kabaty aj sako dokonca a nikto nespoznal, ze nie je kupene .... to bol iba taky priklad, ok?
Tam neslo o to, ze by bol az taky problem to znova napojit. Ak som to rozumel dobre, tak semenniky po case stratia schopnost produkovat nove spermie, ak sa z nich smermie prirodzene neodvadzaju. Nie vzdy sa da priroda znasilnit upne tak, ako by sme si zelali.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

misomiso Pozri príspevok
Tam neslo o to, ze by bol az taky problem to znova napojit. Ak som to rozumel dobre, tak semenniky po case stratia schopnost produkovat nove spermie, ak sa z nich smermie prirodzene neodvadzaju. Nie vzdy sa da priroda znasilnit upne tak, ako by sme si zelali.
ano, mas pravdu... organizmus casto reaguje na nepouzivanie organu tym, ze postupne ho "znefunkcnuje"... to je tak napr. aj pri tupozrakosti, alebo atrofii svalstva...
ja som tak reagovala na jednoznacne vyjadrenie biondy, ze vazektomia je nezvratna ... keby bola napisala, ze "casto, vacsinou, ... alebo obycane" tak sa o tom vobec ani nezmienim...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

misomiso Pozri príspevok
Ano, ja za tym vzdy vidim skor spam nejakej konkretnej kliniky (ktora ma dobry web, je na prvych miestach v Googli a chce propagacii trocha pomoct).
ta ambulancia nie je sponzorovany odkaz... sponzorovane su povinne oznacene farebne,... google pouziva kriteria, podla ktorych su odkazy zoradene ... okrem posledneho datumu zmeny aj relevantnost a este zrejme aj dalsie ... ale to presne neviem, ako im to tam funguje ... to by som "varila z vody"
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

misomiso Pozri príspevok
Damy, stale odbacate od temy a vykrucate sa z priamej odpovdede. Drzte sa temy.

Tak ma si ten dubak nechat sterilizovat tie gule, alebo nie?
ja sa "ušúľam"
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Erika ja sa k tomu opakovane vraciam a opakovane ma zadúša od smiechu. A napadlo ma aj niečo iné v súvislosti s nickom zadávateľa, ale potom som to radšej vymazala,lebo by ste ma pasovali za nemravnicu a to ja nie som.
Skúste hádať, čo Vás napadne.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Melnick Pozri príspevok
Skúste hádať, čo Vás napadne.
premyslam, co si mala na mysli ... nieco z metrickej sustavy ?? ... sekundy, alebo mm ??? alebo som este nieco vynechala ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať