Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

rob999 Pozri príspevok
"ale aj tak si myslim, ze nejaki chlapci zadali do skoro uplne zenskej spolocnosti cisto muzsku a dokonca intimnu otazku ... a chcu sa chodit vytesovat, ze co to s nami porobi ... "
ale... rob999 ... este sa ta asi spytam, ked si sa tu uz ukazal... a kedze sa snazim "dotahovat" suvislosti: ... ako vnimas ty andrejkin prispevok v tejto teme? ... ze by? ... akoze nanapadne?
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
ayya Pozri príspevok
ja nie, ale na nete som uz davno videla tento obrazok ....

p.s.: ak budu pripadne velke vyhrady, tak tento moj prispevok mozem vymazat
ayya co je na tom obrazku? bojim sa ho otvorit
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

kitky Pozri príspevok
ayya co je na tom obrazku? bojim sa ho otvorit
Kitky ... a ty preco??? ty fakt nemas z coho mat strach tak len do toho! odvahu !
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
ayya Pozri príspevok
Kitky ... a ty preco??? ty fakt nemas z coho mat strach tak len do toho! odvahu !
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ach bože, ja tak milujem,keď rodina drží spolu.
Bez irónie prosím....veď sa bojím aj smajla pricapiť... no ja sa vlastne bojím poslednú dobu aj zažartovať.......a.....viem svoje..... veď M3G bol skoro pod čiernu zem zakopaný pre jeden obrázok. Predstavte si ...on ...a nie autor obrázka ....znova žiaden smajlík..
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Melnick Pozri príspevok
Ach bože, ja tak milujem,keď rodina drží spolu.
Bez irónie prosím....veď sa bojím aj smajla pricapiť... no ja sa vlastne bojím poslednú dobu aj zažartovať.......a.....viem svoje..... veď M3G bol skoro pod čiernu zem zakopaný pre jeden obrázok. Predstavte si ...on ...a nie autor obrázka ....znova žiaden smajlík..
Dovolím si Ťa upozorniť, že Tvoja úzkostlivosť bola nedostatočná. Dal by som Ti súhlas, ale nemohol som.
Pri podpise máš čosi malé žlté usmievavé !!!!! Fuj !!!!

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Vidíš ,vidíš Peter, a na to čo príde po odoslaní príspevku...na to som vôbec nemyslela sypem si popol na moju deravú hlavu.....
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Melnick Pozri príspevok
Ach bože, ja tak milujem,keď rodina drží spolu.
Bez irónie prosím....veď sa bojím aj smajla pricapiť... no ja sa vlastne bojím poslednú dobu aj zažartovať.......a.....viem svoje..... veď M3G bol skoro pod čiernu zem zakopaný pre jeden obrázok. Predstavte si ...on ...a nie autor obrázka ....znova žiaden smajlík..
Dneska sem jedna baba pridala toto:

Neviete mi poradiť, do ktorej odpisovej skupiny mám zaradiť vibračný valec s vlastným motorom. Ďakujem .

Nevies si predstavit co ma stalo usilia, neodpovedat na to .
Proste niekedy aj ked nechces ta napadaju take veci , a tato otazka bola tak polozena, ze si to pytala . / ospravedlnujem sa zadavatelke/
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Pre kitky :Je možné ,že ten môj neodoslaný príspevok,by si si kľudne privlastnila......ako Ťa poznám...aj mňa nutkalo..no napokon som ostala za slušnú.....

Pre vážnosť tejto témy, ospravedlňujem sa za príspevky mimo témy a prikladám link.

http://www.clinic24.eu/sk/SK/Contrac...Chapter05.aspx
Naposledy upravil Melnick : 14.01.08 at 20:36
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

kitky Pozri príspevok
Dneska sem jedna baba pridala toto:

Neviete mi poradiť, do ktorej odpisovej skupiny mám zaradiť vibračný valec s vlastným motorom. Ďakujem .

Nevies si predstavit co ma stalo usilia, neodpovedat na to .
Proste niekedy aj ked nechces ta napadaju take veci , a tato otazka bola tak polozena, ze si to pytala . / ospravedlnujem sa zadavatelke/
Prepáč. Nusím Ťa upozorniť, že si . Napriek tomu, ale správne v porade zdravie. Spolu s celým radom iných príspevkov táto téma prispela určite k môjmu zdravíčku. Smiech vraj lieči ?!

PS: Cena predmetného majetku hádam nepresiahla limit pre odpisovaný majetok? Veď to by bolo možno veľa ľudí odpísaných?!
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Melnick Pozri príspevok
Pre kitky :Je možné ,že ten môj neodoslaný príspevok,by si si kľudne privlastnila......ako Ťa poznám...aj mňa nutkalo..no napokon som ostala za slušnú.....

Pre vážnosť tejto témy, ospravedlňujem sa za príspevky mimo témy a prikladám link.
Majka, ... zbytocne si si odstranila z podpisu toho smajlika, ja ta vidiiiiiim, ... od ucha po ucho si ... asi takto:

a ja tiez
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
STRELEC Pozri príspevok
Prepáč. Nusím Ťa upozorniť, že si . Napriek tomu, ale správne v porade zdravie. Spolu s celým radom iných príspevkov táto téma prispela určite k môjmu zdravíčku. Smiech vraj lieči ?!

PS: Cena predmetného majetku hádam nepresiahla limit pre odpisovaný majetok? Veď to by bolo možno veľa ľudí odpísaných?!
prave som pila vodu, ked som si ta precitala
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

kitky Pozri príspevok
prave som pila vodu, ked som si ta precitala
prepáč! Ja rád.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

kitky Pozri príspevok
Nevies si predstavit co ma stalo usilia, neodpovedat na to .
Kitky, ... skusam si to predstavit, ale neviem, ci by som to zvladla pre mna by to asi bolo nadludske ovladanie ... mozem ta len obdivovat
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Melnick Pozri príspevok
Pre kitky :Je možné ,že ten môj neodoslaný príspevok,by si si kľudne privlastnila......ako Ťa poznám...aj mňa nutkalo..no napokon som ostala za slušnú.....

Pre vážnosť tejto témy, ospravedlňujem sa za príspevky mimo témy a prikladám link.

http://www.clinic24.eu/sk/SK/Contrac...Chapter05.aspx
co je to za link? su tam aj obrazky? a k teme? a ku ktorej?
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
STRELEC Pozri príspevok
prepáč! Ja rád.

mozes aj castejsie, ved je to len voda uz som poutierala.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
ayya Pozri príspevok
Kitky, ... skusam si to predstavit, ale neviem, ci by som to zvladla pre mna by to asi bolo nadludske ovladanie ... mozem ta len obdivovat
pocuj skoro ma to polozilo ... ale nedala som sa ... a teraz ma asi polozi moj pes, musim s nim ist von, lebo mu nedokazem vysvetlit aby mi to prave teraz nerobil.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

dva mimonaky:

momonak 1: paci sa mi, ako niekto tvrdohlavo dava ten moj prvy prispevok "do tmy" ... lenze - az taku tmu robi, ze nevidi a asi mu ani vobec nezapaluje, lebo .... este .... .... xxxxxxxxxxx ... takze je to uplne jedno ...

mimonak 2: takto sa rodia "oblubene temy" imho
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
kitky Pozri príspevok
co je to za link? su tam aj obrazky? a k teme? a ku ktorej?
Kitky !!! Ty tam nič nevidíš?????? ... vypliešťam oči........ sú aj obrázky....aj niečo k téme.

dubak138
Má niekto skúsenosti s vasektómioum?
No nedá mi nezareagovať na mužskú sterilizáciu - neodporúčam,čo ak niekedy ...pre niečo.... zmeníš manželku ...a nemusí to vôbec byť z viny Tvojej..ani manželkinej ....jednoducho vyššia moc..a Ty v novovytvorenej rodine už nebudeš môcť splodiť žiadneho potomka?
Uvažuješ vôbec nad touto skutočnosťou.????
ale to je iba moja úvaha.........rozhodnutie je aj tak na tebe.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ten obrazok je zaujimavy. Pripomenul som si, ako sme boli s nasim Labradorom na kastracii u veterinara. Mame takeho uzasne sikovneho doktora, ma take zlate rucicky, jemu by som sa bez vahania nechal operovat. Obycajne ale k operaciam berie aj sestricku, pripadne nejakych studentov na pomoc. Ked sme prisli kastrovat toho psa, tak bol sam. Tak sa pytame, ci mame ostat, ci potrebuje pomoc. On, ze to by mu tak este chybalo, ze minule tam ostala takto pomahat jedna klientka, a 5 sekund po tom, co urobil rez pocul za sebou ranu. Obzrie sa a ona v bezvedomi na zemi. Hovoril, z enevedel, ci skor ratovat toho rozrezaneho psa na stole alebo ju...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať