Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
V teme zdravie, vzdy beriem prispevky bez toho, aby som posudzovala jeho zamery a hladala v tom zly umysel- nemyslim si ze by sa na tom dalo odbavovat, nie je ani Dubakova tema tak delikatna - pre muzov mozno ano, ja puritanka vsak nie som, rovnako som reagovala na jeho prispevok ,nevies aky je jeho zivot- budem ti oponovat, nevies ci nema doma zenu a 5 deti a zena mu dala podmienku, ze ona ziadnu antiko uzivat nebude a na latex je alergicka.... nuz nevies ako to je.
Osobne ta ayya nechapem , co ti dava pravo niekoho posudzovat, aky ma umysel.
Ty tu na porade vystupujes ako ta co ma najspravnejsi nazor a ta co ma pravo sudit kazdeho a zamyslela si sa niekedy nad sebou? Urcite by si sa mala.
Niekomu svojim postojom mozes aj ublizit\ ak si dobre precitas zadanie, otazka znela -ci nema niekto skusenosti\ a pripada mi to, ze sa tu neustale davas do roviny samaritanky ale zaroven aj tej co si kazdeho poda, akonahle vyjadri iny nazor a ten tvoj je vzdy najlepsi a najspravnejsi.Ako som postrehla tak ty tu zrovna ku sebakritickych a taktnych ludi nepatris.
Nikomu neprinalezi riesit jeho dovody kde a preco to napisal ak tu priestor bol vytvoreny.
Obrazok je vtipny, to ti nezazlievam, len v nevhodnej teme.
Mozno by si mala navrhnut zrusit temu zdravie- ved nech idu ludia k lekarovi a nie na Poradu . Ale podla mna Porada bola vytvorena , aby si ludia poradili, nuz ale mozno sa mylim.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Bionda Pozri príspevok
V teme zdravie, vzdy beriem prispevky bez toho, aby som posudzovala jeho zamery a hladala v tom zly umysel- nemyslim si ze by sa na tom dalo odbavovat, nie je ani Dubakova tema tak delikatna - pre muzov mozno ano, ja puritanka vsak nie som, rovnako som reagovala na jeho prispevok ,nevies aky je jeho zivot- budem ti oponovat, nevies ci nema doma zenu a 5 deti a zena mu dala podmienku, ze ona ziadnu antiko uzivat nebude a na latex je alergicka.... nuz nevies ako to je.
Osobne ta ayya nechapem , co ti dava pravo niekoho posudzovat, aky ma umysel.
Ty tu na porade vystupujes ako ta co ma najspravnejsi nazor a ta co ma pravo sudit kazdeho a zamyslela si sa niekedy nad sebou? Urcite by si sa mala.
Niekomu svojim postojom mozes aj ublizit\ ak si dobre precitas zadanie, otazka znela -ci nema niekto skusenosti\ a pripada mi to, ze sa tu neustale davas do roviny samaritanky ale zaroven aj tej co si kazdeho poda, akonahle vyjadri iny nazor a ten tvoj je vzdy najlepsi a najspravnejsi.Ako som postrehla tak ty tu zrovna ku sebakritickych a taktnych ludi nepatris.
Nikomu neprinalezi riesit jeho dovody kde a preco to napisal ak tu priestor bol vytvoreny.
Obrazok je vtipny, to ti nezazlievam, len v nevhodnej teme.
Mozno by si mala navrhnut zrusit temu zdravie- ved nech idu ludia k lekarovi a nie na Poradu . Ale podla mna Porada bola vytvorena , aby si ludia poradili, nuz ale mozno sa mylim.
Bionda, verim, ze v realnom zivote mozes byt bystra a mudra zena, ale teraz si myslim, ze v tejto teme ani jeden z tvojich dvoch prispevkov taky nie je ... ked budes mat zaujem, mozem ti podrobne napisat moje argumenty (hoci tvoj zaujem moc nepredpokladam) ... v dalsom prispevku ti pripojim 16. bod etikety a skopirujem tvoj prvy prispevok, ... pozri si to pripadne este raz, alebo aj viackrat ...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

16. Neurážam sa, ak iný člen Porady vyjadrí iný názor, ako je môj. Neurážam člena Porady, ktorý so mnou nesúhlasí. Neurážam žiadneho člena Porady, bez ohľadu na to, či s ním súhlasím alebo nesúhlasím. V diskusií používam argumenty, nie urážky, narážky či iróniu na cudzí účet. To platí v odborných i oddychových témach.
Bionda Pozri príspevok
Je to naozaj veľmi korektné ak sa práve muž dá sterilizovať a nečaká s tým jednoznačne len od ženy. Je to zväčša nenáročný zákrok, je ireverzibilný. Je málo mužov, ktorí by to podstúpili. Urológia mi nie je až tak blízka, takže určite sa informuj u urológa.
Dámy na mago tých sránd, pre mužov sú tieto témy tabu- neviem, či pre pýtaného to zrovna bolo "povzbudzujúce" - z môjho pohľadu nevhodné, ak očakával nejakú radu dosť delikátnej témy- sme predsa v téme zdravie, čiže jeho otázka položená na správnom mieste.
V prípade obdobnej témy, ale týkajúcej sa ženských pohlavných orgánov by ste tak určite nereagovali a boli by ste veľmi podráždené a presvedčené o necitlivosti!!

tak nech sa paci, mas to tu pohromade, ja osobne v tom vidim, ze ta hlavne vytocilo to, ze si dovoluje niekto mat iny nazor ako ty ... a skus spravodlivo napisat, ako to zacalo
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Už to fakt prestáva byť zaujímavé. Akonáhle napíše ayya príspevok s humorom jej vlastným okamžite sa tu objaví nick, ktorý "spal" aj vyše 1/2 roka a začne moralizovať. Máte snáď nejaký osobný problém s ayya ? Začala som to sledovať na základe jedného príspevku a skutočne mi to pripomína Nórsko a Trollov. To je vari vopred určené, kto na Porade svoj názor môže mať a kto nie? Začínam mať pocit ,že sú tu rovní a rovnejší a vôbec nemám na mysli nováčikov a starších členov . Som teraz úplne , ale moje ospravedlnenie smeruje iba k zakladateľovi témy. Prepáč dubak 138
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
Už to fakt prestáva byť zaujímavé. Akonáhle napíše ayya príspevok s humorom jej vlastným okamžite sa tu objaví nick, ktorý "spal" aj vyše 1/2 roka a začne moralizovať. Máte snáď nejaký osobný problém s ayya ? Začala som to sledovať na základe jedného príspevku a skutočne mi to pripomína Nórsko a Trollov. To je vari vopred určené, kto na Porade svoj názor môže mať a kto nie? Začínam mať pocit ,že sú tu rovní a rovnejší a vôbec nemám na mysli nováčikov a starších členov . Som teraz úplne , ale moje ospravedlnenie smeruje iba k zakladateľovi témy. Prepáč dubak 138
Majka 100% súhlas... škoda, že sa nedá bodovať... Každý kto vyjadrí svoj názor, má môj obdiv.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ja neviem, nič v zlom, to je len moja úvaha, ale si myslím, že ked veľa ľudí tu na Porade má rovnaký názor na Ayyu, tak fakt natom niečo bude, nemyslíte?
však si spomente, že v roku 2005 sem ani nechodila dosť dlho a len pán Božko vie prečo , že by bola urazená.alebo že by sa fakt sťahovala a to že rob9999 má len 6 príspevkov, ešte neznamená, že sem nechodí často.
tak a teraz zlatá Ayya môžeš sa pustiť aj do mna. prečo len ona má potičky tu na Porade s všelikým?????hmmm
prečo sa mi zdá, že sa tu Porada fakt točí okolo Ayyi, hmmm, nemám ani tušenia. a ked niekto zadá nejakú tému, tak furt tie príspevky sú mimo???

a ešte niečo, zadávateľ témy to mohol myslieť úplne vážne, taže si fakt myslím, že ten obrázok je nemiestny, lebo prvé čo ma napadlo, že mu radí, aby si radšej dal odťať toho svojho......, a pritom aj v telke o tom minule bol jeden príspevok, že to je len 20 minutová záležitosť, stojí to okolo 8000,- Sk. prečo by jeden zodpovedný muž by si to nemohol dať spraviť. u mna by mal bod zato, že radšej sa obetuje on a váži si manželku natoľko, aby nemusela ona chodiť na potraty alebo sa napchávať všelijakými antikoncepciami, ja si takých mužov vážím, takže to nie je vôbec na smiech.
pre zadávateľa témy: na nete je kopa vyjadrenia lekárov o tomto. takže si zadaj do guglu, štelirizácia muža a je to. a mimochodom on chcel vedieť, že či niekto si s tým nemá skúsenosť a nie samé dristy od vecí!!!!
uff dohovorila som, to bol moj názor osobný. a nikto mi to nezoberie
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Barbara Pozri príspevok
.....
a ešte niečo, zadávateľ témy to mohol myslieť úplne vážne, taže si fakt myslím, že ten obrázok je nemiestny, lebo prvé čo ma napadlo, že mu radí, aby si radšej dal odťať toho svojho......, a pritom aj v telke o tom minule bol jeden príspevok, že to je len 20 minutová záležitosť, stojí to okolo 8000,- Sk. prečo by jeden zodpovedný muž by si to nemohol dať spraviť. u mna by mal bod zato, že radšej sa obetuje on a váži si manželku natoľko, aby nemusela ona chodiť na potraty alebo sa napchávať všelijakými antikoncepciami, ja si takých mužov vážím, takže to nie je vôbec na smiech.
pre zadávateľa témy: na nete je kopa vyjadrenia lekárov o tomto. takže si zadaj do guglu, štelirizácia muža a je to. a mimochodom on chcel vedieť, že či niekto si s tým nemá skúsenosť a nie samé dristy od vecí!!!!
uff dohovorila som, to bol moj názor osobný. a nikto mi to nezoberie
Zadávateľ témy (možno "duplovaný nick") hádam nemohol čakať, že zadaním takejto témy , presnejšie akejkoľvek témy, dostane len odborné a "skúsenostné" príspevky. Žiadny príspevok nie je "od veci"! Možno zadaváteľ myslel svoju tému vážne. Možno ani tak celkom nie. Je to výsostne jeho interná vec. Rovnako výsostne internou vecou sú príspevky. Aj ten Tvoj, aj ten môj terajší, všetky. Informácie, postoje, názory si predsa každý musíme "vyzobať" z množstva podnetov. Samozrejme nie z jedného miesta. Žiadny nie je vopred odsúdený na to , že je nepoužiteľný a nanič ...
Len totálny suchár alebo dôkladný pokrytec berie všetko ozaj len a len vážne alebo tak aspoň vystupuje. Našťastie je tu pestrosť podnetov. Našťastie!
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

STRELEC Pozri príspevok
Zadávateľ témy (možno "duplovaný nick") hádam nemohol čakať, že zadaním takejto témy , presnejšie akejkoľvek témy, dostane len odborné a "skúsenostné" príspevky. Žiadny príspevok nie je "od veci"! Možno zadaváteľ myslel svoju tému vážne. Možno ani tak celkom nie. Je to výsostne jeho interná vec. Rovnako výsostne internou vecou sú príspevky. Aj ten Tvoj, aj ten môj terajší, všetky. Informácie, postoje, názory si predsa každý musíme "vyzobať" z množstva podnetov. Samozrejme nie z jedného miesta. Žiadny nie je vopred odsúdený na to , že je nepoužiteľný a nanič ...
Len totálny suchár alebo dôkladný pokrytec berie všetko ozaj len a len vážne alebo tak aspoň vystupuje. Našťastie je tu pestrosť podnetov. Našťastie!
Ano, presne si to vystihol. Nie je problem Porady aj trocha v tom, ze je prefeminizovana? (ako nase skolstvo). Teda - absloutne nic nemam proti zenam (prave naopak ) - are predsa - zeny zo vsetkeho najviac na svete miljuju rozoberanie a pitvanie sa vo vselijakych detailoch osobnych vztahov. Vsimli si to aj nejaki kreativnci z nejakej reklamky, vcera som bol v jednom nakupnnim centre a na tych svietiacich cityboardoch boly reklamy s textom: Preco neexistuju zeny, ktore nehovoria "musime sa o tom porozpravat".

Takze tak.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
výcuc z internetu



Tento výkon je nezvratný ! Treba si teda uvedomiť, že ak by muž po tomto zákroku ešte chcel maať deti, nebude to možné. Preto je dôležité taléto rozhodnutie veľmi dôkladne zváži. Na to pamätá aj legislatíva a je potrebné písomnú žiadosť o tento zákrok predložiť aspoň mesiac pred plánovaným výkonom. Samotný výkon je realizovaný v krátkodobej celkovej anestéze a trvá cca 15 - 20 min. Pred samotným výkonom je z hľadiska bezpečnosti anestézie potrebné 6 hodím nejesť a nepiť. Je potrebné mať interné predoperačné vyšetrenie. Toto je samozrejme možné absolvovať aj u nás za príplatok. Zo sebou k nám si teda prineste výsledok tohto vyšetrenia, tričko a papuče. Po výkone musíte mať zabezpečený odvoz autom, ale Vy nesmiete šoférovať.
Niekoľko prvých ejakulácií po výkone mäže byť mierne bolestivých a môže sa v nich objaviť krv. Tiež je možné, že cca 6 týždňov po výkone sa v ejakuláte môže nájsť aj spermia. Teda cca 6 týždňov je potrebné použiť ešte aj inú formu antikoncepcie. Úplnú istotu môžete mať iba po vyšetrení ejakulátu po 6 týždňoch. Ak Vám andrológ po vyšetrení potvrdí, že v ejakuláte nie sú spermie. už sa netreba obávať otehotnenia partnerky. Andrologické vyšetrenie po zákrou teda striktne doporučujeme !
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

misomiso Pozri príspevok
Ano, presne si to vystihol. Nie je problem Porady aj trocha v tom, ze je prefeminizovana? (ako nase skolstvo). Teda - absloutne nic nemam proti zenam (prave naopak ) - are predsa - zeny zo vsetkeho najviac na svete miljuju rozoberanie a pitvanie sa vo vselijakych detailoch osobnych vztahov. Vsimli si to aj nejaki kreativnci z nejakej reklamky, vcera som bol v jednom nakupnnim centre a na tych svietiacich cityboardoch boly reklamy s textom: Preco neexistuju zeny, ktore nehovoria "musime sa o tom porozpravat".

Takze tak.
Lebo ženy sú z Venuše a muži z Marsu...
...
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

evina Pozri príspevok
Lebo ženy sú z Venuše a muži z Marsu...
...
Ešte, že sa tu na Zemi občas stretneme, vymeníme genetické informácie, zájdeme do knižnice ... a tak
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Mimo niekoľko "výstrelkov" je táto téma o všetkom možnom, len nie o vasektómii.
Ešte mi tu chýba niekoľko názorov vyjadrujúcich povedzme prísne náboženské postoje rôzneho razenia a bude to hádam komplet.
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

nemám skúsenosti s vasektómiou
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
evina Pozri príspevok
Lebo ženy sú z Venuše a muži z Marsu...
...
A údajne z Marsu ide viac hluku - muži stále rozprávajú
a na Venuši je ticho- ženy si mlčky závidia ale z NASA to nemám!!!
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
STRELEC Pozri príspevok
Mimo niekoľko "výstrelkov" je táto téma o všetkom možnom, len nie o vasektómii.
Ešte mi tu chýba niekoľko názorov vyjadrujúcich povedzme prísne náboženské postoje rôzneho razenia a bude to hádam komplet.

no ja by som to nepovedala, že tu nie je reč o vasektómii, pozri moj výcuc z internetu.
a to že ti chýbajú náboženské postoje, šak vydrž, budeš ich mať, ale menovať nebudem, že od koho, aby som s tým neporušila náhodou 16. bod. etikety porady
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

STRELEC Pozri príspevok
Ešte, že sa tu na Zemi občas stretneme, vymeníme genetické informácie, zájdeme do knižnice ... a tak
Este ze si mi pripomenul. V kniznici som nebol uz vyse tyzdna
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Barbara Pozri príspevok
ja neviem, nič v zlom, to je len moja úvaha, ale si myslím, že ked veľa ľudí tu na Porade má rovnaký názor na Ayyu, tak fakt natom niečo bude, nemyslíte?
však si spomente, že v roku 2005 sem ani nechodila dosť dlho a len pán Božko vie prečo , že by bola urazená.alebo že by sa fakt sťahovala a to že rob9999 má len 6 príspevkov, ešte neznamená, že sem nechodí často.
tak a teraz zlatá Ayya môžeš sa pustiť aj do mna. prečo len ona má potičky tu na Porade s všelikým?????hmmm
prečo sa mi zdá, že sa tu Porada fakt točí okolo Ayyi, hmmm, nemám ani tušenia. a ked niekto zadá nejakú tému, tak furt tie príspevky sú mimo???

a ešte niečo, zadávateľ témy to mohol myslieť úplne vážne, taže si fakt myslím, že ten obrázok je nemiestny, lebo prvé čo ma napadlo, že mu radí, aby si radšej dal odťať toho svojho......, a pritom aj v telke o tom minule bol jeden príspevok, že to je len 20 minutová záležitosť, stojí to okolo 8000,- Sk. prečo by jeden zodpovedný muž by si to nemohol dať spraviť. u mna by mal bod zato, že radšej sa obetuje on a váži si manželku natoľko, aby nemusela ona chodiť na potraty alebo sa napchávať všelijakými antikoncepciami, ja si takých mužov vážím, takže to nie je vôbec na smiech.
pre zadávateľa témy: na nete je kopa vyjadrenia lekárov o tomto. takže si zadaj do guglu, štelirizácia muža a je to. a mimochodom on chcel vedieť, že či niekto si s tým nemá skúsenosť a nie samé dristy od vecí!!!!
uff dohovorila som, to bol moj názor osobný. a nikto mi to nezoberie
Modrá.................................nesúhlasí m
Zelená ...............................súhlasím
Fialová................................bez komentára
Červená .............................súhlas na 2

a tomuto ja hovorím........pestrosť názorov
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Barbara Pozri príspevok
no ja by som to nepovedala, že tu nie je reč o vasektómii, pozri moj výcuc z internetu.
a to že ti chýbajú náboženské postoje, šak vydrž, budeš ich mať, ale menovať nebudem, že od koho, aby som s tým neporušila náhodou 16. bod. etikety porady
No, je jasne, ze narazas na mna, ale mne to vobec nevadi. Skusim vysvetlit, pretoze vidno, ze zatial vobec nic nechapes.

Nevidim najmensi dovod, preco by som mal komentovat, ze si dubak138 chce nechat spravit operacny vykon na SVOJICH semenikoch. Su to jeho gule, tak o com debata?

Toto je uplne ina situacia, ako v pripade predoslych tem, ktore rieslili zabijanie inych, co nie je zdaleka nabozenska tema, ale celospolocenska tema. Sterilizacia by mozno mohla byt nabozenskou temou, ale Porada nie je nabozensky chat. Preto so svojimi vajciami nech si tu kazdy naklada podla svojho uvazenia.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
misomiso Pozri príspevok
Nevidim najmensi dovod, preco by som mal komentovat, ze si dubak138 chce nechat spravit operacny vykon na SVOJICH semenikoch. Su to jeho gule, tak o com debata?
STRELEC Pozri príspevok
Ešte, že sa tu na Zemi občas stretneme, vymeníme genetické informácie, zájdeme do knižnice ... a tak
Bez toho aby som posudzovala zámer založenej témy, myslím, že dubak138 chcel debatovať práve o tom, že si už nechce vymieňať genetické informácie.

Pre dubak138:
mám vo svojom okolí mužov, ktorí podstúpili vasectómiu. Sú to väčšinou muži po 40-tke, ktorí majú viac detí a ďalšie už mať nechceli. Zväčša ide o mužov, ktorých partnerka brala niekoľko rokov(10-13) antikoncepciu. Išlo o dohodu medzi partnermi, kedy bremeno zodpovednosti a aj rizika(nemať viac deti) prebral na seba muž. Ak máš záujem o tento výkon, treba zájsť za urológom. Ten prekonzultuje s Tebou celú vec. Zákrok sa robí ambulantne, nie je bolestivý a už za pár hodín si doma. Stojí okolo 8 000,-Sk. Odporúča sa po pár mesiacoch spraviť spermiogram, aby bola istota.

PS: Baby ale uznajte, chlap ktorý chce a vie mať "vlastne gule" pod kontrolou, je k nezaplateniu, nie?
Naposledy upravil účtovník 007 : 15.01.08 at 09:45 Dôvod: nie 123, ale 138 :-(
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
účtovník 007 Pozri príspevok
Bez toho aby som posudzovala zámer založenej témy, myslím, že dubak123 chcel debatovať práve o tom, že si už nechce vymieňať genetické informácie.

Pre dubak138:
mám vo svojom okolí mužov, ktorí podstúpili vasectómiu. Sú to väčšinou muži po 40-tke, ktorí majú viac detí a ďalšie už mať nechceli. Zväčša ide o mužov, ktorých partnerka brala niekoľko rokov(10-13) antikoncepciu. Išlo o dohodu medzi partnermi, kedy bremeno zodpovednosti a aj rizika(nemať viac deti) prebral na seba muž. Ak máš záujem o tento výkon, treba zájsť za urológom. Ten prekonzultuje s Tebou celú vec. Zákrok sa robí ambulantne, nie je bolestivý a už za pár hodín si doma. Stojí okolo 8 000,-Sk. Odporúča sa po pár mesiacoch spraviť spermiogram, aby bola istota.

PS: Baby ale uznajte, chlap ktorý chce a vie mať "vlastne gule" pod kontrolou je k nezaplateniu, nie?
Pravda pravdúca. Je k nezaplateniu pre všetky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať