Zavrieť

Porady

sankcny urok-Q preddavok FO

DU mi vyrubil sankcny urok za preddavky na dan na 2004.
Zivnost som zalozil v roku 2003. V roku 2004 som si vylozil zakony tak, ze som prvy Q preddavok na dan 2004 zaplatil az 30.6.2004. DU si pockali a teraz mi oznamili, ze som mal uhradit uz 31.3.2004 a vypocitali mi sankcny urok.
Zavolal som im a opytal som sa, kedy ocakavaju, ze zaplatim preddavok na dan 2005. Povedali ze 31.3.2005 z danovej povinnosti 2003. Tak som sa opytal z akej danovej povinnosti som mal zaplatit 31.3.2004. Zatial nemam odpoved. Co si myslite vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    poruba je offline (nepripojený) poruba

    poruba
    Kuriatko moje, DU má pravdu. 1 Q musíš naozaj zaplatiť z daňovej povinnosti 2003. Je to riadna blbosť, že? Ale je to kôli medzere v zákone. Zasa nám niečo uzákonili a nedotiahli to dokonca. Bohužiaľ...V tom roku 2004 asi chceli preddavok vo výške, aký ti na ten rok vyšiel - teda, ja som to tak robila pre šéfa a DU mi to zobral bez problémov. (No uvidíme, či sa mi o 2 roky neozvú tiež s nejakou sankciou)
    Naposledy upravil poruba : 11.03.05 at 12:19

    lubos f je offline (nepripojený) lubos f

    lubos f
    Takze teraz aby som v marci zaplatil preddavky 2. Aspon ma bude hriat dobry pocit ze naplnam statnu pokladnicu...

    sankcny urok-Q preddavok FO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.