Zavrieť

Porady

faktura

dobry den


chcela by som sa spýtať či ked uhrádzam faktúru záväzok v ten istý den ako bola vystavená faktúra či ju musím dať do knihy došlých faktúr a potom uhradu učtovať 321/211 alebo ju možem dať hned ako 501/211?? a vtedy by som ju teda už nedala do knihy došlých faktúr?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    mimi
    dobry den


    chcela by som sa spýtať či ked uhrádzam faktúru záväzok v ten istý den ako bola vystavená faktúra či ju musím dať do knihy došlých faktúr a potom uhradu učtovať 321/211 alebo ju možem dať hned ako 501/211?? a vtedy by som ju teda už nedala do knihy došlých faktúr?
    Faktúru zaevidovať, zaúčtovať a potom úhradu 321/211

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    mi, ako veľká spoločnosť by sme sa teda napísali do knihy došlých faktúr vlastne všetko čo bolo v priebehu roku platené v hotovosti by sme museli evidovať a na to by sme potrebovali ďalších 20 ľudí len na evidovanie, ale nie mali sme aj daňovú kontrolu a robíme to tak už pár rokov a nič nám na to nepovedali.Leni ak si na porade pripoj sa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.