Zavrieť

Porady

tlaciva na DP PO a SUVAHA a VYSLEDOVKA za roky 98-2003

Ahojte, prosim prosim neviete mi niekto povedat kde by som nasiel tlacivo na DP PO pre roky 1998 a 1999 ako aj tlaciva na suvahu a vysledovku za 1998-2003?

Dost je to surne (

Vdaka..filip
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Najskôr asi v koši, xii.. ale nie.. skús ísť na daňový úrad, mali by mať ešte aj staré tlačivá

    filipes je offline (nepripojený) filipes

    filipes
    na DU som bol, tetuska mi dala 2000 - 2004, ale povedala, ze 98 a 99 nema...a potom este aj tu suvahu a vysledovku, tie tam tiez nemaju vobec..

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    a v nejakom ŠEVT-e si neskúšal? Možno niekde by aj našli staré tlačivá...Ja som všetky tieto staré veci povyhadzovala minulý rok...

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Mne sa zdá, že v robote mám ešte zopár takých starých tlačív. Stačilo by Ti to oskenované? Zajtra sa na ne pozriem.

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    filipes
    Hm, keby to mal niekto v elektronickej podobe.... SEVT samozreme skusim, ale moc nedufam
    ale dúfaj, tam majú všeličo.. ved skoro všetky takéto tlačivá oni vyrábali...

    filipes je offline (nepripojený) filipes

    filipes
    No tak som volal do SEVTu a nepochodil som...stare tlaciva sa vracaju spat a likviduju (( Lenkak: mohla by si mi skusit pls naskenovat tie, co mas? DIk moc



    f.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Mám DDP 99 - to by malo platiť aj na 98, mám DP r. 2000 aj 2001, + Výkaz ziskov a strát, nemám Súvahu, ale zú ešte môžem pozrieť. Naskenovať Ti to môžem až večer, nakoľko tu v robote nemám skener, bude Ti to stačiť až večer???

    ik-a je offline (nepripojený) ik-a

    ik-a
    Neviem, co vsetko ste zohnali, alebo nie. Pozriem sa v pocitaci. Urcite nieco mam v elektornickej podobe. Prilepim cca do 1 hodiny.

    Helenah je offline (nepripojený) Helenah

    Helenah
    Ahoj Filip, skús prejsť staré ročníky Finančných spravodajcov.Tam by mali byť uverejnené i vzory tlačív, ktoré platili v tom období.Skúsim sa pozrieť i ja či mi náhodou nejaké zatúlané ešte nezostalo,ale nič neslubujem.Príjemný deň

    ik-a je offline (nepripojený) ik-a

    ik-a
    Ako som slubila prilepujem. Zial nemam rok 2000, preco to neviem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.