Zavrieť

Porady

DP - opravné či dodatočné ?

Prosím súrne. Podala som daňové priznanie FO-B. Nepochopila som sa s dotyčnou osobou a potrebujem ešte dať odpočet na manželku. Je to opravné či dodatočné priznanie?Vychádza mi, že opravné. Takže ho vlastne podávam nanovo len s inými číslami ?
Vďaka,vďaka,vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ivenka
    Prosím súrne. Podala som daňové priznanie FO-B. Nepochopila som sa s dotyčnou osobou a potrebujem ešte dať odpočet na manželku. Je to opravné či dodatočné priznanie?Vychádza mi, že opravné. Takže ho vlastne podávam nanovo len s inými číslami ?
    Vďaka,vďaka,vďaka.
    Keď ho podáš do termínu 31.marca, tak je to opravné, ak po termíne tak dodatočné. Dáš nielen nové čísla, ale musíš aj vyznačiť, aký je rozdiel. A to by ti nemohli len vymeniť na DÚ? Nemáš tam niekoho?

    Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

    Ivenka
    Ako pozeram, tak pozeram, ale kde to mam "vladan" vyznačiť? Mysliš tie rozdiely v jednotlivých riadkoch ako sa mi to bude meniť?
    Skúsim to vymeniť. Bolí ma už z toho všetkého hlava.
    PS: A moj syn sa rozhodol, že práve bude mať horúčku !

    DP - opravné či dodatočné ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.