Zavrieť

Porady

Tlač daňového priznania B v Alfe

S daňovým priznaním v Alfe som veľmi spokojná, uľahčilo mi to prácu no zaroveň ma zdržalo, pretože sa neviem dopracovať k tlači....robí to problémy, najprv vypísalo len znaky tak som si nainštalovala vyššiu verziu acrobat reader, no nepomohlo...neviete poradiť nejakú fintu ako to dostať z počítača von?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Ved DP práveže pekne tlačí alfa... skús si dať automatické nájdenie acrobatu a potvrď a tlač...

    Tita je offline (nepripojený) Tita

    Tita
    joj ja hlupučka automaticky to nenašlo ale konečne sa mi to podarilo vyhľadať ručne a správne....funguje to , tak sa teším...vedela som že to v Alfe bude hračka! len som na to išla zle. Dik

    ajula1 je offline (nepripojený) ajula1

    ajula1
    ahoj! mne robilo to isté? napíš mi prosím ťa ako si to presne vyriešila ....ja som sa nasrala a vypísala to nakoniec ručne nebolo času sa s tým hrať ale aspoň by som to vedela pre budúce...
    ja som myslela že to mám v tlačiarni lebo tu mám takú o ničom tlačiareň stále sú s ňou nejaké problémy...

    kika67 je offline (nepripojený) kika67

    kika67
    Mam tiez nevykonnu tlaciaren a tiez som musela naistalovat starsiu verziu acrobat reader a este prepojit moju tlaciaren s ich - ta je fine print. Je to na ich cd v subore servis-vsetko som poinstalovala a ide to. Ja mam len otazku ci danove aj vykazy su uznatelne na danovom?Mozem to vsetko vytlacit a tak zaniest?

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    kika67
    Mam tiez nevykonnu tlaciaren a tiez som musela naistalovat starsiu verziu acrobat reader a este prepojit moju tlaciaren s ich - ta je fine print. Je to na ich cd v subore servis-vsetko som poinstalovala a ide to. Ja mam len otazku ci danove aj vykazy su uznatelne na danovom?Mozem to vsetko vytlacit a tak zaniest?
    áno, uznávajú to vytlačené z ALFy - všetky výkazy

    eoneon je offline (nepripojený) eoneon

    eoneon
    tlaci vam to aj to pozadie? mne to tlaci iba text a oramovanie, to zelene pozadie tam ale nie je

    slnko je offline (nepripojený) slnko

    slnko
    eoneon
    tlaci vam to aj to pozadie? mne to tlaci iba text a oramovanie, to zelene pozadie tam ale nie je
    nie, zelené pozadie tam nemá byť, je to iba čiernobiele, také berú na DU, ja som už také zaniesla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.