Zavrieť

Porady

podnikateľský plán

Potrebujem zostaviť podnikateľský plán a v jednej časti sa požaduje zdôvodniť efektivitu nákladov. Môžte mi poradiť, čo konkrétne sa tým myslí? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Hľadaj na poraďe - podnikateľsky plán - klikni hore na lište hľadať , vypíš podnikateľský plán a môžeš študovať . Popísalo sa o tom už dosť .
    Ahojte potrebujem do skoly podnikatelsky plan, ale vobec netusim ako to ma vyzerat. Bola by som velmi vdacna, ak ho niekto ma, aby mi ho poslal, nech mam o tom aspon aku taku predstavu. Velmi pekne dakujem

    dreiko4 je offline (nepripojený) dreiko4

    dreiko4
    POtrebujem Podnikatelsky plan na vyrobu kovovych nabytkov! pls pomozte mi!
    Potrebujem to na pisomne prace na bakalar!

    Jozef_E je offline (nepripojený) Jozef_E

    Jozef_E
    Dobrý deň, chem sa opytat ked zacinam podnikat ci mozem z Eurofondov poziadat o peniaze na podikanie. Nema niekto podnikatelsky plan pre zacinajucxch podikatelov?

    Elke je offline (nepripojený) Elke

    Elke
    Z Eurofondov žiadať o finančný príspevok nemôžu začínajúci podnikatelia. Viac informácií je uverejnených na oficiálnej stránke : Národný strategický referenčný rámec, kde sú zároveň aj aktuálne výzvy na podávanie projektov.

    denisie je offline (nepripojený) denisie

    denisie
    prikladám vzor podnikateľského plánu a zároveň som ho pripojila aj medzi dokumenty. Dúfam že niekomu aspoň trošku pomňže

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.