Zavrieť

Porady

Podpis výkazu DPH...

Prosím Vás, známy odcestoval a požiadal ma, aby som mu spravila DPH za III.Q. Schytil sa tak rýchlo, že mi nepodpísal tlačivo a do termínu sa ani nevráti. Môžem podpísať seba ako v zastúpení a keď sa vráti, dodatočne spíšeme splnomocnenie. Môže to tak byť?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

    obyvateľ SR Milan Benka
    Podajte ho bez podpisu, správca dane Vás vyzve na odstránenie nedostatkov a potom to podpíše.

    Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

    Eva99
    Ale on nepríde na stálo. Možno sa ešte v novembri na pár dní ukáže a potom už zase nie. Takže keď príde výzva, opäť to nebude môcť podpísať...

    Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

    obyvateľ SR Milan Benka
    Eva99 Pozri príspevok
    Ale on nepríde na stálo. Možno sa ešte v novembri na pár dní ukáže a potom už zase nie. Takže keď príde výzva, opäť to nebude môcť podpísať...
    Možno ..... . .

    Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

    Eva99
    Možno platilo len na ten november, môže to byť aj december... Ale veď to nie je podstatné.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    čo tak poslať výkaz do zahraničia na podpis a obratom zaslať späť?

    Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

    Eva99
    hanelie Pozri príspevok
    čo tak poslať výkaz do zahraničia na podpis a obratom zaslať späť?
    To ma tiež napadlo, veď ak to nepôjde inak, bude musieť ísť takto. Len som chcela vedieť, či ma môže daňovník splnomocniť na podpis výkazu DPH, to by bolo jednoduchšie.

    karpis je offline (nepripojený) karpis

    karpis
    Môže ťa splnomocniť ale to by tu musel byť a ísť na DU vybaviť "zastupovanie v daňovom konaní" alebo tak nejako sa to volá neviem presne.

    Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

    Eva99
    karpis Pozri príspevok
    Môže ťa splnomocniť ale to by tu musel byť a ísť na DU vybaviť "zastupovanie v daňovom konaní" alebo tak nejako sa to volá neviem presne.
    Aha, takže spísať potom keď príde nejaké dodatočné asi nepripadá v úvahu... No nič, pošlem mu to. Ďakujem Vám!

    Podpis výkazu DPH...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.