Zavrieť

Porady

Anketa -za zrušenie " oddychových" tém

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
anketu pridať neviem, teda som to ešte ani neskúšala, ale videla som, že p. Mihál má v podpise, že " som za zrušenie " oddychových" tém .

Teda chcela by som navrhnúť, aby sa dala anketa, či zrušiť, alebo nezrušiť oddychové témy. ja rozhodne som za vyčistenie Porady a preto by som privítala túto anketu a podľa toho sa Richard nech rozhodne.

ale ja byť na jeho mieste jednoducho by som ich zrušila tie témy, vyčistila Poradu a tečka

neviem či je tá anketa dobrý nápad, ale ma to napadlo keď som tú vetu čítala v podpise p. Mihála.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Podľa mojej skromnej mienky oddychové témy netreba rušiť. Stali sa súčasťou porady. Ak niekto si nevie udržať svoje emotívne prejavy, nech tam nechodí. A ak prípadne sa v takýchto témach prejaví člen s nízkou hranicou tolerantnosti k inakosti, iným názorom, taktiež netreba ich sledovať. Tečka.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
smith Pozri príspevok
Podľa mojej skromnej mienky oddychové témy netreba rušiť. Stali sa súčasťou porady. Ak niekto si nevie udržať svoje emotívne prejavy, nech tam nechodí. A ak prípadne sa v takýchto témach prejaví člen s nízkou hranicou tolerantnosti k inakosti, iným názorom, taktiež netreba ich sledovať. Tečka.


áno aj s tým súhlasím, že všetky zrušiť netreba
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

na inom mieste som dala návrh, aby sa oddychové témy presunuli tak ako DRAK a trebárs aj spoplatnili, kto bude chcieť tak si tam cestu nájde. Aj keď z druhej strany sa domnievam, že rýpači sa nájdu vždy a všade.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Zrusit oddychove temy??????????? Mate doma vsetkych po hromade??????????? A keby vam niekto navrhol zrusit celu Poradu????????????????

Som absolutne proti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Porada je jedina stranka, kde sa chodim odreagovat, zrelaxovat a stretavat sa z neznamymi dobrymi ludmi na dialku (a nie som sam!!!!!!!!!!!!). A hlupakov si nevsimam a necitam ich!!!!!!!

Na druhej strane, suhlasim s upratovanim, na to su administratori a moderatori, aby drzali vsetko na uzde. Poznam aj take stranky, kde admini a moderatori velmi striktne dbaju na poriadok (napr. Fony.sk), nespratnikom zamknu pristup, nevhodne temy zamykaju, duplicitne spajaju alebo mazu a pod. TO SA MOZE (U)ROBIT AJ TU. Je to na adminoch a moderatoroch. Ale pokial chce niekto presadit TOTALNE ZRUSENIE oddychoviek, tak potom aj tato debata ja zbytocna...............!!!!!!!!!!!!!!

Mimochodom, vsetkym ludom, nielen dobrej vole, zelam uprimne a zo srdca PEKNY A POHODOVY DEN!!!!!

A nech aj zajtra a pozajtra a..... mam NIE IBA JA prist kam zrelaxovat.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Barbara Pozri príspevok
anketu pridať neviem, teda som to ešte ani neskúšala, ale videla som, že p. Mihál má v podpise, že " som za zrušenie " oddychových" tém .

Teda chcela by som navrhnúť, aby sa dala anketa, či zrušiť, alebo nezrušiť oddychové témy. ja rozhodne som za vyčistenie Porady a preto by som privítala túto anketu a podľa toho sa Richard nech rozhodne.

ale ja byť na jeho mieste jednoducho by som ich zrušila tie témy, vyčistila Poradu a tečka

neviem či je tá anketa dobrý nápad, ale ma to napadlo keď som tú vetu čítala v podpise p. Mihála.
Richard nikdy nezruší oddychové témy, vie prečo. Aj keby sa tu našlo pár takých, ktorí by to privítali. Ale určite sa tu ozvú práve tí, ktorí často nenápadne provokujú a vypisujú do tém aj keď v podstate nič nehovoria...

Barbara si za vyčistenie porady? Ale veď Ty sama sem pridávaš často zbytočné poznámky... tak prečo používaš také silné slová?


Barbara Pozri príspevok
áno aj s tým súhlasím, že všetky zrušiť netreba
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

smith Pozri príspevok
Podľa mojej skromnej mienky oddychové témy netreba rušiť. Stali sa súčasťou porady. Ak niekto si nevie udržať svoje emotívne prejavy, nech tam nechodí. A ak prípadne sa v takýchto témach prejaví člen s nízkou hranicou tolerantnosti k inakosti, iným názorom, taktiež netreba ich sledovať. Tečka.
A ja som práve pre udržanie oddychových práve kvôli zvýraznenému. Napr. taká téma Čo sa mi stalo, potešilo, ... sa tam vyrozprávam a je mi dobre. A takéto svoje emotívne prejavy potom už nemusím "nosiť" do odborných tém.
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Tiež nie som za zrušenie oddychových tém. Na Porade si nájdem nielen odbornú radu, ale aj oddych a relax. No a to, čo mi nesedí, si jednoducho nevšímam.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Bastian Pozri príspevok
Barbara si za vyčistenie porady? Ale veď Ty sama sem pridávaš často zbytočné poznámky... tak prečo používaš také silné slová?





áno Bastian, máš pravdu, som nedokončila tú moju myšlienku, mala som na mysli také témy ako CCCC, a gratulácie a podobné, že zrušiť netreba.

p.s. a už zase nezačni rýpať, lebo práve kvôli takým ako si ty, je tu neporiadoklebo každého len poúčaš. a vzniknú zbytočné prestrelky .
bola som doteraz ticho, ale teraz si ma vyprovokoval. práve ty si jeden z tých nickov, ktorý tu vyvoláva konflikty. však si spomeň na niektoré témy
ja viem nemala som sa nechať vyprovokovať, ale vlastne prečo by som nemohla napísať môj názor

ale už zmizím,

áno pridala som tú tému na základe toho, že som to čítala v podpise p. Mihála. ale to sa už opakujem.

prepáčte keď som s tým niekoho dotkla.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Barbara Pozri príspevok
áno Bastian, máš pravdu, som nedokončila tú moju myšlienku, mala som na mysli také témy ako CCCC, a gratulácie a podobné, že zrušiť netreba.

p.s. a už zase nezačni rýpať, lebo práve kvôli takým ako si ty, je tu neporiadoklebo každého len poúčaš. a vzniknú zbytočné prestrelky .
bola som doteraz ticho, ale teraz si ma vyprovokoval. práve ty si jeden z tých nickov, ktorý tu vyvoláva konflikty. však si spomeň na niektoré témy
ja viem nemala som sa nechať vyprovokovať, ale vlastne prečo by som nemohla napísať môj názor

ale už zmizím,

áno pridala som tú tému na základe toho, že som to čítala v podpise p. Mihála. ale to sa už opakujem.

prepáčte keď som s tým niekoho dotkla.
Prepáč, ale teraz sa musím pousmiať, veď v podpise máš, že na príspevky provokačného a politického charakteru nereaguješ, tak prečo si zareagovala, keď Ťa vyprovokoval.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Barbara Pozri príspevok
áno Bastian, máš pravdu, som nedokončila tú moju myšlienku, mala som na mysli také témy ako CCCC, a gratulácie a podobné, že zrušiť netreba.

p.s. a už zase nezačni rýpať, lebo práve kvôli takým ako si ty, je tu neporiadoklebo každého len poúčaš. a vzniknú zbytočné prestrelky .
bola som doteraz ticho, ale teraz si ma vyprovokoval. práve ty si jeden z tých nickov, ktorý tu vyvoláva konflikty. však si spomeň na niektoré témy
ja viem nemala som sa nechať vyprovokovať, ale vlastne prečo by som nemohla napísať môj názor

ale už zmizím,

áno pridala som tú tému na základe toho, že som to čítala v podpise p. Mihála. ale to sa už opakujem.

prepáčte keď som s tým niekoho dotkla.
Hlavne sa ukľudni... To ťa vyprovokovali moje slová že aj ty tu pridávaš zbytočné poznámky? Jednoducho sa mi zdali tvoje slová o "vyčistení porady" trocha prisilné, to je všetko.

O mojom pôsobení tu na porade mi nemusíš písať... Ja tu nikoho nepoúčam a na nič sa tu nehrám... nikdy sa tu nepasujem na nejakého hrdinu. Iba narovinu poviem čo si myslím. Čo sa tu o všetkých nedá povedať. Je tu viac takých, čo svoje plachty nasmerujú tam, odkiaľ vietor fúka.


Usmievam sa keď čítam takéto alibistické a falošné reči:
Barbara Pozri príspevok
áno Bastian, máš pravdu, som nedokončila tú moju myšlienku, mala som na mysli také témy ako CCCC, a gratulácie a podobné, že zrušiť netreba.
Výhovorky, vysvetlovanie, točenie... imochodom máš nejaký meter, ktorým budeš vedieť zmerať kde je hranica toho čo je ešte CCCC?

Barbara Pozri príspevok
p.s. a už zase nezačni rýpať, lebo práve kvôli takým ako si ty, je tu neporiadoklebo každého len poúčaš. a vzniknú zbytočné prestrelky .
Vytváranie zdania - klasika... chúďatko zase niekto rýpe... nachádzaš vinníka, kvôli ktorému sú tu prestrelky, kto tu robí neporiadok, kto rýpe


Barbara Pozri príspevok
bola som doteraz ticho, ale teraz si ma vyprovokoval. práve ty si jeden z tých nickov, ktorý tu vyvoláva konflikty. však si spomeň na niektoré témy.
Hrdinka moja doteraz si bola ticho. Zase klasika - nachádzaš vinníka...

Barbara Pozri príspevok
ja viem nemala som sa nechať vyprovokovať, ale vlastne prečo by som nemohla napísať môj názor .
Ja viem si fajn baba, len ja som ťa vyprovokoval. Ale čím? Že som si dovolil napísať, že berieš prisilné slová do úst... Ty nie si tá pravá na vyčistenie porady... Na to je tu Richard.


Barbara Pozri príspevok
ale už zmizím, .
Prečo chceš zmiznúť? Kľudne tu zostaň. Prečo píšeštakéto?


Barbara Pozri príspevok
áno pridala som tú tému na základe toho, že som to čítala v podpise p. Mihála. ale to sa už opakujem.
Nič nemusíš vysvetlovať - všetci vieme že si fajn baba


Barbara Pozri príspevok
prepáčte keď som s tým niekoho dotkla.
Nemaj bojáž nikoho si sa nedotkla
Naposledy upravil Bastian : 05.11.08 at 14:10
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Myslím si:
Ak aj má pán Mihál v podpise /a taktiež sa tým aj prezentoval v inej téme/,že oddychové témy treba zrušiť, je to len a len jeho názor a tým podpisom ho /ten názor/ chce len zviditeľniť.
Ale to neznamená, že celá Porada s tým musí súhlasiť.

V konečnom dôsledku, ak sa admin tejto stránky rozhodne, že ich zruší, my ostatní to budeme musieť rešpektovať a bude len na nás,či sem budeme aj naďalej chodiť, alebo nie
Naposledy upravil ola : 05.11.08 at 07:47
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Aha, teraz sa hádame, ako byť tolerantní?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Barbara Pozri príspevok
áno Bastian, máš pravdu, som nedokončila tú moju myšlienku, mala som na mysli také témy ako CCCC, a gratulácie a podobné, že zrušiť netreba.

p.s. a už zase nezačni rýpať, lebo práve kvôli takým ako si ty, je tu neporiadoklebo každého len poúčaš. a vzniknú zbytočné prestrelky .
bola som doteraz ticho, ale teraz si ma vyprovokoval. práve ty si jeden z tých nickov, ktorý tu vyvoláva konflikty. však si spomeň na niektoré témy
ja viem nemala som sa nechať vyprovokovať, ale vlastne prečo by som nemohla napísať môj názor

ale už zmizím,

áno pridala som tú tému na základe toho, že som to čítala v podpise p. Mihála. ale to sa už opakujem.

prepáčte keď som s tým niekoho dotkla.
....absolútne nemizni , každý má svoj názor a je dôležité ho počúvať a tolerovať, ja osobne som PROTI zrušeniu spomenutých tém, lebo mi je tu dobre !!!
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Nič netreba zrušiť. Tak ako si vytvorili svoj klub (CCCC) tí, ktorí sa vo svojej téme vedia vzájomne pohladiť, môžu si tí, ktorí túžia po hádkach, vytvoriť klub svoj a vytvoriť si tému s názvom napr. "Poďme sa aj dnes hádať a urážať" ...do podpisu si môžu pridať "slušniakom vstup zakázaný"

P.S.: Ja idem pracovať
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Olice Pozri príspevok
Prepáč, ale teraz sa musím pousmiať, veď v podpise máš, že na príspevky provokačného a politického charakteru nereaguješ, tak prečo si zareagovala, keď Ťa vyprovokoval.

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dav Pozri príspevok
Aha, teraz sa hádame, ako byť tolerantní?
A znova téma, kde ja poviem NIEČO, ale ONA so mnou súhlasiť nebude, ale s ŇOU bude súhlasiť ONA, ale ONA nemá rovnaký názor ako ON ,preto mu ho iná ONA vyvráti , no JEHO sa zastane ON aj s ŇOU, ale ich názor vadí JEJ aj JEMU.......... a mohla by som tu takto zaplniť celú stránku
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Na túto stránku som začala chodiť kvôli vedomostiam a odborným témam, ale postupne som si obľúbila aj rôzne "oddychovky" a dnes si poradu bez nich neviem predstaviť. Fakt, keď mám trocha času v praci alebo doma, moja prvá cesta je sem pozrieť čo nové, neviem aké presne oddychovky chcete zrušiť, či pre Vás ej oddychovka aj téma stavba, domácnosť a pod. Lebo tam nájde každý aj veľa užitočných rád a nápadov. Takže ja som jednoznačne proti zrušeniu. A čo sa týka, "určitých" ľudí, ja si ich tiež nevšímam, takí si vždy nádju sposob ako znepríjemnovať život ostatných, asi sa v tom vyžívajú a podľa mna sú to zakompexovaní, opustení a neviem aký ľudia. Tak asi toľko moj nazor.
0 0
aksas2 aksas2

aksas2 je offline (nepripojený) aksas2

ja som proti zrušeniu oddychových tém, vždy si tu oddýchnem hlavne keď čítam výroky detí
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Tiež pridávam svoj názor. Nechápem, prečo by sme mali zrušíť oddychovky. Je pravda, že niektoré témy vyvolávajú dosť vášnivé reakcie, ale to je predsa všade tak. Nielen na porade. V živote stretávame denno-denne netolerantných ľudí a niekedy sa aj sami necháme vyprovokovať k neadekvátnej reakcii. dôležité je, ako sa k tomu dokážeme postaviť.
Apropos, mila Barborka, ja tiež v mnohých veciach s Bastianom (alebo s niekým iným) nesúhlasím, ale to neznamená, že jeho názor nerešpektujem alebo sa s ním budem do krvi vadiť. Je to proste len na nás, ako to na našej porade bude vyzerať.
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

ermon Pozri príspevok
a ja by som nikdy nevedela uvariť takú super ryžu akú ma naučila tu na porade Johanka (hmm... kurkuma, super vec)

Takže kvôli tej ryži... som za zachovanie oddychových tém
Ahoj. Trocha , ale taky recept by som aj ja chcela
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať