Zavrieť

Porady

Qashqai

Kupu uz to tento rok nestihnem. Reklamam neverim.
Rad by som - ak niekto mate Nissan Qashqai - "pocul" recenzie. To auto sa mi paci, ale kedze na nedostatky sa prichadza postupne , radsej sa popytam. Bol som si ho zblizka obzriet v obchode a co ma zarazilo je nedorieseny batozinovy priestor. Zadne sedacky sa nedaju vytiahnut , iba tak neuplne sklopit. Bol som zhrozeny, ako mozno v aute za take penieze take cosi ponukat. Dost mi to schladilo k nemu sympatiu, kedze z auta maly nakladiak obcas urobim.
Naposledy upravil comodo : 21.12.08 at 20:11
Usporiadat
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

a pozeral si aj qashqai+2? Ten je o dost vacsi a osobne mi je viac sympatickejsi ako 5 miestna verzia

I ked teraz ma nissan velku akciu zlavu 30%... neist teraz do hypoteky, tak by sme uz frcali k najblizsiemu dilerovi a brali bud navaru alebo pathfinder Navara vychadza kdesi okolo 500tis. Plus mozny odpocet DPH, co pri qashqai-i nie je... mozno pri tej novej 7miestnej verzii.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Najlacnejšia Navara je za 695 tisíc....
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

podla toho akcioveho cennika je za cca 482tis bez DPH vo vybave XE a najdrahsia je za 734tis bez DPH vo vybave Platinum.

A najlacnejsi Pathfinder je za 593tis bez DPH.
0 0
comodo comodo

comodo je offline (nepripojený) comodo

andreaS Pozri príspevok
podla toho akcioveho cennika je za cca 482tis bez DPH vo vybave XE a najdrahsia je za 734tis bez DPH vo vybave Platinum.

A najlacnejsi Pathfinder je za 593tis bez DPH.
Ale je to velka krava. Musim brat ohlad i na garaz a manevrovacie schopnosti .
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Len z toho, čo mám načítané: Qashqai je hodnotený ako aktuálne najlepší Nissan. Možno Qashqai plus by bol pre Vás vhodnejší, ak sa často sťahujete.

Zvážil by som S-max od Fordu.
0 0
comodo comodo

comodo je offline (nepripojený) comodo

Jozef Mihál Pozri príspevok
Len z toho, čo mám načítané: Qashqai je hodnotený ako aktuálne najlepší Nissan. Možno Qashqai plus by bol pre Vás vhodnejší, ak sa často sťahujete.

Zvážil by som S-max od Fordu.
Nestahujem sa casto ( nie som kocovny cigan :-) , hladam v podstate co najmensie auto zvonka a co najvacsie zvnutra , pricom by som rad nieco co nema "brucho na zemi". Vsimol som si ze Toyota vysla s modelom Urban cruiser , ktovie ako to byde vyzerat zblizka a hlavne co si za to zapytaju.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Toyota bude mat isto cenu blizko milionu.

Ale ten Qashqai+2 sa mne osobne pozdava viac ako Qashqai. Mne sa toto auticko aj velmi paci zvonka, len ta cena je dost vysoka a ani jazdenka z vonku sa neda doviest za vyrazne menej.

Preto som tu cenu porovnavala so sucasnou akciou na ine modely. A musim priznat ze Pathfinder si ma velmi ziskal a manzela pre istotu Navara. I ked v praxi si to neviem predstavit. V meste sa blbo parkuje a tu zachadzam do ineho extremu a to, ze idealne auticko do mesta je Smart. Ale to uz som velmi mimo temu.
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Pre nakup auta najnevhodnejsia doba. Uz po kupe auta bude mat hodnotu nizsiu o 30%. Treba sa poobzerat po 2-3 rocnom aute, kedy pokles ceny nie je taky drasticky.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
najag Pozri príspevok
Pre nakup auta najnevhodnejsia doba. Uz po kupe auta bude mat hodnotu nizsiu o 30%. Treba sa poobzerat po 2-3 rocnom aute, kedy pokles ceny nie je taky drasticky.
Keby každý tak rozmýšlal ako ty tak kto by kupoval nové autá?
Ja osobne kupujem stále len nové auto a cca po 4 rokoch predávam keď sa začínaju vyskytovať poruchy.Nech ma starosti budúci majiteľ
0 0
millane millane

millane je offline (nepripojený) millane

Ak môžem pridať svoj názor, Qashqai mám 4 roky, má nabehnuté 250 000 km, po 140 000km začali problémy s motorom, cenovo ma opravy vyšli za posledný rok akoby som kúpil vozidlá 2. Takže ak kúpiť Nissan Qashqai, treba kúpiť jeden na ND. Kupujem každé 4 roky nové auto, ale väčší nepodarok som ešte nemal.
0 0
mh604 mh604

mh604 je offline (nepripojený) mh604

ja zas opacne 270 000km malo 3 roky...bez problemov benzin 1.6
0 0
millane millane

millane je offline (nepripojený) millane

Je to vec vkusu, šťastia i náhody. Jazdím denne okolo servisu a nebol prvý, kde mi technici zahlásili: Qashqai by som si nikdy nekupil. Je pekný, ale to je všetko.
Ale aká je spoľahlivosť dnešnej techniky? 80%? Tak som kúpil pondelkovy stroj
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

millane Pozri príspevok
Je to vec vkusu, šťastia i náhody. Jazdím denne okolo servisu a nebol prvý, kde mi technici zahlásili: Qashqai by som si nikdy nekupil. Je pekný, ale to je všetko.
Ale aká je spoľahlivosť dnešnej techniky? 80%? Tak som kúpil pondelkovy stroj
hej... a to je ktorý servis.... mám mechanika z nissanu a je to "pán" mechanik...... a toto teda v živote nepovedal a doma máme momentálne 3ks nissanov ....
0 0
millane millane

millane je offline (nepripojený) millane

predstav si, v Bratislave. a nebol to maniak z vychodu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

millane Pozri príspevok
predstav si, v Bratislave. a nebol to maniak z vychodu.
to má aký súvis.....?
a prečo by ho nekúpil?som zvedavá....
0 0
tom_NR tom_NR

tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

millane Pozri príspevok
Ak môžem pridať svoj názor, Qashqai mám 4 roky, má nabehnuté 250 000 km, po 140 000km začali problémy s motorom, cenovo ma opravy vyšli za posledný rok akoby som kúpil vozidlá 2. Takže ak kúpiť Nissan Qashqai, treba kúpiť jeden na ND. Kupujem každé 4 roky nové auto, ale väčší nepodarok som ešte nemal.
Čo to boli za problémy?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hlavne treba kúpiť so silnejším motorom....
0 0
millane millane

millane je offline (nepripojený) millane

Najprv sa porúčalo turbo,dymu sa začalo valiť akoby auto horelo,ironiou bolo, že som stál na križovatke pred hasičama,a tí vybehli s penou uprostred leta. Sneží.
Nenabehol som po oprave ani 5000km a hrmot v motore - kľuková hriadeĺ.Potom každých 1000km problémy s chladením, no a čo ma dožralo bolo, keď som pred kruháčom,nemohol zaradiť dvojku a ostal som stáť. Po odvoze odťahovkou bola diagnoza - spojka s prevodovkou. auto malo len 200 000km. Keď som sa dozvedel že v Qashqai je diesel od renaultu , tak som si povedal...čo chceš? veď to je auto do tesca a naspäť. Pre dôchodcov.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

nissan a renault spolupracuju uz dlhsie, ako vacsina automobiliek. qashqai je velmi oblubene auto, a aj predavane takze sa urcite najdu aj nevydarene, ale musime povedat, ze zalezi aj na soferovi
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Nájdete obsiahle diskusie ku všetkým značkam a modelom na www.autobazar.eu v sekcii forum

a podotýkam,že od fundovaných odborníkov, ktorí sa pohybujú okolo aut /majitelia servisov, autobazarov a p./
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať