Zavrieť

Porady

MLM sieťový marketing

Zdravim vsetkych, premyslal som ako zacnem pracovat na pasivnom prijme a napadlo ma zapojit sa do sietoveho marketingu.
Co poviete na tieto stranky?
cash.atlasweb. cz
V tomto roku sa rozbieha nova MLM spolocnost na slovensku ,monavi. com
Spolocnosti je strasne vela,no do ktorej sa pustit? To je pre mna otazka. Premysla som nad tymi dvoma, nakolko trh je uz presyteny inymi hlupostami.
Naposledy upravil Dav : 01.03.11 at 19:19
Usporiadat
Faipe Faipe

Faipe je offline (nepripojený) Faipe

myslis, ze natom zarobis? pisu sa tam strasne krasne veci... len sa staci trochu zamysliet a zistis ze natom nezarobis na MLM nikdy nezbohatnes - iba ak si na vrchole
dvoma slovami - PEKNA BLBOST!
0 0
Rosch Rosch

Rosch je offline (nepripojený) Rosch

Faipe Pozri príspevok
myslis, ze natom zarobis? pisu sa tam strasne krasne veci... len sa staci trochu zamysliet a zistis ze natom nezarobis na MLM nikdy nezbohatnes - iba ak si na vrchole
dvoma slovami - PEKNA BLBOST!

Nemáte až tak celkom pravdu, pretože existuje minimálne jeden MLM systém obchodu, ktorý je jednoznačne spravodlivý čo sa týka odmeňovania a každý má tie isté podmienky! Nezáleží teda či ste v ňom zapojený 50 rokov alebo práve idete začať. Záleží len od Vášho prístupu! Do pol roka môžete mať také príjmy, že Vám zabezpečia osobnú aj finančnú slobodu - všetko závisí od Vášho prístupu!

Z Vášho príspevku vyplýva, že nemáte presné a úplné informácie o všetkých MLM obchodoch a preto dávate ďalej dezinformáciu o MLM obchode!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Rosch Pozri príspevok
Nemáte až tak celkom pravdu, pretože existuje minimálne jeden MLM systém obchodu, ktorý je jednoznačne spravodlivý čo sa týka odmeňovania a každý má tie isté podmienky! Nezáleží teda či ste v ňom zapojený 50 rokov alebo práve idete začať. Záleží len od Vášho prístupu! Do pol roka môžete mať také príjmy, že Vám zabezpečia osobnú aj finančnú slobodu - všetko závisí od Vášho prístupu!

Z Vášho príspevku vyplýva, že nemáte presné a úplné informácie o všetkých MLM obchodoch a preto dávate ďalej dezinformáciu o MLM obchode!
Tak nám objasni, ktorý je ten jediný spravodlivý MLM systém.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Rosch Pozri príspevok
Záleží len od Vášho prístupu! Do pol roka môžete mať také príjmy, že Vám zabezpečia osobnú aj finančnú slobodu - všetko závisí od Vášho prístupu!
Jj, pozname, do toho uspesneho okamihu treba plnit plány na 400%.

p.s. idem založiť firmu na dovoz....čohokolvek. Už hladam iba uspesneho predajcu, ktory zarobi na proviziach majland. Pozor, už su iba 2 posledne miesta!
0 0
Faipe Faipe

Faipe je offline (nepripojený) Faipe

Rosch Pozri príspevok
Nemáte až tak celkom pravdu, pretože existuje minimálne jeden MLM systém obchodu, ktorý je jednoznačne spravodlivý čo sa týka odmeňovania a každý má tie isté podmienky! Nezáleží teda či ste v ňom zapojený 50 rokov alebo práve idete začať. Záleží len od Vášho prístupu! Do pol roka môžete mať také príjmy, že Vám zabezpečia osobnú aj finančnú slobodu - všetko závisí od Vášho prístupu!

Z Vášho príspevku vyplýva, že nemáte presné a úplné informácie o všetkých MLM obchodoch a preto dávate ďalej dezinformáciu o MLM obchode!
Aj mna by zaujimal ten spravodlivy system odmenovania v MLM. zrejme ste jeden z tych, ktori sa nemenovanou spolocnostou na "skoleniach(inak povedane vymyvani mozgov)" nechali oklamat. Ale je to len moj nazor - nikomu ho nevnucujem
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tu nejde o spravodlivost. MLM je velmi nestastny model podnikania bez ohladu na nejaku spravodlivost alebo nespravodlivost, je to na dlhsiu debatu, tu na to nie je priestor. Ale najlepsie ak sam vyskusas a urobis si obraz.
0 0
rastikus rastikus

rastikus je offline (nepripojený) rastikus

misomiso Pozri príspevok
Tu nejde o spravodlivost. MLM je velmi nestastny model podnikania bez ohladu na nejaku spravodlivost alebo nespravodlivost, je to na dlhsiu debatu, tu na to nie je priestor. Ale najlepsie ak sam vyskusas a urobis si obraz.
nestastny pre tych, ktori su na spodku pyramidy. Stastny pre tych, ktori su na jej vrchole pre tych bystrych, ktori s MLM zacali
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

rastikus Pozri príspevok
nestastny pre tych, ktori su na spodku pyramidy. Stastny pre tych, ktori su na jej vrchole pre tych bystrych, ktori s MLM zacali
Mozno. Otazka bola ale, ci sa zapojit. Odpoved je teda: Nie.
0 0
Alex_M Alex_M

Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

Tri veci.
A) zucastnil som sa na jednom takom skoleni nemenovanej uz skrachovanej pyramidky co ponukala zivotne sporenie. Vstupne 300sk za poskytnutie vysokoprepracovaneho materialu pozostavajuceho z pera a 10 vytlacenych slajdov z ppt.
Po vyziadani blocku o zaplateni registracie som sa stretol s velkou nevôlov a nakoniec ma cele to zoskupenie odradilo a odvtedy mam negativny postoj.

B) keby to je take jednoduche ako to tvrdia ti "profimanazeri" tak by neexistovala financna kriza.nikto by nemusel manualne pracovat pretoze by sme zili z toho ze by sme robili sluzby a ak by aj niekto manualne pracoval tak by sme si o nom mysleli ze je to nevzdelanec pretoze nerobi to co my.

C) Kazde podnikanie ma svoje caro. Niekto zarobi na tom ze ma napad. Niekto oklame druheho. Niekto sa cely zivot snazi a nedari sa. Hlavne treba mat triezvy usudok a necakat hned miliony.

Nazor si utvorte
0 0
Rosch Rosch

Rosch je offline (nepripojený) Rosch

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Tak nám objasni, ktorý je ten jediný spravodlivý MLM systém.

Dnes som "nakukol" do tejto debaty, tak idem aspoň z časti reagovať.

Mladý muž, ak ste si nevšimli, ja som nepovedal že existuje nejaký "jediný spravodlivý MLM systém". Ja som povedall, že v tom do ktorého som ja zapojený, je spravodlivý a každému dáva presne tú istú šancu!

V ďalšom chcem povedať len toľko, že vďaka rôznym "dezinformáciám" a zlým praktikám konkurencie je mienka ľudí na všetko v tomto segmente podnikania skreslená. Systém nášho MLM marketingu má cenu vysvetľovať na osobnom stretnutí a zodpovedať všetky prípadné otázky. Takto sa to jednoducho nedá presne a vyčepávajúco vysvetliť! Kto ste z BA a okolia do 50 km - prídem a vysvetlím osobne pokiaľ bude záujem!

V poslednej poznámke v tejto odpovedi chcem len povedať že si nepamätám mladý muž, kedy sme si my dvaja potykali....ja oslovujem každého slušne a bez náznaku invektív!

Pekný deň!
0 0
Rosch Rosch

Rosch je offline (nepripojený) Rosch

duves Pozri príspevok
Jj, pozname, do toho uspesneho okamihu treba plnit plány na 400%.

p.s. idem založiť firmu na dovoz....čohokolvek. Už hladam iba uspesneho predajcu, ktory zarobi na proviziach majland. Pozor, už su iba 2 posledne miesta!
Nemáte dostatok informácií a preto píšete hlúposti. V našom MLM marketingu nie ste viazaný žiadnym povinným obratom ani žiadnym povinným nákupom.... treba osobne vysvetliť - tu sa to jednoducho nedá výstižne napísať!

Pekný deň
0 0
Rosch Rosch

Rosch je offline (nepripojený) Rosch

Faipe Pozri príspevok
Aj mna by zaujimal ten spravodlivy system odmenovania v MLM. zrejme ste jeden z tych, ktori sa nemenovanou spolocnostou na "skoleniach(inak povedane vymyvani mozgov)" nechali oklamat. Ale je to len moj nazor - nikomu ho nevnucujem

Platí to isté ako u "duves"...

Nemáte dostatok informácií a preto píšete hlúposti o "vymývaní mozgov".

Na môj e-mail schulter1962@centrum.sk napíšte odkiaľ ste a ak je to pre Vás prijateľné, môžem Vám to prísť osobne odprezentovať - potom sa zariadite podľa vlastného úsudku ale na základe nových informácií, ktoré momentálne evidentne nemáte!

Pekný deň.
0 0
Rosch Rosch

Rosch je offline (nepripojený) Rosch

misomiso Pozri príspevok
Tu nejde o spravodlivost. MLM je velmi nestastny model podnikania bez ohladu na nejaku spravodlivost alebo nespravodlivost, je to na dlhsiu debatu, tu na to nie je priestor. Ale najlepsie ak sam vyskusas a urobis si obraz.
Máte nedostatok informácií a o našom MLM systéme nič neviete! Každá spoločnosť ktorá sa zaoberá obchodom, zakladá obchodné reťazce, resp. obchodné siete, resp. siete obchodných partnerov! Spolu vytvárajú nejaké spoločné obchodné obraty - z toho sú potom zisky! O tom je náš MLM marketing - len treba vypočuť a potom si vytvárať úsudky!

Pekný deň.
0 0
Rosch Rosch

Rosch je offline (nepripojený) Rosch

rastikus Pozri príspevok
nestastny pre tych, ktori su na spodku pyramidy. Stastny pre tych, ktori su na jej vrchole pre tych bystrych, ktori s MLM zacali


V našom MLM systéme nikto nie je na vrchole pyramídy a nikto nie je na jej spodku - opakujem že každý má úplne rovnaké podmienky! Ten kto začne teraz a bude sa tomu seriózne venovať, môže byť za pol roka vyššie ako ten čo je tam 15 rokov!

Treba Vám viacej informácií.....

Pekný deň.
0 0
Rosch Rosch

Rosch je offline (nepripojený) Rosch

misomiso Pozri príspevok
Mozno. Otazka bola ale, ci sa zapojit. Odpoved je teda: Nie.

Ja zasa tvrdím že ten kto sa nezapojí, okráda sám seba o perfektnú a jedinečnú príležitosť ako sa stať finančne a osobne nezávislým!!!

Nemáte dostatok informácií a dávate iným dezinformácie a to Vás teda obdivujem ako bohorovne viete vyniesť jednoznačné "NIE"!!!!!!

Pekný deň
0 0
Rosch Rosch

Rosch je offline (nepripojený) Rosch

Alex_M Pozri príspevok
Tri veci.
A) zucastnil som sa na jednom takom skoleni nemenovanej uz skrachovanej pyramidky co ponukala zivotne sporenie. Vstupne 300sk za poskytnutie vysokoprepracovaneho materialu pozostavajuceho z pera a 10 vytlacenych slajdov z ppt.
Po vyziadani blocku o zaplateni registracie som sa stretol s velkou nevôlov a nakoniec ma cele to zoskupenie odradilo a odvtedy mam negativny postoj.

B) keby to je take jednoduche ako to tvrdia ti "profimanazeri" tak by neexistovala financna kriza.nikto by nemusel manualne pracovat pretoze by sme zili z toho ze by sme robili sluzby a ak by aj niekto manualne pracoval tak by sme si o nom mysleli ze je to nevzdelanec pretoze nerobi to co my.

C) Kazde podnikanie ma svoje caro. Niekto zarobi na tom ze ma napad. Niekto oklame druheho. Niekto sa cely zivot snazi a nedari sa. Hlavne treba mat triezvy usudok a necakat hned miliony.

Nazor si utvorte
S Vami sa dá v niektorých veciach súhlasiť.

Vy osobne máte jednu zlú skúsenosť s jednou zaniknutou pyramídou a podľa toho súdite aj ostatné a to nie je príliš seriózne ani voči Vám samému ale ani voči ostatným MLM marketingovým spoločnostiam, ktoré sú založené na iných princípoch ako tá s ktorou ste mali skúsenosť Vy osobne!

Teraz neviem zaujať postoj k Vašemu bodu B) - čo by bolo keby všetci pracovali v našej MLM spoločnosti - neviem, zrejme by všetky ostatné spoločnosti ktoré ponúkajú podobné produkty zmenili svoju stratégiu a museli by sa veľmi priblížiť našej alebo by s najväčšou pravdepodobnosťou zanikli! Naša spoločnosť oslávi tento rok 50 rokov existencie a to už je aj nejaká záruka........že ide správnou cestou!

Vy však tiež máte nedostatok informácií a o našej spoločnosti evidentne nič neviete - takže ak sa chcete dozvedieť viac o Vašej životnej šanci, informácie Vám poskytnem ale nie tu a takto! Podotýkam, že informácie od nás sú Z A D A R M O a nie ste ani "tlačený" do nejakých nákupov po skončení prezentácie resp. pracovného stretnutia!

Pekný deň.
0 0
Faipe Faipe

Faipe je offline (nepripojený) Faipe

Rosch Pozri príspevok
[/color]

V našom MLM systéme nikto nie je na vrchole pyramídy a nikto nie je na jej spodku - opakujem že každý má úplne rovnaké podmienky! Ten kto začne teraz a bude sa tomu seriózne venovať, môže byť za pol roka vyššie ako ten čo je tam 15 rokov!

Treba Vám viacej informácií.....

Pekný deň.
Ja len na okraj. ked nikto nieje na vrchole ani na spodku - mate v tom pekny chaos - potom sa nejedna o MLM uz len nazov Multi Level Marketing hovori, ze tam MUSI byt niekto na vrchole a niekto na spodku! Ten vas super MLM system je asi najlepsi a vsetci by sa donho mali zapojit, lebo do pol roka mozme byt vsetci milionari... A podla Vas nikto nema dostatok informacii o MLM iba vy, nenahnevajte sa, ale uz len z Vasho pristupu(vasich odpovedi) citit, ze Vam ide len o peniaze
0 0
Faipe Faipe

Faipe je offline (nepripojený) Faipe

...

Vy však tiež máte nedostatok informácií a o našej spoločnosti evidentne nič neviete - takže ak sa chcete dozvedieť viac o Vašej životnej šanci, informácie Vám poskytnem ale nie tu a takto! Podotýkam, že informácie od nás sú Z A D A R M O a nie ste ani "tlačený" do nejakých nákupov po skončení prezentácie resp. pracovného stretnutia!

Pekný deň.
V takychto systemoch nikdy nikto "nieje tlaceny" do nicoho, lebo na Slovensku(ale samozrejme aj inde vo svete) je dostatok naivnych ludi, ktori sa nechaju nahovorit vidinou vysokeho(castokrat nedosiahnutelneho) zarobku a nezaujima ich nic viac - staci im povdat ze zarobia velke peniaze, budu uspesni, stastni, dostanu vela "vyhod"(samozrejme vyhodnych len "naoko")
0 0
Faipe Faipe

Faipe je offline (nepripojený) Faipe

Poviem jednu svoju osobnu skusenost z jednej takejto prezentacie jednej nemenovanej spolocnosti(MLM), ktora poskytuje poistky, poradenstvo a ine financne produkty...
Prislo tam asi 10 ludi - slecna(asi tak 23rocna) nam povedala, ze vdaka MLM si otvorila svoju novu pobocku a hlada tam vhodnych kandidatov na posty fin. manazerov ... zlozenie tych ludi bolo asi take, ze 80% tvorili nezamestnany, robotnici, brigadnici, ... slecna sa snazila nas zaujat, rozpravala ako to u nich funguje, co je MLM, aj ked podavala niekedy az prilis strohe informacie, necudoval som sa... Asi po takej polhodinke nudnych reci, presla k vypoctu, kolko penazi nam ostane na ucte v banke ak si tam vlozime 100 000sk - vyslo jej - ze ak odpocitame rocnu inflaciu a dan(pricom inflaciu odpocitavala kazdy rok z celkovej sumy, nielen z urokov) tak po nejakych 10rokov nam na tom ucte nemalo nic ostat. Slecna zrejme vedela preco to robi, lebo takych 50% ludi zacalo s uzasom kyvat hlavami a prikyvovat jej - mozno boli nasadeny(ako v predajnych akciach), ale to uz neviem. No a nakoniec nam zacala rozdavat seky aby sme jej uhradili 2500sk na seminar, ktory sa bude konat na Zempl. Sirave. Mali ste vidiet, kolki naivny ludia tam sedeli... ja som radsej odisiel a dodnes takych ludi lutujem...
0 0
Alex_M Alex_M

Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

Rosch poprosil by som vas o nazov tej spolocnosti ktoru by ste chceli prezentovat. Nie som z okolia BA a nemam ani realne zaujem o stretnutie, ak ste na trhu 50 rokov tak bude urcite dost informacii a nazor si potom utvorim na zaklade mnozstva poznatkov sam.
Dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať