Zavrieť

Porady

MLM sieťový marketing

Zdravim vsetkych, premyslal som ako zacnem pracovat na pasivnom prijme a napadlo ma zapojit sa do sietoveho marketingu.
Co poviete na tieto stranky?
cash.atlasweb. cz
V tomto roku sa rozbieha nova MLM spolocnost na slovensku ,monavi. com
Spolocnosti je strasne vela,no do ktorej sa pustit? To je pre mna otazka. Premysla som nad tymi dvoma, nakolko trh je uz presyteny inymi hlupostami.
Naposledy upravil Dav : 01.03.11 at 19:19
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Rosch Pozri príspevok
Dnes som "nakukol" do tejto debaty, tak idem aspoň z časti reagovať.

Mladý muž, ak ste si nevšimli, ja som nepovedal že existuje nejaký "jediný spravodlivý MLM systém". Ja som povedall, že v tom do ktorého som ja zapojený, je spravodlivý a každému dáva presne tú istú šancu!

Nepoznám (a priznám sa ani nemám záujem poznať) ani jeden MLM systém, ktorý by bol 100% spravodlivý ku každému.

V ďalšom chcem povedať len toľko, že vďaka rôznym "dezinformáciám" a zlým praktikám konkurencie je mienka ľudí na všetko v tomto segmente podnikania skreslená. Systém nášho MLM marketingu má cenu vysvetľovať na osobnom stretnutí a zodpovedať všetky prípadné otázky. Takto sa to jednoducho nedá presne a vyčepávajúco vysvetliť! Kto ste z BA a okolia do 50 km - prídem a vysvetlím osobne pokiaľ bude záujem! Presne toto (hrubo označené) mi maximálne vadí na MLM. Prečo hneď osobné stretnutie a vnucovanie sa niekomu. Ak je ten systém naozaj spravodlivý a dokonalý určite by sa dal opísať pár slovami.

V poslednej poznámke v tejto odpovedi chcem len povedať že si nepamätám mladý muž, kedy sme si my dvaja potykali....ja oslovujem každého slušne a bez náznaku invektív! Rosch ak si si nevšimol, tu na porade skoro každý každému tyká, takže netreba sa hrať na netykavku, a uraziť sa hneď. Priznám sa ti, že aj s väčšimi kapacitami a známejšími osobami si tykám, aj keď som ich živote nevidel, nestretol, len tu cez poradu. A nikomu to zatial nevadilo. Mne skôr lichotí, že ma nazívaš "mladý muž".

Pekný deň!

V citáte.....

P.S. Ani som netušil, že moja nevinná poznámka, resp. prosba o vysvetlenie vyvolá takéto emocie a rozprúdi debatu. Ale mám pocit z celého, že jedine ty sa cítiš byť urazený a nepochopený.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 06.03.09 at 12:47
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Rosch Pozri príspevok
Nemáte dostatok informácií a preto píšete hlúposti. V našom MLM marketingu nie ste viazaný žiadnym povinným obratom ani žiadnym povinným nákupom.... treba osobne vysvetliť - tu sa to jednoducho nedá výstižne napísať!

Pekný deň
Rosch Pozri príspevok
Platí to isté ako u "duves"...

Nemáte dostatok informácií a preto píšete hlúposti o "vymývaní mozgov".

Na môj e-mail schulter1962@centrum.sk napíšte odkiaľ ste a ak je to pre Vás prijateľné, môžem Vám to prísť osobne odprezentovať - potom sa zariadite podľa vlastného úsudku ale na základe nových informácií, ktoré momentálne evidentne nemáte!

Pekný deň.
Rosch Pozri príspevok
Máte nedostatok informácií a o našom MLM systéme nič neviete! Každá spoločnosť ktorá sa zaoberá obchodom, zakladá obchodné reťazce, resp. obchodné siete, resp. siete obchodných partnerov! Spolu vytvárajú nejaké spoločné obchodné obraty - z toho sú potom zisky! O tom je náš MLM marketing - len treba vypočuť a potom si vytvárať úsudky!

Pekný deň.
Rosch Pozri príspevok
S Vami sa dá v niektorých veciach súhlasiť.

Vy osobne máte jednu zlú skúsenosť s jednou zaniknutou pyramídou a podľa toho súdite aj ostatné a to nie je príliš seriózne ani voči Vám samému ale ani voči ostatným MLM marketingovým spoločnostiam, ktoré sú založené na iných princípoch ako tá s ktorou ste mali skúsenosť Vy osobne!

Teraz neviem zaujať postoj k Vašemu bodu B) - čo by bolo keby všetci pracovali v našej MLM spoločnosti - neviem, zrejme by všetky ostatné spoločnosti ktoré ponúkajú podobné produkty zmenili svoju stratégiu a museli by sa veľmi priblížiť našej alebo by s najväčšou pravdepodobnosťou zanikli! Naša spoločnosť oslávi tento rok 50 rokov existencie a to už je aj nejaká záruka........že ide správnou cestou!

Vy však tiež máte nedostatok informácií a o našej spoločnosti evidentne nič neviete - takže ak sa chcete dozvedieť viac o Vašej životnej šanci, informácie Vám poskytnem ale nie tu a takto! Podotýkam, že informácie od nás sú Z A D A R M O a nie ste ani "tlačený" do nejakých nákupov po skončení prezentácie resp. pracovného stretnutia!

Pekný deň.
Rosch Pozri príspevok
Nie - nemám v tom žiadny chaos. To Vy máte málo informácií a neviete o čo sa jedná! U nás nikto nie je nadriadený ani podriadený. MLM systém to je a MLM u nás vyplýva z rôznej úrovne dosiahnutých kvalifikácií. Z toho potom je jasné, že ten čo je tam 15 rokov môže mať nižšiu kvalifikáciu ako ten čo je tam pol roka.

Nikdy som nepovedal, že náš MLM systém je ten najlepší - neviem kde ste to z mojich príspevkov vyčítali!

Taktiež som nepovedal že do pol roka možeme byť všetci milionármi - aj keď nie je to nemožné...! Ja som povedal, že ten čo je tam pol roka môže na rozdiel od toho čo je tam 15 rokov, mať finančnú a osobnú nezávislosť. Všetko závisí od prístupu! Každý má absolútne rovnakú šancu!

Neviem z čoho usudzujete že mne ide iba o peniaze.... ? Ide mi aj o to, pomôcť ostatným - teda ak o to stoja a sami chcú! Čo sa týka tých peňazí - Vy osobne robíte preto lebo Vám o ne nejde alebo čo?!

Namiesto toho aby ste sa pokúšali zistiť o čo seriózne ide, tak sa snažíte skĺznuť na to typické slovenské a písať invektívy! Ja som na nikoho nikdy ničím neútočil a ani som nikdy nikoho na silu nepresviedčal o mojej pravde! Ja len sa snažím tvrdiť, že to čo Vy a ostatní píšete, je lož a robíte to preto, lebo nemáte dostatok informácií a ani šajnu o tom o aký MLM systém v našom prípade ide.

Želám Vám pekný deň
Rosch Pozri príspevok
Z Vašich slov je jasné, že nemáte ani elementárnu vedomosť o čo ide a preto máte na jazyku len žlč a podozrievanie!

Prečo sa nesnažíte zistiť o čo naozaj ide? Veď som jasne napísal, že za osobnú konzultáciu nič neplatíte a dozviete sa oveľa viacej. Potom si robte úsudky!

Ste ďaleko od Ba?

Pekný deň.
Rosch Pozri príspevok
Pane - ak by som si prečítal tento Váš príspevok ako prvý, bolo by mi jasné, prečo píšete tak, ako píšete a prečo tá žlč na jazyku!

Náš MLM systém je diametrálne iný a ak máte záujem dajte kontakt - stretneme sa osobne, poviem Vám o čo ide a garantujem Vám, že svoj názor zmeníte!

Pekný deň.
Rosch Pozri príspevok
Pozrite sa za našu spoločnosť nemám dôvod sa hanbiť a jednoducho ma takýmito invektívami nevyprovokujete! Ak máte seriózny záujem, môžete sa všetko dozvedieť pri osobnom stretnutí!

Ja som sa nesnažil cez Poradu nikoho získať do nášho MLM, len som reagoval na dezinformáciu jedného z diskutujúcich, že všetko MLM je hlúposť, ktorú dával ďalej človeku, ktorý túto diskusiu otvoril!

Či chcete vedieť seriózne o čo ide alebo nie je mi úplne fuk - Vy sami sa pripravujete o možnosť ako si pomôcť! Ja mám dosť svojich obchodných partnerov - aj keď samozrejme každý ďalší kto chce seriózne pracovať je u nás vítaný!

A pamätajte si, že len s podozrievaním a invektívami sa nikde nedostanete!

Ja som v predchádzajúcich príspevkoch kontakt na seba dal a vysvetlil som to, čo som vysvetliť mohol - ostatné je na každom z Vás či chcete seriózne informácie, ale Vám ide len o to ako okolo seba pľuť a neveriť! To je Váš výber!

Každá ďalšia minúta strávená na tejto debate je už len strateným časom...takže trošku porozmýšľajte a potom rozprávajte resp. píšte...

Všetkým príjemný večer
1. Označil som pár veci z tvojich príspevkov (zámerne ti tykám, lebo tu na porade každému tykám, či sa urazíš alebo nie). Mne to pripadá ako vnucovanie sa iným.

2. Tvoje príspevky mi prídu, ako keby si bol ty jediný osvietený, a ostatný nie....... (Na pár školeniach MLM som sa zúčastnil za mládi, a jedine čo som z toho mal, presne toto. Ľudia ktorý do toho vstúpili zrazu sa začali správať ako keby boli nadľudia a ostatní žili v temnote, ktorým treba vyjasniť myslenie).
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Zoltán Kovács Pozri príspevok
(Na pár školeniach MLM som sa zúčastnil za mládi, a jedine čo som z toho mal, presne toto. Ľudia ktorý do toho vstúpili zrazu sa začali správať ako keby boli nadľudia a ostatní žili v temnote, ktorým treba vyjasniť myslenie).
Mnohym aj treba vyjasnit. Ale zvycajne pomoze par mesiacov ucasti v pyramide.
0 0
radioxxl radioxxl

radioxxl je offline (nepripojený) radioxxl

ono je to skor o tom, ze otazka bola, do ktorej MLM ma ist, niekto mu odpovie "pod k nam" a hned je ten zly

preco?

lebo ostatni ludia (ano aj poradaci ) tak trosku nechcu aby mu novy nadejny levelak doslova "dal zarobit"...

V podstate tam ale chce ist dotycny sam a skusit to...
velka cast predaja funguje na MLM, a druha nie...

Neviem preco to beriete ako vojnu MLMakov a "NE"MLMakov ktori maju "normalne" zamestnanie.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Pekny den,

Musim sa zapojit,

mam z minulosti skusenosti v MLM, ale na tych najvyssich prieckach, a viete preco?
Ponuku som dostala uplne nahodou, firma chcela vyuzit moje profesionalne skusenosti, a preto mi ponukli velmi zaujimavu financnu prilezitost (stabilny nadstandartny pravidelny prijem bez ohladu na vysledky), tak som to vzala,
verte, take peniaze sa neodmietaju

a co bolo dalej?

system mi nevyhovoval, ale snazila som sa splnat ciele firmy aspon do tej miery, co sa nepriecilo mojmu mysleniu, ale bolo to tazke, popritom som zistila, ze aj ked som chcela ludom otvarat oci, a nehrala som podla stanovenych podmienok firmy, (nakoniec ma preto vyhodili), ludia to nechceli pocut ani vidiet, radsej prijmali medove reci, za ktore pekne zaplatili,
plany som teda tymto sposobom neplnila, a vysledok bol taky, ze ma prepustili, a po mojom odchode, novy nastupca ziskal presne tych ludi, ktorych som chcela rozumom ubranit zlym rozhodnutiam, a tak som sa rozhodla, ze uz nebudem ludom otvarat oci, a ked chcu, ponuknem im cokolvek (...piiiip.. zabalene v zlate)

a verte mi, ze ludia su lenivi mysliet, daju sa manipulovat, a preto sa stale na nich peeeekne zaraba,
a samozrejme, veta, ako mi chce niekto pomahat, no to je bleeee,

takze NIKTO mna nepresvedci, ze MLM je nieco pozitivne,
Je to Zarabenie na blbosti inych, ale nech, uz nemam zlutovania s ludmi, ktori sa dostali do mensich ci vacsich problemov, za chyby sa plati, tak nech platia, a MLM pracovnici, nech zatial zarabaju, vlastne, maju to vydrete,

takze nech zije MLM kym ziju naivni ludia
0 0
sponzor sponzor

sponzor je offline (nepripojený) sponzor

Nehádžte všetky systémy (nielen MLM) do jedného vreca! Lebo systém je závislý na ľuďoch, ktorý ho využívajú (prípadne zneužívajú!). Myšlienka môže byť dobrá a seriózna, ale sú to ľudia (niektorí), ktorí z nej robia úplne niečo opačné. Ja mám tiež dobrú skúsenosť so sieťovým marketingom (nie sieťkovým). A poznám veľa ďalších, ktorým zmenil život pozitívne. Takže ak hľadá niekto zmenu, doporučujem, ale treba si informácie riadne preveriť.
0 0
bielko bielko

bielko je offline (nepripojený) bielko

tvrdohlavy baran, ktory svoju tvrdohlavosť berie ako výhodu ...viac
MLM je bohovská vec, dá sa na nej krásne vyryžovať...

...pokiaľ ste jej majiteľ, napr. ako Krištofovič
0 0
Madenio Madenio

Madenio je offline (nepripojený) Madenio

Dobry den,

nechcem vyvadzat falosne zavery, ale na zaklade tvrdenia pana Roscha "ze ide o nieco kazdodenne" by som povedal, ze sa jedna o zastupcu spolocnosti Lajones, ktory ma aj vo vlastnom claime "Peniaze z kazdeho nakupu". Boli u mna dvaja pani, ktori mi kaleraby o tomto systeme tlacili do hlavy vyse 2 hodin. Je to podobny bullshit ako bol pred par rokmi G-Profit, s vynimkou, ze do toho netreba vlozit vlastne peniaze.

V ten den prezentacie som sa presvedcil, ze na svete existuju 3 hluposti: voda v kosi, stierace na ponorke a Lajones.
0 0
Markéta Novadová Markéta Novadová
MLM systém nie je zlá vec. Zlé meno mu robia len podvodníci. MLM systém sa vo svete dokázal a funguje to stále.
0 0
Jano69 Jano69

Jano69 je offline (nepripojený) Jano69

:-)
Veľmi zúrivá debata ale pritom niektorí zrejme nevedia aký je rozdiel medzi troma druhmi firiem: 1. pyramídová 2. MLM 3. štrukturálna firma
nie všetko je pyramída čo sa zdá byť pyramída, resp. to tak niekto nazval a nie všetko je MLM čo tak niekto nazve
P.S. : ujasnite si niektorí tieto základné pojmy
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Madenio Pozri príspevok
V ten den prezentacie som sa presvedcil, ze na svete existuju 3 hluposti: voda v kosi, stierace na ponorke a Lajones.
mna by zaujimalo kde ten Lajones berie peniaze na reklamu, uz som myslel ze ako zostalo ticho a bol pokoj od nich tak ze skoncili, a zrazu na nemenovanej tv pocas velkej show bezi stale reklama na lajones..... ta musi stat neskutocne peniaze, ako to mozu financovat tomu nerozumiem .. a ze sa tam niekto zapoji tomu tiez, ale to je uz kazdeho vec... len to ze kto to financuje mi hlava nebere
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
mona091 Pozri príspevok
Pekny den,

Musim sa zapojit,

mam z minulosti skusenosti v MLM, ale na tych najvyssich prieckach, a viete preco?
Ponuku som dostala uplne nahodou, firma chcela vyuzit moje profesionalne skusenosti, a preto mi ponukli velmi zaujimavu financnu prilezitost (stabilny nadstandartny pravidelny prijem bez ohladu na vysledky), tak som to vzala,
verte, take peniaze sa neodmietaju

a co bolo dalej?

system mi nevyhovoval, ale snazila som sa splnat ciele firmy aspon do tej miery, co sa nepriecilo mojmu mysleniu, ale bolo to tazke, popritom som zistila, ze aj ked som chcela ludom otvarat oci, a nehrala som podla stanovenych podmienok firmy, (nakoniec ma preto vyhodili), ludia to nechceli pocut ani vidiet, radsej prijmali medove reci, za ktore pekne zaplatili,
plany som teda tymto sposobom neplnila, a vysledok bol taky, ze ma prepustili, a po mojom odchode, novy nastupca ziskal presne tych ludi, ktorych som chcela rozumom ubranit zlym rozhodnutiam, a tak som sa rozhodla, ze uz nebudem ludom otvarat oci, a ked chcu, ponuknem im cokolvek (...piiiip.. zabalene v zlate)

a verte mi, ze ludia su lenivi mysliet, daju sa manipulovat, a preto sa stale na nich peeeekne zaraba,
a samozrejme, veta, ako mi chce niekto pomahat, no to je bleeee,

takze NIKTO mna nepresvedci, ze MLM je nieco pozitivne,
Je to Zarabenie na blbosti inych, ale nech, uz nemam zlutovania s ludmi, ktori sa dostali do mensich ci vacsich problemov, za chyby sa plati, tak nech platia, a MLM pracovnici, nech zatial zarabaju, vlastne, maju to vydrete,

takze nech zije MLM kym ziju naivni ludia

ja zistujem ze toto plati asi v celom biznise, ludia nechcu pocut pravdu, ale chcu pocut to co sa im paci, no a tak sa zariadujem aj ja podla toho inak sa asi neda
0 0
Holder Miro Holder Miro

Holder Miro je offline (nepripojený) Holder Miro

Ja som ziskal uplne iný pohľad na MLM po prečítaní knihy od R.de Vos SÚCITNY KAPITALIZMUS

Nehovorím,že sa treba zapojiť do MLM, no tuto knihu si rozhodne treba prečítať.

Ja som zistil, že zakladatelia MLM, mali iné zámery s MLM a inú predstavu o tom ako by mal fungovať,
oproti tomu ako "funguje" teraz a obzvlášť v slovenských podmienkach.
0 0
drakeman drakeman

drakeman je offline (nepripojený) drakeman

Ja zo svojej skusenosti mozem MLM len odporucit. Je to obchodny model, ktorym sa da celkom slusne privyrobit a navyse od roznych pytamid ci lietadiel je celkom legalny. zarabate na predaju produktov alebo na budovani siete. To, ako ste odmeneny zavisi uz od vybranej spolocnosti. Bol som v niekolkych systemoch, ale musim povedat, ze co mam teraz je jedinecny. Firma nam dala moznost ako prvym otvorit Eurospky trch, co je uplne super a hlavne sa da jednoducho a super zarobit. Vdaka tejto fime viem, ze MLM je super vec.

Drzim vam vsetky palce nech sa spravne rozhodnete:

PS. Rozneke kilkacky, citanie mailov ci ivesticie je len zbytocna strata casu a nikdy s tym vele naziskate.
0 0
dgeimi dgeimi

dgeimi je offline (nepripojený) dgeimi

Máte záujem zapojiť sa do nového obchodu ? Bez vstupných investícií ,
dlhodobý a vysoký potenciál -
Píšte mi na dgeimi @gmail.com .
0 0
dgeimi dgeimi

dgeimi je offline (nepripojený) dgeimi

Máte záujem zapojiť sa do nového obchodu ? Bez vstupných investícií ,
dlhodobý a vysoký potenciál -
Píšte mi na : dgeimi @ gmail . com - bez medzier
0 0
drakeman drakeman

drakeman je offline (nepripojený) drakeman

dgeimi Pozri príspevok
Máte záujem zapojiť sa do nového obchodu ? Bez vstupných investícií ,
dlhodobý a vysoký potenciál -
Píšte mi na : dgeimi @ gmail . com - bez medzier
No daj.. o com to je? Hned ti poviem ci je to zaujimave alebo nie.
0 0
zumi26 zumi26

zumi26 je offline (nepripojený) zumi26

široké spektrum záujmov, účtovníctvo, financie, IT technológie, ...viac
Aj ja som v MLM - Int. technológia, ktorý by som chcela budovať, ďalej ale bola by som rada keby my niekto z Vás trošku "prekukol" ako nezávislí. Neviem ako to sem môžem dať tak aby to nebola reklama
0 0
sponzor sponzor

sponzor je offline (nepripojený) sponzor

No, vidím, že je to tu samý "odborník" na sieťový marketing (česť výnimkám). Ale ako sa hovorí: nepýtaj sa suseda, či si máš ísť vytrhnúť zub, ale choď k zubárovi . Iste, existuje dnes už more systémov, ktoré všeličo sľubujú (teda ľudia, ktorí v nich fungujú) a hovoria, že sú tie najlepšie, a lepšie ako to alebo ono. Ja hovorím - niet nad tradíciu, istotu a serióznosť. Určite sa dajú v SM zarobiť neskutočné peniaze, ale nie z mesiaca na mesiac a určite nie presviedčaním ľudí a podomovým predajom. A pritom môže začať teraz a ak je šikovný, zarobí viac ako tí, ktorí sú v systéme už roky. Tu vôbec nejde o to, kto tam bol skôr. A keď niekto nepochopí o čom je SM, nech si to prizná.
Kto chce získať rozumný pohľad na SM, prečítajte si Biznis 21.storočia od známeho bohatého podnikateľa.
0 0
niesisam niesisam

niesisam je offline (nepripojený) niesisam

Bývalý elektrofachman -silnoprúd, na volnej nohe - internet, ...viac
Pozri si príležitosť ktorá rozbúši srdce miliónom obyčajných ludí - znovu sa prerozdelí mobilný trh
nedam sem ten kod aby to nebolo že robim reklamu ale mne sa toto páči ://youtu.be/99ng6KnoY_g
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať