Zavrieť

Porady

zmijovec

Neviete mi poradiť, kde by som mohla túto krásnu rastlinku zohnať? Ďakujem
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
zuzkahris Pozri príspevok
Neviete mi poradiť, kde by som mohla túto krásnu rastlinku zohnať? Ďakujem
Prodám hlízy zmijovce.
Klíza průměr 5 cm za 15 Kč.
http://dum.bazos.cz/inzerat/3131152/...-k-vysadbe.php
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

zuzkahris Pozri príspevok
Neviete mi poradiť, kde by som mohla túto krásnu rastlinku zohnať? Ďakujem
Keď chceš, môžem ti jednu malú cibuľku poslať. Rastlina bude vysoká cca 20 cm. Každý ďalší krát bude o niečo vyššia, za rok vyrastie a uhynie asi 2x.
0 0
zuzkahris zuzkahris

zuzkahris je offline (nepripojený) zuzkahris

Určite chcem, tak ak by sa dalo poslať.., ďakujem veľmi pekne!
0 0
zuzkahris zuzkahris

zuzkahris je offline (nepripojený) zuzkahris

Rada by som sa opýtala za aký čas rastlinka po vysadení cibuľky vyrastie.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

zuzkahris Pozri príspevok
Rada by som sa opýtala za aký čas rastlinka po vysadení cibuľky vyrastie.
Je to veľmi individuálne. Môže to byt aj do mesiaca, ja som niekedy na znovuvyrastenie čakal aj 4 mesiace.
0 0
zuzkahris zuzkahris

zuzkahris je offline (nepripojený) zuzkahris

Ďakujem, lebo každý deň chodím pozerať do kvetináča a stále nie a nie, už sa veľmi teším, tak musím ešte čakať.
0 0
zuzkahris zuzkahris

zuzkahris je offline (nepripojený) zuzkahris

Tak už sme vyrástli, trošku nám to trvalo
P9280001.jpg  
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

zuzkahris Pozri príspevok
Tak už sme vyrástli, trošku nám to trvalo
Tak to som rád, že si sa dočkala. Inak druhá cibuľa, čo som presadil spolu s tou tvojou, už stihla aj zvädnúť.
Zmijovec.jpg  
0 0
zuzkahris zuzkahris

zuzkahris je offline (nepripojený) zuzkahris

Chobot Pozri príspevok
Tak to som rád, že si sa dočkala. Inak druhá cibuľa, čo som presadil spolu s tou tvojou, už stihla aj zvädnúť.
To je zaujímavé, ale som šťastná, že sa zobudila, veď trpezlivosť ruže prináša
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
- v praci mame zmijovec 10-12 rocny, mame ho v archive, nakolko kvoli zapachu pri kvitnuti nikde inde ho nemozeme mat
- na jar vyzenie kvet, ktory po odkvitnuti zaschne a za nejaku dobu vyzenie stonku s listami, tak nam potom preziva do jesene
- za tuto dobu nam asi len 1 rok nekvitol
- nadherny a zaujimavy kvet

0 0
zuzkahris zuzkahris

zuzkahris je offline (nepripojený) zuzkahris

Prekrásny !!!
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

olybaba Pozri príspevok
pozdravujem,
- v praci mame zmijovec 10-12 rocny, mame ho v archive, nakolko kvoli zapachu pri kvitnuti nikde inde ho nemozeme mat
- na jar vyzenie kvet, ktory po odkvitnuti zaschne a za nejaku dobu vyzenie stonku s listami, tak nam potom preziva do jesene
- za tuto dobu nam asi len 1 rok nekvitol
- nadherny a zaujimavy kvet

Kvitne ti každý rok? Mne už dobrých pár rokov nekvitol, naposledy tuším pred 8 rokmi.
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

- vdaka starostlivosti kolegyne mariky amorphophallus nam kvitne pravidelne, povodna materska hluza je uz riadne velka
- po zavadnuti zeleneho stadia a zaschnuti hluzu nechava odpocivat, na jar ked hluza zacina klicit ju presadi do noveho substratu
- za tie roky mala rastlina velke mnozstvo dcerskych hluz, ktore nasli svojich majitelov
- doposial som este u nikoho nevidela kvet takej velkosti, ako sa nam podarilo dopestovat
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

arizona Pozri príspevok
Nemáte niekto prosím jednu hľuzku navyše? Dík
Keď budem presádzať tú moju zvädnutú, tak ti poviem, či mala vedľajšie výhonky.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
olybaba Pozri príspevok
- vdaka starostlivosti kolegyne mariky amorphophallus nam kvitne pravidelne, povodna materska hluza je uz riadne velka
- po zavadnuti zeleneho stadia a zaschnuti hluzu nechava odpocivat, na jar ked hluza zacina klicit ju presadi do noveho substratu
- za tie roky mala rastlina velke mnozstvo dcerskych hluz, ktore nasli svojich majitelov
- doposial som este u nikoho nevidela kvet takej velkosti, ako sa nam podarilo dopestovat
A po "zvädnutí listov nechávaš cibuľku v zemi? - alebo ju vyberáš a odložíš na zimu do novín? - Ja ho mám tiež, ale cibuľku som vždy vybrala a stále je maličký....
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

sway Pozri príspevok
A po "zvädnutí listov nechávaš cibuľku v zemi? - alebo ju vyberáš a odložíš na zimu do novín? - Ja ho mám tiež, ale cibuľku som vždy vybrala a stále je maličký....
Po odschnutí listov cibuľu presadím do čerstvej zeminy a čakám, čakám, čakám .... kým nevyrastie znovu.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

sway Pozri príspevok
A po "zvädnutí listov nechávaš cibuľku v zemi? - alebo ju vyberáš a odložíš na zimu do novín? - Ja ho mám tiež, ale cibuľku som vždy vybrala a stále je maličký....
Po odschnutí listov hľuzu presadím do čerstvej zeminy a čakám, čakám, čakám .... kým nevyrastie znovu.

Všimol som si, že hľuza môže nielen narásť, ale sa aj zmenšiť (predpokladám, že na to vplýva veľkosť kvetináča a dostatok vlahy).
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Chobot Pozri príspevok
Po odschnutí listov cibuľu presadím do čerstvej zeminy a čakám, čakám, čakám .... kým nevyrastie znovu.
no supér, dík, spravím tak aj ja... ten tvoj je nádherný !!!
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

sway Pozri príspevok
no supér, dík, spravím tak aj ja... ten tvoj je nádherný !!!
Myslíš tú zvädlinu...?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Chobot Pozri príspevok
Myslíš tú zvädlinu...?
som sa pobavila!!!! to patrilo olibabeeeeee
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať