Zavrieť

Porady

Usporiadat
Polly404 Polly404

Polly404 je offline (nepripojený) Polly404

Už je verzia 11,011 a zostavu Tlač záväzkov a pohľadávok ku dňu ... mi tlačí v pohode.
0 0
Lekon Lekon

Lekon je offline (nepripojený) Lekon

účtovník-personalista, zakladám sro-čky elektronicky, dobre radím podnikaľom ako sa nezblazniť z odvodov a daní :o) najmä v Košiciach ...viac
Ja som podávala toto tlačivo pre mesačných aj kvartálnych platcov a bez problémov mi ho vzali. Pri sro-ckach mi bez problemov zadavalo nazov firmy, pri fyzickych mi vypisalo vsetko okrem nazvu, tak som to dopisala rukou. Predpokladam, ze v dalsej verzii to odstrania.
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Dobrý deň, zobrazuje Vám pri tlači sumu vyšlej faktúry aj v EURach? Mám nastavené všetko na základe Cíglera, no nejak pri tlači to nie je vidieť. Ďakujem
0 0
Polly404 Polly404

Polly404 je offline (nepripojený) Polly404

Áno, tlačí. Skús si urobiť synchronizáciu.
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Ďakujem, urobila som synchronizáciu a ukázalo mi toto:

Konfigurácia účtovného roku/Duálne zobrazovanie/Východzia duálna mena = "EUR" -> opraviť na ""
Konfigurácia účtovného roku/Duálne zobrazovanie = "zapnuté" -> opravit na "vypnuté"

Pokiaľ tomu dobre rozumiem, tak to nastavenie podľa Ciglera mám vymazať?
0 0
Lekon Lekon

Lekon je offline (nepripojený) Lekon

účtovník-personalista, zakladám sro-čky elektronicky, dobre radím podnikaľom ako sa nezblazniť z odvodov a daní :o) najmä v Košiciach ...viac
V nastroje, nastavenie, uctovny rok treba zaskrtnut Pouzivat dualne zobrazovanie, potom nastavit dualnu menu EUR, konv.kurz 30,126 (nezaskrtavat kotovanie). Dalej pri tlaci vyslych faktur pouzivat iba tlacivo VFAKTURA a to nasledne upravovat podla potreby. Ostatne uz vytvorene formulare pred touto verziou nezobrazuju v tlaci dualny prepocet.
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Ďakujem za odpoveď, ale nejde to. Včera som sa snažila dovolať do Money, no linka mi hlásila halali-halali. Budem skúšať dnes, dúfam, že sa mi podarí dovolať a že mi pomôžu.
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Už som sa dovolala, po telefóne mi nevedia pomôcť, budú musieť prísť osobne alebo to urobiť cez internet na diaľku, no vraj im zhorel server, takže musíme čakať.
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

Potrebovala by som z výberu zmazať niektoré formuláre, ktoré mi ponúka k tlači, ktoré som zle zadala, neviem ako? ďakujem
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

tlačíte niekto DP k DPH z Money?
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

Pru Pozri príspevok
mohol by mi niekto poradiť ako nastaviť názov firmy, mám ho zadaný ale do tlačiva dph mi ho neberie. dáva niekto tlačivo z money na DU? prosím
Meno do výkazu zadáš :
sprievodca tlačou z DPH - po druhom prekliknutí na str.2/ 7 - kde zadávaš napr. platiteľ dane podľa § 4,5,6 tam je kolónka presne oproti meno - tak tam to vpíš , potom ho budeš mať aj v priznaní z DPH.
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

Pru Pozri príspevok
tlačíte niekto DP k DPH z Money?
Ja ho tlačím , ale istejšia som si keď ho vypíšem na drsr, pretože na jednom DÚ mi ho bez problémov zoberú a na druhom podľa toho aká je tam "teta" - ono v podstate záleží či čítací kód uvedený na tlačive z Money je identický s originálnym tlačivom.a to zas záleží na pružnosti v Money / pri zmene tlačiva/ale v poslednom čase sa už lepšia. Od 01/2009 má byť zas nové tlačivo k DPH.


Ešte doplním prehľad tlačím len pri tých, ktorí nemajú zrážkovú daň, pretože Money uvádza zrážkovú daň mesiac dopredu -
hádam nám to v novom roku opravia
Naposledy upravil Peterika : 30.10.08 at 00:36 Dôvod: doplnenie
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

V Money som nováčik. Hľadala som zostavu Odsúhlasenie pohľadávok a záväzkov ,nenašla som v programe nič také (Inventúra pohľadávok a záväzkov). Na stránke Cígler som našla testovaciu verziu programu, ktorý mi to spracoval v Češtine .
Alebo to mám riešiť tak, že napíšem text ... , príloha :zoznam s XX položkami v súhrnnej sume xxx Sk ? Ďakujem.
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

Dav Pozri príspevok
V Money som nováčik. Hľadala som zostavu Odsúhlasenie pohľadávok a záväzkov ,nenašla som v programe nič také (Inventúra pohľadávok a záväzkov). Na stránke Cígler som našla testovaciu verziu programu, ktorý mi to spracoval v Češtine .
Alebo to mám riešiť tak, že napíšem text ... , príloha :zoznam s XX položkami v súhrnnej sume xxx Sk ? Ďakujem.
v JÚ sú na to určené tlačové zostavy = prehľadové zostavy alebo
a kontrola úhrad - rozdelené na upomienky,penalizácie, veritelia, dlžníci /tu ti to pekne rozpíše alebo ak potrebuješ len zoznam napr. neuhradených OF tak si ich zoradíš podľa sumy a označíš neuhradené naľavo na lište /potom ti svieti na čierno/a dáš tlač knihy faktúr- vytlačia sa ti len tie ktoré si označila./ mínusom ich potom vypneš/

V PÚ
účtovníctvo - kontrola úhrad - upomienky,penalizácie, veritelia, dlžníci alebo tlačové zostavy - sprievodca tlačou stavov záväzkov a pohľadávok ku dňu:a tu si nastavíš či chceš napr. pre všetky firmy , vrátane minulých období, v akej mene , podľa čísla dokladu alebo dátumu alebo názvu firmy a faktúry , dobropisy, záväzky apod
a samozrejme sú tu aj: tlačové zostavy - prehľadové zostavy a tlačové zostavy - výborná dokladová inventúra.
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

prišla mi na CD nová verzia 11.020, môžem ju nainštalovať už teraz, nič mi to neovplyvní -je tam denominácia agendy pri prechode na auro,alebo na konci roka? ďakujem
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

už ste niekto inštaloval novú verziu?
0 0
Saska110 Saska110

Saska110 je offline (nepripojený) Saska110

Áno, včera som aktuálnu verziu už nainštalovala - úspešne
0 0
nicolek nicolek

nicolek je offline (nepripojený) nicolek

chcem sa spytat a ked si ju naistalovala neovplivnilo ti to rok 2008? Tu denominaciu spustime az v roku2009?pri zalozeni noveho roku?Dakujem
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

robila si to podľa návodu, ja váham, aby som niečo nepobabrala.
0 0
nicolek nicolek

nicolek je offline (nepripojený) nicolek

Saška a neovplivnilo ti to rok2008?denomináciu pustis az pri zalozeni roka 2009?Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať