Zavrieť

Porady

Lunarny kalendar

pehy na nose
Dnes mam od rana neuveritelnu zravu naladu, inokedy na jedlo vobec nemyslim. Vraj je to vplyv mesiaca a jeho faz, neviete nieco prosim o tom?
Usporiadat
jolaj jolaj

jolaj je offline (nepripojený) jolaj

Zuzana Boháčová Pozri príspevok
ahojte,
nemate niekto prosim info,kde na nete najdem lunarny kalendar 2008 na každý deň?v tom predchadzajucom-tam na každý deň dava rovnake predpovede
ďakujem
Zuzka, skús http://sirver.neutral.cz/EE/calendar.php
Klikni na deň, ktorý potrebuješ. Obyčajne býva zobrazený v týždenných intervaloch.
JoLa.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
nečítala som celú tému - ak sa teda budem s niekym opakovať tak sorry
tu: www.lunarnykalendar.sk je všetko o mesačných fázach, účinkoch na organizmus, ap.
0 0
Zuzana Boháčová Zuzana Boháčová

Zuzana Boháčová je offline (nepripojený) Zuzana Boháčová

kukučka Pozri príspevok
Ktorý predchádzajúci? Lunárny kalendár predsa ukazuje postavenie mesiaca, rovnako to musí byť v každom kalendári. Líšia sa len cenou podľa kvality textu a papiera.
Ak postavenie Mesiaca a zverokruhu je rovnaké -LEV- včera, dnes aj zajtra, tak tam je samozrejme ten istý text. Klikni na šípku pod dátumom 29.12 a text sa ti zmení na Pannu.

http://www.magazinluna.sk/default.as...arcalendarpage
http://www.zverokruh.sk/lunarny-kalendar.php
ked som si klikla na tu www stranku,akykolvek den som dala,vzdy to bolo take iste
napriklad som si dala den 25.1.2008, potom 26.1.2008 az po 2.2.2008 - stale rovnake
to by mohla byt 1 rovnaka faza mesiaca
tak som zacala aj 1.1.2008 atd a stale to iste,tak som smutila ze sa asi nic nedozviem
ja som mala taky super lunarny kalendar,kde bolo kedy mam chodit ku kozmeticke,kedy ku kadernicke,kedy si strihat nechty (mozno smiesne,ale mam strasne krehke nechty,a pomahalo to,dalej tam bolo aj kedy strihat vlasy aby neoslabeli,kedy ich farbit,kedy zabera aka pletova maska no paradicka
no a take nieco hladam..
ani tu knizku nemozem zohnat v obchode
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Podľa toho čo opisuješ je to Lunárny kalendár Krásnej pani a k tomu je priložená knižka. Kúpila som ju v Prievidzi v EZOPe, vyhľadaj si cez gogle kníhkupectvo Ezop, resp. martinus, eugenika a všade ho ešte pred vianocami mali.
0 0
Zuzana Boháčová Zuzana Boháčová

Zuzana Boháčová je offline (nepripojený) Zuzana Boháčová

jolaj Pozri príspevok
Zuzka, skús http://sirver.neutral.cz/EE/calendar.php
Klikni na deň, ktorý potrebuješ. Obyčajne býva zobrazený v týždenných intervaloch.
JoLa.
toto je super
my sa uz asi pozname vsak JoLa
dik

ďakujem vam všetkym za rady
pekny večer prajem
0 0
jolaj jolaj

jolaj je offline (nepripojený) jolaj

Zuzana Boháčová Pozri príspevok
toto je super
my sa uz asi pozname vsak JoLa
dik

ďakujem vam všetkym za rady
pekny večer prajem
Áno, Zuzka, poznáme sa cez lunárny kalendár. Prajem Ti všetko dobré do nového roku - veľa zdravia a pohody pre Teba i Tvojich blízkych.
0 0
Zuzana Boháčová Zuzana Boháčová

Zuzana Boháčová je offline (nepripojený) Zuzana Boháčová

jolaj Pozri príspevok
Áno, Zuzka, poznáme sa cez lunárny kalendár. Prajem Ti všetko dobré do nového roku - veľa zdravia a pohody pre Teba i Tvojich blízkych.
ďakujem pekne JoLa
aj ja ti prajem všetko len to najlepšie,nech sa ti dari,aj celej rodinke
hlavne vela zdravička a samozrejme aj pohody,ako pišeš
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dnes som si pozerala www.eugenika.sk a majú viacero lunárnych kalendárov, aj Lunárny kalendár krásné paní. Dá sa objednať na dobierku.
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Dnes som si pozerala www.eugenika.sk a majú viacero lunárnych kalendárov, aj Lunárny kalendár krásné paní. Dá sa objednať na dobierku.
Ja som si ten kalendár objednala, som zvedavá aký bude. Majú tam naozaj všeličo.
Naposledy upravil Zuzka10 : 30.12.07 at 12:40 Dôvod: gram.chyba
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zuzka10 Pozri príspevok
Ja som si ten kalendár objednala, som zvedavá aký bude. Majú tam naozaj všeličo.
Zuzka, mne sa podarilo spraviť objednávku hneď za 1300 korún. A veru, vedela by som si z tých kníh objednať aj viac.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja ho mám už tretí rok a som spokojná. Tiež zvyknem objednať knihy za viac ako tisícku. Knihy sú moja slabosť. Neodolám.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

wagner Pozri príspevok
Ja ho mám už tretí rok a som spokojná. Tiež zvyknem objednať knihy za viac ako tisícku. Knihy sú moja slabosť. Neodolám.
Jóóój, takých je nás viac... Možno keby som zarábala raz toľko ako teraz, tak by mi na knihy aj stačilo... Len miesto nestačí, už sú knihy všade, dokonca aj v perináku pod gaučom:-)
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Zuzka, mne sa podarilo spraviť objednávku hneď za 1300 korún. A veru, vedela by som si z tých kníh objednať aj viac.
Dúfam, že príde všetko čo som si objednala.Uvidím, a potom si ešte objednám veci ktoré som si už vyhliadla.
0 0
jajko50 jajko50

jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

No super , tak konečne mám vinníka. Schudnem dáke 4 kilá bleskovo v pár dňoch nejedenia a potom zas sú na mne nalepené späť. To mesiac za to môže. keď ustupuje mne váha klesá a keď sa dopľňa do splnu mne sa to lepí na partie brušné.
potreboval som na to hodne rokov zistiť prečo to tak je a už konečne mi svitlo.
" Koťuha si luna zlatá
ty sa doplňaš a mne sa kilo ráta
hoc cítim to v opasku
myslím pri lune radšej na lásku
aspoň že pri splne do žíl sa krv mi hrne"

"keď si mesiac tenký uzučký, učím sa učtovné len poučky"

tak kedy mi je lepšie?????????
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

jajko50 Pozri príspevok
No super , tak konečne mám vinníka. Schudnem dáke 4 kilá bleskovo v pár dňoch nejedenia a potom zas sú na mne nalepené späť. To mesiac za to môže. keď ustupuje mne váha klesá a keď sa dopľňa do splnu mne sa to lepí na partie brušné.
potreboval som na to hodne rokov zistiť prečo to tak je a už konečne mi svitlo.
" Koťuha si luna zlatá
ty sa doplňaš a mne sa kilo ráta
hoc cítim to v opasku
myslím pri lune radšej na lásku
aspoň že pri splne do žíl sa krv mi hrne"

"keď si mesiac tenký uzučký, učím sa učtovné len poučky"

tak kedy mi je lepšie?????????
To je krásne...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

V domácnosti sa vrhnime na vetranie či už priestorov v byte, alebo šatníkov, pivníc a pod. Pri dobrom počasí vyvetrajme aj periny či matrace. Môžeme sa venovať prácam, ktoré vyžadujú rýchle schnutie – umývaniu drevených podláh, nábytkov, okien, alebo maľovanie. Venujeme sa rastlinám, ktoré rastú pre kvet, zrezávame, prihnojujeme. Odoberáme vhodné odrezky na množenie. Ničíme škodcov nad zemou. Vhodný čas na starostlivosť o nadzemnú časť rastlín pri vzostupnom Mesiaci.
skopírované z tejto stránky:

http://www.magazinluna.sk/default.as...arcalendarpage
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

rede Pozri príspevok
Prikladám pre všetkých záujemcov lunárny kalendár na rok 2007
Ja skusim este raz. Nemate niekto takyto lunarny na 2008? Neviem ani na nete najst v takomto formate nieco. Dakujem .
Naposledy upravil lorelei : 02.04.08 at 09:38 Dôvod: vlozena priloha
LK- r.2007.jpg  
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
http://www.calendar.sk/moonphase-sk.php?hy=2008

a čo táto stránka? alebo táto...

http://www.monada.sk/index.php?page=lunar

a táto?

http://www.lunarnykalendar.sk/defaul...arcalendarpage
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Cactus dakujem, ved na tychto strankach som, ja som chcela klasicky a prehladny na A4 formate, mavam to vzdy prilepene na chladnicke. Tot vsjo.
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Ahoj lorelej,neskoro som tu,ale posielam ti kalendár. Pekný deň! V.
Nepodarí sa ti to vytlačiť.Posielam ti súkromnú správu.Ozvi sa. Pošlem ti aj na ďalšie roky.
Naposledy upravil vasulka : 13.04.08 at 12:25
skenovat0005.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať