Zavrieť

Porady

Recepty s obrázkami - rôzne

43 ročná účtovníčka
Mám rada keď pri receptoch sú aj obrázky tak niečo tu priložím možno nájdete niečo aj pre seba
Naposledy upravil Monika C. : 24.05.09 at 11:28
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

STRÚHANÝ TVAROHOVÝ KOLÁČ
Cesto: 400 g hladká múka * 150 g práškový cukor * 250 g Palmarin * prášok do pečiva * 1 žĺtok * 4 PL kakaa. Tvarohová plnka: 750 g jemného tvarohu * 200 g práškový cukor * 1 vanilkový cukor * citrónová kôra * 3 žĺtky * 4 bielky




6 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
Valentínska Kinder torta .....http://receptyakeber.blogspot.sk/201...ska-torta.html
4 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

soda sa do strukovin pridava preto,aby sa skor uvarili :
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
ivuliatko Pozri príspevok
Mramorovaný koláč plný tvarohu a čokolády
Robila ho aj Kamila Magálová:
http://www.stv.sk/relacieaz/jednotka...ej-13-01-2012/

Konečne som koláč vyskúšala. Najprv som si vygúglila aj nejaké diskusie, niektoré ho chválili, iné kritizovali, napr. že cesto bolo suché a tvrdé, málo cukru, bez chuti, nesprávny čas pečenia a pod.
Hoci nemám rada veľmi sladké koláče, tiež sa mi zdalo čudné, že do cesta nejde žiadny cukor, tak som tam radšej pridala 2 kopcovité lyžice práškového cukru. Aj do plnky som pre istotu dala o 2 lyžice cukru viac. Nabudúce dám aj viac čokolády, asi 100 g bude akurát. Naopak, cesta by stačilo o tretinu menej - píšu tam, že recept je na formu s priemerom 24 cm a cesto sa malo vyvaľkať na 2 mm, moja forma má 28 cm a rozvaľkané cesto malo furt 5-7 mm (keby som mala menšiu formu, tak by bolo aj centimeter hrubé a po upečení ešte viac).
Ani som ho nedala predpiecť, ale hneď som naliala plnku, lebo som tušila, že 35-40 min. pri 160°C na upečenie tej riedkej tvarohovej plnky nebude stačiť. Treba asi hodinu.
Chuťovo ma koláč veľmi neoslnil (v pomere k tej príprave), nemienila som ho už viac robiť, ale deckám chutil, tak sa možno ešte niekedy dám ukecať
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Domáce maslo
http://hobby.idnes.cz/domaci-maslo-z...obby-domov_bma

6 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zapečené jablko v lístkovom ceste

2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zapečené jablko v lístkovom ceste plnene nuttelou

4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Toto by sa páčilo aj najväčším odporcom športu
mňam.jpg  
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
ivuliatko Pozri príspevok
Toto by sa páčilo aj najväčším odporcom športu
Ako sa to dá krájať? a vôbec, nebola by to škoda?
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

ivuliatko Pozri príspevok
Robila ho aj Kamila Magálová:
http://www.stv.sk/relacieaz/jednotka...ej-13-01-2012/

Konečne som koláč vyskúšala. Najprv som si vygúglila aj nejaké diskusie, niektoré ho chválili, iné kritizovali, napr. že cesto bolo suché a tvrdé, málo cukru, bez chuti, nesprávny čas pečenia a pod.
Hoci nemám rada veľmi sladké koláče, tiež sa mi zdalo čudné, že do cesta nejde žiadny cukor, tak som tam radšej pridala 2 kopcovité lyžice práškového cukru. Aj do plnky som pre istotu dala o 2 lyžice cukru viac. Nabudúce dám aj viac čokolády, asi 100 g bude akurát. Naopak, cesta by stačilo o tretinu menej - píšu tam, že recept je na formu s priemerom 24 cm a cesto sa malo vyvaľkať na 2 mm, moja forma má 28 cm a rozvaľkané cesto malo furt 5-7 mm (keby som mala menšiu formu, tak by bolo aj centimeter hrubé a po upečení ešte viac).
Ani som ho nedala predpiecť, ale hneď som naliala plnku, lebo som tušila, že 35-40 min. pri 160°C na upečenie tej riedkej tvarohovej plnky nebude stačiť. Treba asi hodinu.
Chuťovo ma koláč veľmi neoslnil (v pomere k tej príprave), nemienila som ho už viac robiť, ale deckám chutil, tak sa možno ešte niekedy dám ukecať
Tiež som ho piekla v sobotu a úplne súhlasím s tvojou skúsenosťou , ako keby som to napísala tie pripomienky ja . Keď som ho ochutnala povedala no jedla som už aj oveľa lepšie , ale deťom chutil a dcéra chcela hneď recept, tak tiež možno niekedy s vlastnými vylepšeniami ho ešte upečiem.
Naposledy upravil wirgi : 17.02.13 at 21:08
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dostala som majlom, tak sa podelím.
Aj pre osky V pdf
6 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
Recept našich babičiek.

http://receptyakeber.blogspot.sk/201...apustniky.html
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Recept :
chlieb si rozkrojite na stvorceky tak aby spodna cast ostala cela, potom vlozite kusky syra, sunky a slaniny (alebo na co mate chut) do medzier, potriete maslom zmiesanym s bylinkami podla chuti a cesnakom... zabalite do alobalu potretého maslom aby sa nepripiekol, zapeciete asi 25 min na 180°C a potom otvorite alobal a dopeciete do hnedasta..

10 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Podsitnianske kapustníky
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

7 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kokosový kmeň


POTREBUJEME:

250 g strúhaného kokosu, 1 Salko, 100 g sušeného mlieka, kakao, červené potravinárske farbivo, strúhaný kokos na obaľovanie
Z 250 g kokosu, Salka a sušeného mlieka vypracujeme cesto.
Rozdelíme ho na tri časti. Jednu časť necháme bielu, druhú prifarbíme kakaom a tretiu červeným potravinárskym farbivom.
Vyvaľkáme tri valčeky, ktoré zamotáme a opäť vyvaľkáme na valček. Tento potom nakrájame na cca 5 cm kúsky, ktoré obalíme v kokose.



2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Jednoduché, zdravé, rýchle a zdravé.

6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dostala som, tak posielam ďalej.
7 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Mäsová bábovka trochu ináč, ako tvoja Olinka...len škoda že pps a neviem to dať do iného formátu.
5 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Niečo dobré a chutné len skoro sa minie tak robte z duplovaných dávok
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať