Zavrieť

Porady

Nafúknuté brucho

Ahojte,
chcela by som Vás poprosiť o radu...neviem, či je tu niekto, kto má podobný problém...ide o to, že napriek tomu, že sa snažím zdravo stravovať, jesť častejšie a menej, denne cvičím brušáky, dosť často mám nafúknuté brucho...najhoršie to býva po večeri...niekedy stačí, keď ostanem sedieť a napijem sa bublinkového nápoja a už mám kŕče...robí mi to problém najmä, keď sedíme s priateľmi niekde vonku dlhšie...o mesiac idem na jednu svadbu a bojím sa, aby som neskončila s kŕčmi...Nevie mi niekto poradiť na to niečo?

ĎAKUJEM
Usporiadat
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

DominikaDominika Pozri príspevok
Pre malé detičky a ich boľavú brušnú koliku je určený SAB SIMPLEX a ten môžu užívať aj dospelý - na príbalovom letáku je presné dávkovanie podľa veku. Mne po malom chlapčekovi ostalo ešte pol fľaštičky tohto lieku a už som to 2x využila, keď ma to chytlo - pomohlo. Našťastie, nemávam tento problém často - naposledy po špagetách s kečupom Raz som to ponúkla aj otcovi, ktorý mal kŕče a tiež sa mu rýchlo uľavilo Nie je to ani príliš drahé - za "éry" Sk to stálo do 150,- Sk... a máš to na dlhšie..... "kdyby něco"...
Tak toto zaručene vyskúšam nakúpim si aj Espumisanu a hádam tú svadbu nejako prežijem
ĎAKUJEM všetkým za rady...porada je úžasná
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
sorry, práve mi prišla myšlienka dňa, ktorá sa týka tejto témy
MYŠLENKA DNE:

Nikdy nesmíš zadržovat větry, protože ti to vyběhne přes páteř do mozku a odtud Pak přicházejí ty nápady na hovno !
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
rodičia si na to kúpia horec. dajú si vyluhovať koreň horca do alkoholu a potom si dajú štamprlík a je im dobre. len je to veľmi horké
Po určitej dobe máčania je dobré ten koreň horca vybrať, inak tá koreňovica bude - bŕŕŕŕŕ - nepitná.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
sorry, práve mi prišla myšlienka dňa, ktorá sa týka tejto témy
MYŠLENKA DNE:

Nikdy nesmíš zadržovat větry, protože ti to vyběhne přes páteř do mozku a odtud Pak přicházejí ty nápady na hovno !
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Nebolo by od veci navštíviť gastroenteorológa. Od prekysleného organizmu sa môže vytvoriť vred Skoré uzdravenie. Držím palce!
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Ahoj Syrik ... skús Bioenzým. Podporuje trávenie, v dobrých máš aj niekoľko druhov baktérií, "flóru a faunu" potrebnú na správnu funkciu trávenia. Ja ich užívam roky a nemám problém. Mám ich na odporúčanie (nie recept) gastro... lekára...

(A naviac ... Dámy .. vy nepozeráte reklamy? Jedna babenka v reklame má ten istý problém a rieši to nejakým super jogurtom s aktívregularis baktériami Tak načo táto diskusia? )
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Po určitej dobe máčania je dobré ten koreň horca vybrať, inak tá koreňovica bude - bŕŕŕŕŕ - nepitná.
rodičia si to tam nehávajú stále
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Charon Pozri príspevok
Ahoj Syrik ... skús Bioenzým. Podporuje trávenie, v dobrých máš aj niekoľko druhov baktérií, "flóru a faunu" potrebnú na správnu funkciu trávenia. Ja ich užívam roky a nemám problém. Mám ich na odporúčanie (nie recept) gastro... lekára...

(A naviac ... Dámy .. vy nepozeráte reklamy? Jedna babenka v reklame má ten istý problém a rieši to nejakým super jogurtom s aktívregularis baktériami Tak načo táto diskusia? )
Ahooj, Teba som tu dlho nevidela máš sa?
Vyskúšam veru....čokoľvek, len nech sa toho zbavím

Ďakujem za tip
0 0
delonka delonka

delonka je offline (nepripojený) delonka

syrik, sú to trošku nervy pred svadbou., nemaj strach , o čo ide? mysli na seba, nie na druhých, ja som mala vždy perfektnú pleť, v živote som nepotrebovala make up, dermacol atď., a v deň svatby sa mi porobili vyrážky ako delo, samo, že na tvári., plakala som asi hodinu, zavolala som švagrinej, aby mi prišla pomôcť, napackala na mňa dermacol, priložila k tomu perly na krk, kukla som na seba, dermacol som umyla, perly zahodila a išla som v špinavej, neumytej Volge na obecný úrad/to bol ešte socializmus, budúci manžel zabudol nahlásiť,že auto potrebujeme na sobáš/ a žijeme spolu 22 rokov., mirka, verím, že tvoj deň bude iný ako môj, prosím, nesnaž sa byť dokonalá, nedokážeš predvídať,čo všetko sa môže prihodiť, momentálne môžeš minimalizovať prípadne nehody, alebo sa nad tým usmiať a užiť si to, čomu veríš, vám dvom a propo, kedy je ten šťastný deň?
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

delonka Pozri príspevok
syrik, sú to trošku nervy pred svadbou., nemaj strach , o čo ide? mysli na seba, nie na druhých, ja som mala vždy perfektnú pleť, v živote som nepotrebovala make up, dermacol atď., a v deň svatby sa mi porobili vyrážky ako delo, samo, že na tvári., plakala som asi hodinu, zavolala som švagrinej, aby mi prišla pomôcť, napackala na mňa dermacol, priložila k tomu perly na krk, kukla som na seba, dermacol som umyla, perly zahodila a išla som v špinavej, neumytej Volge na obecný úrad/to bol ešte socializmus, budúci manžel zabudol nahlásiť,že auto potrebujeme na sobáš/ a žijeme spolu 22 rokov., mirka, verím, že tvoj deň bude iný ako môj, prosím, nesnaž sa byť dokonalá, nedokážeš predvídať,čo všetko sa môže prihodiť, momentálne môžeš minimalizovať prípadne nehody, alebo sa nad tým usmiať a užiť si to, čomu veríš, vám dvom a propo, kedy je ten šťastný deň?
Ahoj delonka, to je asi nedorozumenie...ja sa totiž nevydávam kamarát ma pozval na svadbu jeho brata...takže tak ale nervy trošku mám, to musím priznať ale tie problémy s nafukovaním mám dlhodobejšie
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

syrik Pozri príspevok
Ahoj delonka, to je asi nedorozumenie...ja sa totiž nevydávam kamarát ma pozval na svadbu jeho brata...takže tak ale nervy trošku mám, to musím priznať ale tie problémy s nafukovaním mám dlhodobejšie
Už Ťa tu skoro vydali.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Blankake Pozri príspevok
Už Ťa tu skoro vydali.
No šak ma až pot zalial ešte to by mi chýbalo ku šťastiu momentálne mi je strašne dobre a nehodlám to meniť
0 0
marcellina.k marcellina.k

marcellina.k je offline (nepripojený) marcellina.k

ahoj na tomto nieco bude,lebo aj ked zadrzujes vetry,potom chytis take krce fo brucha,ze ti ani Pan Boh nepomoze......a vela ti k tomu dopomoze aj stres....neboj sa,po svadbe budes mat pokoj a mozno sa ti aj ulavi.Budes ovela kludnejsia a hlavne budes to uz mat za sebou vsetky tie pripravy a nahanacky okolo toho...prajem ti pevne nervy a vsetko dobre do noveho zivota...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

marcellina.k Pozri príspevok
ahoj na tomto nieco bude,lebo aj ked zadrzujes vetry,potom chytis take krce fo brucha,ze ti ani Pan Boh nepomoze......a vela ti k tomu dopomoze aj stres....neboj sa,po svadbe budes mat pokoj a mozno sa ti aj ulavi.Budes ovela kludnejsia a hlavne budes to uz mat za sebou vsetky tie pripravy a nahanacky okolo toho...prajem ti pevne nervy a vsetko dobre do noveho zivota...
Ja sa nevydávm, ale ďakujem
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

syrik Pozri príspevok
Ja sa nevydávm, ale ďakujem
syrik, ešte jedna/jeden Ti tu budú blahoželať k svadbe, budeš sa musieť nakoniec vydať
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Blankake Pozri príspevok
syrik, ešte jedna/jeden Ti tu budú blahoželať k svadbe, budeš sa musieť nakoniec vydať

No veru mi asi nič iné neostane prečo ma všetci tlačia do chomútka?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Blankake Pozri príspevok
syrik, ešte jedna/jeden Ti tu budú blahoželať k svadbe, budeš sa musieť nakoniec vydať
Blanka, téma http://www.porada.sk/t90513-p10-zoznamka.html zamrzla, syrik ešte nestihla povedať osudovú vetu - "To je on ,môjho srdca šampión!!!"
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
Blanka, téma http://www.porada.sk/t90513-p10-zoznamka.html zamrzla, syrik ešte nestihla povedať osudovú vetu - "To je on ,môjho srdca šampión!!!"

No presne tak...ešte som to nevyriekla, tak ma prosím nevydáááááááááávajteeee
0 0
marcellina.k marcellina.k

marcellina.k je offline (nepripojený) marcellina.k

prepac,ale uplne som si myslela ze sa ides vydavat....vsetci ti to tu pisu,tak som si myslela ze ano..........
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

marcellina.k Pozri príspevok
prepac,ale uplne som si myslela ze sa ides vydavat....vsetci ti to tu pisu,tak som si myslela ze ano..........

To je v pohode... raz aj to hádam príde
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať