Zavrieť

Porady

Nafúknuté brucho

Ahojte,
chcela by som Vás poprosiť o radu...neviem, či je tu niekto, kto má podobný problém...ide o to, že napriek tomu, že sa snažím zdravo stravovať, jesť častejšie a menej, denne cvičím brušáky, dosť často mám nafúknuté brucho...najhoršie to býva po večeri...niekedy stačí, keď ostanem sedieť a napijem sa bublinkového nápoja a už mám kŕče...robí mi to problém najmä, keď sedíme s priateľmi niekde vonku dlhšie...o mesiac idem na jednu svadbu a bojím sa, aby som neskončila s kŕčmi...Nevie mi niekto poradiť na to niečo?

ĎAKUJEM
Usporiadat
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Ahojte, mne nafúkne brucho aj vtedy, ak zacítim na nohy chlad. A vtedy som ako tehotná, len ho sťahujem ale aj to sťahovanie niekedy boli. Čo to môže byť? Dakujem
0 0
wellnesska wellnesska

wellnesska je offline (nepripojený) wellnesska

ano nafuknute brucho je z potravin. Najlepsie je si spravit test potravinovej intolerancie, ... mne vysli kvasnice, vylucila som ich ....a je mi uplne super.... (doteraz som si myslela, ze mi nafukovanie sposobuje zelenina a ovocie) vrele odporucam,da sa kupit aj na webe vola sa food detective. teraz jem zeleninu a ovocie dosyta
0 0
Andulenka Andulenka

Andulenka je offline (nepripojený) Andulenka

Pozerala som ten test na nete-ale to všade stojí 60EUR?Neviete o lacnejšom? Lekár ho nemôže urobiť, alebo predpísať?
Vopred ďakujem za odpoveď
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať