Zavrieť

Porady

Nafúknuté brucho

Ahojte,
chcela by som Vás poprosiť o radu...neviem, či je tu niekto, kto má podobný problém...ide o to, že napriek tomu, že sa snažím zdravo stravovať, jesť častejšie a menej, denne cvičím brušáky, dosť často mám nafúknuté brucho...najhoršie to býva po večeri...niekedy stačí, keď ostanem sedieť a napijem sa bublinkového nápoja a už mám kŕče...robí mi to problém najmä, keď sedíme s priateľmi niekde vonku dlhšie...o mesiac idem na jednu svadbu a bojím sa, aby som neskončila s kŕčmi...Nevie mi niekto poradiť na to niečo?

ĎAKUJEM
Usporiadat
ninocka55 ninocka55

ninocka55 je offline (nepripojený) ninocka55

ja mam podobny problem. skusala som uz vselico mozne. mam obdobia, ked je vsetko ok a obdobia, kedy mam pravidelne, hlavne vecer krce. doktorka mi odporucila nosit zo sebou cholagol. takze vzdy, ked ma chytia krce, uzijem cholagol a ten naozaj zabera.
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
syrik Pozri príspevok
Ahojte,
chcela by som Vás poprosiť o radu...neviem, či je tu niekto, kto má podobný problém...ide o to, že napriek tomu, že sa snažím zdravo stravovať, jesť častejšie a menej, denne cvičím brušáky, dosť často mám nafúknuté brucho...najhoršie to býva po večeri...niekedy stačí, keď ostanem sedieť a napijem sa bublinkového nápoja a už mám kŕče...robí mi to problém najmä, keď sedíme s priateľmi niekde vonku dlhšie...o mesiac idem na jednu svadbu a bojím sa, aby som neskončila s kŕčmi...Nevie mi niekto poradiť na to niečo?

ĎAKUJEM
To nadúvanie brucha máš len teraz pred tou svadbou alebo pravidelne ? , vyskúšaj ten Espumisan, malo by to zabrať (ale pozor nie zas pravidelne,aby si organizmus na to nezvykol), potom je dobré dať si každé ráno biely jogurt nalačno a ešte jedna malá rada, keď sa zobudíš, skús jemnú masáž brucha dlaňou v smere hodinových ručičiek (keď majú malé detičky zastavené vetry používa sa to a funguje), môžeš aj v priebehu dňa
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

babijanka Pozri príspevok
To nadúvanie brucha máš len teraz pred tou svadbou alebo pravidelne ? , vyskúšaj ten Espumisan, malo by to zabrať (ale pozor nie zas pravidelne,aby si organizmus na to nezvykol), potom je dobré dať si každé ráno biely jogurt nalačno a ešte jedna malá rada, keď sa zobudíš, skús jemnú masáž brucha dlaňou v smere hodinových ručičiek (keď majú malé detičky zastavené vetry používa sa to a funguje), môžeš aj v priebehu dňa
Aj masírujem, aj papám biely jogurt...dokoncka Activiu...nemám to len pred svadbou...mávam to často...a zvlášť na oslavách a svadbách...
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
syrik Pozri príspevok
Aj masírujem, aj papám biely jogurt...dokoncka Activiu...nemám to len pred svadbou...mávam to často...a zvlášť na oslavách a svadbách...
A to akože ešte pre samotným aktom, t.j. oslavy, svadba (nervozita) alebo v priebehu osláv (dobre sa napapkáš ? )
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

syrik Pozri príspevok
Aj masírujem, aj papám biely jogurt...dokoncka Activiu...nemám to len pred svadbou...mávam to často...a zvlášť na oslavách a svadbách...
Ja by som skúsila obmedziť bublinkové nápoje na tých oslavách...
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
Blankake Pozri príspevok
Ja by som skúsila obmedziť bublinkové nápoje na tých oslavách...
Áno súhlasím, to je jedna z možností ako predísť nafúknutému bruchu
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

babijanka Pozri príspevok
A to akože ešte pre samotným aktom, t.j. oslavy, svadba (nervozita) alebo v priebehu osláv (dobre sa napapkáš ? )
V priebehu osláv... veruže žiadne veľké papkanie u mňa nehrozí
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

babijanka Pozri príspevok
Áno súhlasím, to je jedna z možností ako predísť nafúknutému bruchu
Horšie je, že na oslavách sú prevažne bublinkové nápoje...ak nerátam alkohol samozrejme
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Zdravím, syrik, chcela by som sa opýtať, či si bola na nejakom vyšetrení s nafúknutým bruchom. Meteorizmus môže vyvolávať dyskinéza čreva, reflexné napätie bruš. svalstva, ascites, cysty.. Nechcem ťa strašiť, ale bolo by potrebné dôkladné fyz.i labor. vyšetrenie celého GIT. RTG brucha. Bolo by to potrebné, aby si bola v pohode, a nestresovala sa, že keď niečo zješ, príp. vypiješ, tak budeš mať problémy.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Aby si nám vedela v pohode písať naďalej "Aktuálny lunárny kalendár a naše zdravie"
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Valčake Pozri príspevok
Zdravím, syrik, chcela by som sa opýtať, či si bola na nejakom vyšetrení s nafúknutým bruchom. Meteorizmus môže vyvolávať dyskinéza čreva, reflexné napätie bruš. svalstva, ascites, cysty.. Nechcem ťa strašiť, ale bolo by potrebné dôkladné fyz.i labor. vyšetrenie celého GIT. RTG brucha. Bolo by to potrebné, aby si bola v pohode, a nestresovala sa, že keď niečo zješ, príp. vypiješ, tak budeš mať problémy.
Nebola som...vyšetrenia GIT-u sú pre mňa strašiakom...už som to raz absolvovať mala....ja viem, že to je chyba...ale pokiaľ zaberajú prírosné preparáty, tak to proste neriešim...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Valčake Pozri príspevok
Aby si nám vedela v pohode písať naďalej "Aktuálny lunárny kalendár a naše zdravie"

A tak to hádam hej...na to sa neumiera dobre, že si povedala...zajtra idem na promócie kamarátke, musím to tam zavesiť dnes
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

mala som ten isty problem pred par rokmi... moj recept je - pi vela neperlivych tekutin, a jedz vela ovocia a zeleniny, skus sa inspirovat delenou stravou... pre mna je nafukovanie uz minulostou
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Blankake Pozri príspevok
Ja by som skúsila obmedziť bublinkové nápoje na tých oslavách...
Ako odstrániť bublinky zo sýtených nápojov
Do pohára s nápojom vsypte pár zrniečok kryštálového cukru. Nemiešajte, bublinky budú pekne vyskakovať von a za malú chvíľku máte bezbublinkový nápoj..
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
alebo štipku soli....ten istý efekt, len je to menej kalorické.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE=alla66;1089353][LEFT][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Ako odstrániť bublinky zo sýtených [SIZE=1][B]nápojov

Alebo zamiešajte nápoj slamkou - POZOR slamka musí byť ZABALENÁ - teda s papierovým obalom , vyšumí rýchlo
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
alla66 Pozri príspevok
Ako odstrániť bublinky zo sýtených nápojov


Do pohára s nápojom vsypte pár zrniečok kryštálového cukru. Nemiešajte, bublinky budú pekne vyskakovať von a za malú chvíľku máte bezbublinkový nápoj..
Alebo nápoj pomiešať lyžičkou alebo strčiť rožok servítky do pohára
a bublinky budú odstránené
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

No s tou lyžičkou zamiešať, to poznám no paráda...a bude po probleme...normálne sa teším na tú svadbu
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Som rada, že si OK, ale tie vyšetrenia nie sú bolestivé. Možno tak gastroskopia, ale na to nie je dôvod.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Viem pomôcť Pozri príspevok
Vedela by som Ti na to doporucit detoxikaciu, teda kvalitnymi prirodnymi doplnkami vyzivy zbavit telo skodlivych latok.Mam to odskusane, zabera to.ozvi sa na meil,ak chces vediet podrobnejsie ako na to.
Už si raz bola Richardom upozornená, aby si si na Porade nerobila reklamu pre tvoje podnikateľské aktivity. Ak chceš poradiť, tak poraď verejne, ale nenabádaj ľudí, aby sa ti ozývali, že im poradíš. Porada je verejné fórum, neslúži na rozširovanie individuálnych podnikateľských aktivít. Príspevok som ti vymazal, ak sa to znovu zopakuje, tak ho nahlásim Richardovi, aby ti zablokoval konto.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať