Zavrieť

Porady

Potraviny - dobrý biznis???

Dobrý deň,
chcela by som vedieť názory: momentálne som na materskej dovolenke (MD), manžel svoju vlastnú firmu má a pre mňa chcel vymyslieť niečo kde by som mohla pracovať po MD. Momentálne sa nám naskytla príležitosť prebrať jedny už zabehnuté potraviny v meste na sídlisku. Je tam však dosť vysoké odstupné, na ktoré by sme si museli vziať úver. Myslíte si, že v dnešnej dobe sa ešte uživia súkromné potraviny na sídlisku, keď v meste (síce na okraji, ale predsa) máme billu, tesco i lidl, ktoré môžu stláčať ceny a mnoho iných súkromných malých potravín v centre mesta. Mimochodom toto sídlisko je v blízkosti centra. Alebo je lepšie začať budovať niečo odzačiatku a nie preberať? Ďakujem
Usporiadat
brato brato

brato je offline (nepripojený) brato

Samozrejme že leto netrva cely rok,ale podla mna od marca do oktobra sa to bude dat v pohode styhat,a ak by pršalo skočim autom to je najmenej.Čo sa tyka toho zamestnanca tak v tom mi vypomože manželka.

A ešte doplnim čas na rozvoz bude určeny t.j. napr 7.00-12.00 proste umožnit ludom si objednat ranajky do postele..
0 0
belo72 belo72

belo72 je offline (nepripojený) belo72

Skus uvidis ako doplnok to nie je zle len ci to ludia budu vyuzivat. Mne sa to neosvedcilo a predajna bola v meste. Vsetko zalezi od zakaznika . Mozes mat napad aky chces ak to zakaznik nevyuzije mas smolu /alebo zakaznik /.
0 0
brato brato

brato je offline (nepripojený) brato

belo72 Pozri príspevok
Skus uvidis ako doplnok to nie je zle len ci to ludia budu vyuzivat. Mne sa to neosvedcilo a predajna bola v meste. Vsetko zalezi od zakaznika . Mozes mat napad aky chces ak to zakaznik nevyuzije mas smolu /alebo zakaznik /.


Presne tak...
0 0
FTC FTC

FTC je offline (nepripojený) FTC

Jazdiť so skútrom po dedine sa asi enbude dať pretože na prevoz potravín potrebuješ asi schválenie od hygienika
0 0
brato brato

brato je offline (nepripojený) brato

FTC Pozri príspevok
Jazdiť so skútrom po dedine sa asi enbude dať pretože na prevoz potravín potrebuješ asi schválenie od hygienika
To sa mi moc nezda,ale dik za poznamku zistim si o tom niečo.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

No nemusí sa ti to pozdávať ale haccp hovorí jasne o podmienkach prepravy potravín a schvaľovaní vozidla na ich prepravu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať