Zavrieť

Porady

Spoločenská zmluva

Ženatý účtovník
Neviete mi niekto poradiť, kde na internete by som našiel nejaký vzor spoločenske zmluvy s.r.o.?
S prianím krásneho dňa.
Usporiadat
axel axel

axel je offline (nepripojený) axel

kedže sa za to slušne platí asi nikde
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
palino78 palino78

palino78 je offline (nepripojený) palino78

dobry clovek sa vzdy najde, len treba byt slusny a trpezlivy.
ale je pravda, ze pravnik za SZ a ukony spojene so zapisom firmy do OR bez mrknutia berie 15.000Sk (v KE). ale zase mate zaruku, ze to bude spravne a ak nie, sankcie su na jeho triko
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
palino78
dobry clovek sa vzdy najde, len treba byt slusny a trpezlivy.
ale je pravda, ze pravnik za SZ a ukony spojene so zapisom firmy do OR bez mrknutia berie 15.000Sk (v KE). ale zase mate zaruku, ze to bude spravne a ak nie, sankcie su na jeho triko
ci bisťu! ... ta ja som jaký dobrý zamestnanec, som ušetrila firme toooooľko bubákov!!! :-)))
ja viem, že je jednoduchšie dať to právnikovi, ale myslím, že aj samostatne sa to dá zvládnuť :-)
ale všetko závisí od možností firmy
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

Vladan teraz si to vyúčtuj a aby si nebola pahltná môžeš im dať aj nejakú zľavičku ))
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... ta už je neskoro! Šéfstvo by mi neuverilo, že som sa na tom namakala a pravdu poviem, tie ich pripomienky počúvam denno-denne, takže o jednu menej alebo viac :-))) Ale teraz idem robiť zmenu údajov do OR, možno by som mohla hodiť do pošty faktúrku!!! Len keby som mala živnosť !?!?!? :-)))
pekný deň
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

šak to môžeš nazvať ako odmena za prácu naviac, alebo za nadmernú námahu
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
asi najhoršie sú s odmenami personalisti, resp. mzdári. Keďže ich robím ja, tak sama seba nemôžem zvýšiť, resp. "dať" podnet na zvýšenie.... je to ťažké - u nás je pravidlo také "že keď treba" - tak to nie je nadmerná námaha. Ale to, že to nie je v mojej pracovnej náplni - no o tom pomlčím :-)))
Ďakujem Anna za odporúčanie :-)
Pekný deň
0 0
VieraM VieraM

VieraM je offline (nepripojený) VieraM

Dobrý den!
pozerám sa po nete,či nenajdem vzor pre spoločenskú zmluvy,ked som natrafil na vašu odpoved niekomu,kto to isté hladá.Poprosil by som Vás aj ja ,keby bolo možné zaslať ju aj mne.Vopred dakujem. Moj e-mail: frla@zoznam.sk
0 0
\/\/ \/\/

\/\/ je offline (nepripojený) \/\/

Zdravim,
ja takisto zhladuvam po nete, mozte please poslat aj mne nejaku ukazku? mail: w1d3 [zavinac] pobox [bodka] sk
Dakujem velmi pekne
\/\/
0 0
\/\/ \/\/

\/\/ je offline (nepripojený) \/\/

a este nieco, odlisuje sa nejak podstatne spolocenska zmluva sro od spolocenskej zmluvy verejnej obchodnej spolocnosti? napada ma ze asi nie ale ci tam nahodou nieje nejaky podstatny detail alebo tak.. dik
0 0
B.EST Preosv B.EST Preosv

B.EST Preosv je offline (nepripojený) B.EST Preosv

aj ja by som potrebovala vzor. posles mi ho? prosiiim
0 0
Nuno Nuno

Nuno je offline (nepripojený) Nuno

uz ked polozis tuto otazku, tak Ti len poviem: pis si to kludne sam, nechod za pravnikom. tie dve spolocnosti su povahovo nieco uplne ine, takze ich spolocenske zmluvy sa nie ze odlisuju, ale su obsahovo uplne o inom.
Vela stastia na sude.
0 0
SCI SCI

SCI je offline (nepripojený) SCI

Mohol by si aj mne poslat vzor spolocenskej zmluvy?
engel_kaja@gmx.de
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
SCI
Mohol by si aj mne poslat vzor spolocenskej zmluvy?
engel_kaja@gmx.de
nejaké tri vzory z porady som ti poslala...
0 0
sheilla19 sheilla19

sheilla19 je offline (nepripojený) sheilla19

Dobry den, tiez by som vas chcela poprosit o zaslanie prikladu spolocenskej zmluvy na adresu [email]sheilla19@azet.sk .
veelmi pekne dakujem :-)
0 0
bea00 bea00

bea00 je offline (nepripojený) bea00

na orsr.sk sú vzory spoločenských zmlúv aj tlačivo
0 0
josh josh

josh je offline (nepripojený) josh

bea00
na orsr.sk sú vzory spoločenských zmlúv aj tlačivo
a kde su tie vzory? prosim si link. vzory budu, ked nebudu na orsr chranene tak krcovito osobne udaje ako rodne cisla. bude sa skenovat a zverejnovat.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

\/\/
a este nieco, odlisuje sa nejak podstatne spolocenska zmluva sro od spolocenskej zmluvy verejnej obchodnej spolocnosti? napada ma ze asi nie ale ci tam nahodou nieje nejaky podstatny detail alebo tak.. dik
samozrejme ze je tam rozdiel a nie jeden, je ich tam kopa - vos je uplne iny typ spolocnosti... spolocnici VOS rucia za spolocnost svojim majetkom, spolocnici sro - iba do vysky tej casti vkladu, ktory este nemaju splateny. Ak splatia, uz za sro nerucia.

inak sa zdanuje: vo vos kazdy spolocnik sam, nie ako firma ... vklady su ine.. atd, atd...

imho: kazda spolocenska zmluva musi byt napasovana... teda mala by byt ... na konkretne podmienky konkretnych spolocnikov - nielen co sa tyka vkladov, ale aj rozhodovania, podielov ... tie podiely su v celku 4 druhy tusim... a kazdy moze byt upraveny inak ...
kym spolocnost slape, nikto sa moc nezaobera spolocenskou zmluvou, ked prejde kontrolou, ktoru robia v registri.... ale ked zacnu byt problemy, tak sa v nej listuje "ostosest" ... tak radsej bacha ... dobre vam tu radia obratit sa na odbornikov.
ten by sa mal so spolocnikmi najprv porozpravat, ako si predstavuju podnikanie ... potom by im mal dat navrh... a este "doladit" rozne "drobnosti"
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

hehe ... na dobre staru otazku som odpovedala - som si nevsimla, kedy bola zadana
poplietlo ma to, ze teraz tato tema vybehla medzi aktualnymi ... tak sa ospravedlnujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať