Zavrieť

Porady

Chorvátsko ešte raz

eko eko

eko je offline (nepripojený) eko

27.8. ideme na dovolenku vlastným autom do Chorvátska - Istria Pula cez Maďarsko z Michaloviec . Má niekto skúsenosti s diaľnicami v Maďarsku a Chorvátsku?
Ako sa dostať cez Budapešť - tá nás máta najviac.
Usporiadat
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Bubika
....tomu dievcatku, o ktorom som pisala, sa to nezhorsilo prve dni pobytom pri mori ale az treti ci stvrty den, ked sa vybahnila ..... ani lekar si nevedel rady ... poslali ju rychlo domov... ako to dopadlo neviem...
Bubika to o tom bahne neviem, k tomu sa ani nevyjadrujem. Ale to zhoršenie exému nastáva práve tak ten tretí štvrtý deň. Vôbec každý spôsob liečenia exému môže byť na začiatku zhoršený priebeh, práve tým "vyťahovaním" toho zlého. Ja mám takéto osobné skúsenosti s vlastnou dcérou a samozrejme tisíkrát prediskutované už ani neviem s kým
Ale súhlasím s Tebou s tým Pagom - je to mesačná krajina. Odborníci mi povedali, že vraj zloženie mora má na to najlepší vplyv prakticky v celom južnom Chorvátsku.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Podobné bahno je aj na polostrove Peljesac v mestečku Trpanj. A príroda je určite krajšia - je to uprostred zelene.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

tonkat
Podobné bahno je aj na polostrove Peljesac v mestečku Trpanj. A príroda je určite krajšia - je to uprostred zelene.
Je to doporučované miesto na liečenie psoriázy.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať