Zavrieť

Porady

etarget.sk

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Prosim Vas ---internetovy obchodnici--- ake mate skusenosti s etarget.sk alebo aj z Gooogle adwords? Ja som si dal na etarget.sk reklamu nabuchal tam kopu odkazov + 5 tych novych e-shop odkazov) poslal 400€ a za posledny tyzden prislo okolo 4500 navstevnikov ale ziadna objednavka a popritom som najlacnejsi na slovensku (teda aspon podla porovnania a porovnania na portaloch zaoberajucimi sa porovnanim cien) jako nechapem ale preco? kde je chyba? su ludia lakomi??? alebo ma etarget s toplistom klame?
Naposledy upravil Dav : 26.01.11 at 20:51
Usporiadat
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

jar88 nechcem sa Ta dotknut ale co ma Tvoj prispevok spolocne s reklamou cez Etarget? A po druhe. Celkom am to zaujalo, avsak zas je tam len vestko vychvalene a vychvalene. A pravdupovediac vsetko ma svoje za a proti. Nemyslis?

A po druhe. U mna to nevzbudzuje doveru uz len pre to ze to mas na estrankach. Kazdy kto ma realny projekt si zaplati aspon domenu a webhosting. nestoji to viac ako 23 eur.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

dragan.michal Pozri príspevok
4. vyskusal si novy produkt Etargetu? Vola sa Ad Shop. spusteny bol len nedavno
kde je v etargete ad shop? vobec ho tam nemozem najst
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

Podľa mňa kampaň treba zveriť odborníkovi. Jednoznačne. Ako ho spoznáš? Premení tvoje prachy na ešte viac prachov. Nabúchať jednorázovo do etargetu xy slov za nejaké megapeniaze nemá vôbec zmysel. Treba robiť kampaňovo, dlhodobo, vtedy sa prejavia výsledky. Ísť za cieľovou skupinou. Menej je niekedy viac.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Slabikar: Ak ho tam este nemas, znamena to ze ho este verejne nespustili. Ja som to aktivoval Lucke na www.alic.sk

Bolo tam iba 50 prvych. Neviem ci uz to spustili pre vsetkych
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Mozno by nebolo od veci keby kazdy kto ma nejake svoje recenzie/skusenosti s takymi odbornikmi ich napisal tu na Poradu. Dnes uz tiez kadekto sa hra na odbornika na SEO a PPC, ale za vsetko povedia referencie priamo od klientov.
0 0
ece ece

ece je offline (nepripojený) ece

camozzi Pozri príspevok
Mozno by nebolo od veci keby kazdy kto ma nejake svoje recenzie/skusenosti s takymi odbornikmi ich napisal tu na Poradu. Dnes uz tiez kadekto sa hra na odbornika na SEO a PPC, ale za vsetko povedia referencie priamo od klientov.
Mne SEO aj PPC robila firma:
hrki.sk

Čo sa týka SEO, tak návštevnosť niekoľko násobne stúpla už asi po mesiaci. Zvýšila sa aj konverzia. Analýza + linkbuilding dokopy stáli 300€.

Inač čo sa týka SEO, tak dobré ohlasy som počul na seochat.sk a taktiež radorohal.com, ale seochat je oveľa drahší taká analýza + linkbuilding stoja od 800€ a Rado Rohal robí iba veľké projekty teda pre eshopy asi moc nie a bolo by to asi ešte drahšie ako seochat.

PPC kampaň som si robil najskôr sám a bola celkom dobrá. Oni upravili texty a zvýšil sa počet návštev a zmenili kľúčové slová čím výrazne klesli ceny za tie kliky a zvýšila sa aj konverzia. Teda hrki.sk môžem naozaj odporučiť, lebo za tie ceny som až také zlepšenie nečakal.
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

camozzi Pozri príspevok
Mozno by nebolo od veci keby kazdy kto ma nejake svoje recenzie/skusenosti s takymi odbornikmi ich napisal tu na Poradu. Dnes uz tiez kadekto sa hra na odbornika na SEO a PPC, ale za vsetko povedia referencie priamo od klientov.
Ja robím s Marekom Falatom, 0908897289. Robí iba kampane, SEO nie. Kvalita za rozumné peniaze.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Som aj ocakaval, ze si tu budete poniektori "prihrievat polievocku", ale piste prosim skusenosti objektivne a nie hned telefonne cisla a okatu inzerciu. Potom to cele straca zmysel.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
ece Pozri príspevok
Mne SEO aj PPC robila firma:
hrki.sk

Čo sa týka SEO, tak návštevnosť niekoľko násobne stúpla už asi po mesiaci. Zvýšila sa aj konverzia. Analýza + linkbuilding dokopy stáli 300€.

Inač čo sa týka SEO, tak dobré ohlasy som počul na seochat.sk a taktiež radorohal.com, ale seochat je oveľa drahší taká analýza + linkbuilding stoja od 800€ a Rado Rohal robí iba veľké projekty teda pre eshopy asi moc nie a bolo by to asi ešte drahšie ako seochat.

PPC kampaň som si robil najskôr sám a bola celkom dobrá. Oni upravili texty a zvýšil sa počet návštev a zmenili kľúčové slová čím výrazne klesli ceny za tie kliky a zvýšila sa aj konverzia. Teda hrki.sk môžem naozaj odporučiť, lebo za tie ceny som až také zlepšenie nečakal.
ma web hrki.sk a mail: @jabber ... tak tam by som si ja nedaval seo robit ... a neviem ci ma zivnost, alebo nie ale v kontaktoch ma iba meno, ziadne ico, adresu...
0 0
ece ece

ece je offline (nepripojený) ece

padro Pozri príspevok
ma web hrki.sk a mail: @jabber ... tak tam by som si ja nedaval seo robit ... a neviem ci ma zivnost, alebo nie ale v kontaktoch ma iba meno, ziadne ico, adresu...
No ja keď som vyplnil žiadosť o cenovú ponuku, tak mi potom prišiel mail od @hrki.sk. Neviem prečo v kontaktoch je @jabber. A taktiež normálne mi vystavili faktúru teda aj živnosť má.

Neviem či je najdôležitejšie zrovna to aký mail majú. Jasné o niečom to svedčí, ale ja to radšej nechám urobiť u niekoho kto má mail @jabber a urobí to poriadne ako u niekoho kto ma nejaký super mail a neurobí to poriadne.

edit. teraz sa na to pozerám a jabber tam má len ako ďalšiu formu komunikácie. Keď chceš napísať email je tam napísané, že treba využiť ten formulár.
Naposledy upravil ece : 26.08.09 at 08:05 Dôvod: doplnok
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Podla ZR zivnost ma. Síce sotva dva mesiace, ale má. Posobi to to nedoveryhodne, ked ich nema na stranke, ale je to hadam jeho vec.
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

camozzi Pozri príspevok
Som aj ocakaval, ze si tu budete poniektori "prihrievat polievocku", ale piste prosim skusenosti objektivne a nie hned telefonne cisla a okatu inzerciu. Potom to cele straca zmysel.
Tak potom načo si pýtaš skúsenosti s odborníkmi. Pomohlo by ti keby som napísal riešil som s jedným týpkom to a to ale nepoviem kto to je lebo by to bolo prihrievanie polievočky a okatá inzercia? Ja som to bral tak že keď tu dám chlapov kontakt, tak možno pomôžem pár poraďákom (vrátane teba) a chlapovi možno k zaujímavému projektu. Chlap mimochodom na nejakú "inzerciu" isto nie je odkázaný. Ja mám z toho veľký trt.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Ale ved nie je problem v tom, ked tu niekto napise kontakt na toho kto mu robil marketing na webe. Prave naopak, je to super. Len k tomu kontaktu by bolo dobre napisat aspon par vetami skusenosti, alebo nejake referencie, popisat co robia...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
to ja len ze sa tu riesilo cierne podniakanie, .. tam so hned posielalo udanie, a tu nikto neprotestoval... a viem ze ma zivnost, ale napisat to tam mohol, aj ten mail si moze dat normalny
0 0
ece ece

ece je offline (nepripojený) ece

padro Pozri príspevok
to ja len ze sa tu riesilo cierne podniakanie, .. tam so hned posielalo udanie, a tu nikto neprotestoval... a viem ze ma zivnost, ale napisat to tam mohol, aj ten mail si moze dat normalny
Ak teraz narážaš na hrki, tak mail má normálny ten jabber je niečo úplne iné. A napísať tam IČO samozrejme mohol, ale nemyslím si, že to je to čo by malo rozhodovať o tom komu zadám zákazku.

Každopádne nikoho nenútim alebo čo. Len padla otázka kto ma aké skúsenosti tak som napísal tie svoje.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
ved dobre si urobil ze si to sem dal, ja len narazam na inu temu ... dvojaky meter sa pouziva, ale uz to nechajme tak
0 0
natalkaw natalkaw

natalkaw je offline (nepripojený) natalkaw

ja som si dala na etarget reklamu a odvtedy mam kopec navstev a kopec objednavok. proste stacilo trosku ludi obalamutit slovami ako akcia, polovicne ceny a pod. a ludia hned prisli
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Takze 2 veci:

Po prve, je rozdiel dat si robit SEO a PPC kampan. Taktiez si uvedomte, ze vacsina firiem co dorbi PPC kampane ma najatych clovekov (copywriterov) ktorí pracuju aj pre viac firiem. To znamena ze ked si das robit PPC kampan u firmy A a u firmy B je mozne ze to bude pisat ten isty clovek.

Po dalsie. PPC kampan moze priniest aj 10 000 navstev avsak to este neznamena ze tí ludia aj vyuziju Tvoje sluzby (respektive uskutocnia nakup). Dolezite je pri PPC sformulovat svoje texty tak aby ste oslovili ludi co chcu prave nakupit. To znamena konverzny pomer. kolko z navstivenych uskutocni aj nakup. Podla toho sa vypocitava aj maximalna cena ktoru ste ochotny dat za jeden klik na svoj text. V niektorých pripadoch to moze byt aj 1 euro.

Firmy si nie nadarmo pytau za spravu kampane aj 40 eur mesacne. Je potrebne si uvedomit za co je tych 40 eur:
- priprava textov
- nasadenie kampane
- jej pravidelne obmienanie (odporuca sa texty menit)
- monitoring konkurencie (ake texty pouziva, kde inzeruje, ake klucove slova a podobne)
- a na koniec, kvalitne spracovany vystup kampane podla potreby klienta (tyzdenne, mesacne, stvrtrocne....)
0 0
kolomankraslan kolomankraslan

kolomankraslan je offline (nepripojený) kolomankraslan

Etarget no ja som sa na tom tiez popalil najvacsia somarina co existuje tiez som takto zacal mal som kopec navstevnikov a potom nic objednavky ziadne nevylucujem ani to ak zaplatis na tu stranku pre etarget ze napriklad ti pride denne 800 ludi a mozno z toho 500 ludi ani neprislo ale to len oni spravia tak naklikaju to alebo co ja si to takto myslim neboj nie si prvy a ani posledný kto takto dopadol ja som tam tiez nabuchal prachy a dost a nic z toho okolo500-700 eu. Takze takto ale pravdaze to je len moja mienka moj nazor takze kazdy sa riadi s tím čím chce.S pozdravom ostávam.
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Etarget NIKOMU neodporučujem !!! je to najvacsia lož a podvod aky som kedy zažil. K dispozicii je na slovensku celkom dost stranok, kde vam daju linky vy ich poklikate a dostanete na ucet urcity obnos penazi. Znamena to že klikate prave na reklamy od etarget a teda že nieste skutočnymi navstevnikmi webu. Odporucam radsej google, ale etarget umna skončil nadobro a navdzy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať