Zavrieť

Porady

etarget.sk

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Prosim Vas ---internetovy obchodnici--- ake mate skusenosti s etarget.sk alebo aj z Gooogle adwords? Ja som si dal na etarget.sk reklamu nabuchal tam kopu odkazov + 5 tych novych e-shop odkazov) poslal 400€ a za posledny tyzden prislo okolo 4500 navstevnikov ale ziadna objednavka a popritom som najlacnejsi na slovensku (teda aspon podla porovnania a porovnania na portaloch zaoberajucimi sa porovnanim cien) jako nechapem ale preco? kde je chyba? su ludia lakomi??? alebo ma etarget s toplistom klame?
Naposledy upravil Dav : 26.01.11 at 20:51
Usporiadat
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
po istom dlhsom obdobi som zase skusil naliat peniaze do Etargetu, no a len som sa presveci,l ze su to vyhodene peniaze... takze jedine GoogleAdwords
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Dantess Pozri príspevok
Etarget NIKOMU neodporučujem !!! je to najvacsia lož a podvod aky som kedy zažil. K dispozicii je na slovensku celkom dost stranok, kde vam daju linky vy ich poklikate a dostanete na ucet urcity obnos penazi. Znamena to že klikate prave na reklamy od etarget a teda že nieste skutočnymi navstevnikmi webu. Odporucam radsej google, ale etarget umna skončil nadobro a navdzy
Budme realisti. Na jednej strane mas pravdu. Su taki podnikavci, ktori platia za klikanie na reklamy a pri tom ziaden efekt. Na druhej strane nemas pravdu v tom, ze iba etarget je ten "zly". Google ma predsa Adsence a ten sa tiez zobrazuje na strankach a potom mame tu kopec dalsich firiem poskytujucich kontextovu reklamu.
Taketo zaskatulkovanie je podla mna neobjektivne, pretoze klikaci klikaju na vsetko a nie len na etarget. Pokial to chces zredukovat, tak daj jeden mesiac reklamu iba v etarget a druhy iba v adwords. Porovnaj cpm potom inzeruj iba tam, kde je lepsia cpm.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
v google si mozes nastavit ci chces aby sa zobrazovala len vo vyhladavani,.. etarget podla mna zobrazuje velmi zle kontextovu reklamu, casto krat su velmi zaujimave clanky, ku ktorym by sa hodila reklama presne na ten produkt o ktorom sa v clanku pise, len ze kontextova reklama tam je uplny nezmysel co vobec s clankom nesuvisi, a to ich "vlastne klikanie" to je moj nazor ale nikto ma nepresvedci ze to nerobia.
0 0
Barbarakol Barbarakol

Barbarakol je offline (nepripojený) Barbarakol

Ak chceš používať Etarget, alebo Gooogle adwords, veľmi citlivo vyberaj slová pre ktoré sa má inzercia zobrazovať. Nastav si iba možnosti vo vyhľadávaní a radšej použi iba konkrétne tri štyri slová. Príde ti menej návštevníkov, avšak prídu taký čo majú záujem o tvoje konkrétne ponuky.
0 0
Barbarakol Barbarakol

Barbarakol je offline (nepripojený) Barbarakol

Etarget má síce lacný klik, ale úspešnosť podľa štatistík je mizerná.
0 0
Barbarakol Barbarakol

Barbarakol je offline (nepripojený) Barbarakol

Ešte doplním jednu skúsenosť od kamaráta čo má Ishop.
Dal si reklamný baner 300 x 300 na nemenovanú stránku. Tu sa platilo za počet zobrazení. 1000 zobrazení za lacných 30€. Avšak stránka mala návštevnosť cca 500 tis za deň. Teraz si spočítaj čo to stojí a to ti nemusí prísť ani duša.
0 0
Barbarakol Barbarakol

Barbarakol je offline (nepripojený) Barbarakol

Ešte jeden typ. Po konzultácii - vhodné je využívať inClick.sk Zatiaľ sa správajú seriózne a má to relevantnú odozvu-
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Obvykly pomer nakupujucich v kategorii kde mas eshop je 1,5 - 2 objednavky na kazdych 10.000 navstev pri presne targetovanych navstevnikoch. A aj to len ak eshop splna vsetko co zakaznik ocakava.
0 0
xaver xaver

xaver je offline (nepripojený) xaver

Barbarakol Pozri príspevok
Ešte doplním jednu skúsenosť od kamaráta čo má Ishop.
Dal si reklamný baner 300 x 300 na nemenovanú stránku. Tu sa platilo za počet zobrazení. 1000 zobrazení za lacných 30€. Avšak stránka mala návštevnosť cca 500 tis za deň. Teraz si spočítaj čo to stojí a to ti nemusí prísť ani duša.
To je extremne vysoka cena za zobrazenie. Za zobrazenia by som na relevantnej stranke platil tak 0,5 - 1,5 EUR za 1000 zobrazeni.
Relevantna stranka je taka, co sa zaobera podobnou problematikou ako moj produkt. Zobrazenia na nejakych chatoch alebo online hrach su nerelevantne pre vecsinu produktov a teda aj extremne lacne.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

xaver Pozri príspevok
To je extremne vysoka cena za zobrazenie. Za zobrazenia by som na relevantnej stranke platil tak 0,5 - 1,5 EUR za 1000 zobrazeni.
Relevantna stranka je taka, co sa zaobera podobnou problematikou ako moj produkt. Zobrazenia na nejakych chatoch alebo online hrach su nerelevantne pre vecsinu produktov a teda aj extremne lacne.
ukaz mi web, kde dostanes taku cenu
0 0
horalka46 horalka46

horalka46 je offline (nepripojený) horalka46

uctovnik
Caute, citala som vasu diskusiu o reklame na nete. Potrebujem sa poradit, kedze som v tychto veciach laik. Mam uctovnu firmu, mam webstanku a chcela by som nejaku reklamu na nalakanie noych klientov. Poradili by ste mi, ci je pre mna tiez vhodny etarget , alebo nieco podobne? Ci to ma vobec zmysel nabuchat tam kopu penazi, ci to nieje vhodne len pre e-shop? Diky!
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
ja by som poradil skôr google a vieš si tam aj nastaviť lokalitu kde sa ti majú odkazy ukazovať ...moja skúsenosť je s google po nastavení veľmi dobrá . rád pomôžem a poradím spýtaj sa bližšie .
0 0
horalka46 horalka46

horalka46 je offline (nepripojený) horalka46

uctovnik
Ak by sa dalo, rada si necham poradit a pomoct s tymto problemom.Moze byt aj na mail info@sedeko.sk. Dakujem!
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
horalka v tvojom pripade je fakt otazka ci ma zmysel investovat do takej reklamy, tam by som asi volil iny sposob ale mozno sa mylim.
0 0
vladopt vladopt

vladopt je offline (nepripojený) vladopt

MatoB urobil si veľkú chybu, to je tá posledná firma do ktorej si mal investovať toľko peňazí...máš eshopy takže jednoznačne si zvoľ google adwords alebo facebook...vyhodil si zbytočné peniaze do etargetu...
0 0
horalka46 horalka46

horalka46 je offline (nepripojený) horalka46

uctovnik
padro Pozri príspevok
horalka v tvojom pripade je fakt otazka ci ma zmysel investovat do takej reklamy, tam by som asi volil iny sposob ale mozno sa mylim.
Co myslis tym iny sposob?
0 0
sammydelukan sammydelukan

sammydelukan je offline (nepripojený) sammydelukan

Jednoznacne google adwords a dobre nastavit reklamy aj optimalizovat shop, vratane grafiky. Facebook reklama je dobra len v urcitych oblastiach. Obidve sluzby su ale pre eshop lepsie ako etarget.
0 0
sammydelukan sammydelukan

sammydelukan je offline (nepripojený) sammydelukan

horalka46 -> Oslovaovat zakaznikov priamo cez pr clanky na tematickych weboch, blogovanie o zaujimavych temach, ktore ak sa na urcite klucove slova dostanu na popredne miesta v google ,tak ste vyhrali. Takisto reklama na spraitelenych weboch a najlepsia je inzerovst na weboch ako porada.sk a proste tematicky, kde je predpoklad, ze sa tam hybu ludia co by chceli vase sluzby. Vo vasom pripade by som mozno prave skusil facebook ads skor ako google adwords ak poskytujete uctovnicke sluzby.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

horalka46 Pozri príspevok
Caute, citala som vasu diskusiu o reklame na nete. Potrebujem sa poradit, kedze som v tychto veciach laik. Mam uctovnu firmu, mam webstanku a chcela by som nejaku reklamu na nalakanie noych klientov. Poradili by ste mi, ci je pre mna tiez vhodny etarget , alebo nieco podobne? Ci to ma vobec zmysel nabuchat tam kopu penazi, ci to nieje vhodne len pre e-shop? Diky!
horalka46 Pozri príspevok
Ak by sa dalo, rada si necham poradit a pomoct s tymto problemom.Moze byt aj na mail info@sedeko.sk. Dakujem!
Pozrela som si tvoju stránku a možno som , ale chcem sa spýtať, na čo je účtovníckej firme na webe galéria, kde má nafotenú svoju kanceláriu aj s výpočtovou technikou ?
Dokonca, ak sa nemýlim, je tam iba jedno pracovné miesto - takže nezastuputeľnosť.

Nebolo by tam lepšie napríklad nejaké poradenstvo, aktuálne články, napríklad len taká maličkosť ako aktuálne ceny stravného alebo náhrady.... alebo proste čokolvek, čo sa často vyhľadáva. Potom je reálna možnosť, že aj vyhľadávače nájdu web častejšie.

Už to tu myslím raz písal misomiso - podstatné je, aby bol web plný kvalitných informácii
0 0
Petra66 Petra66

Petra66 je offline (nepripojený) Petra66

ahoj
mne sa ten web nepaci, nie je vobec prehladny, skus na tom popracovat pa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať