Zavrieť

Porady

etarget.sk

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Prosim Vas ---internetovy obchodnici--- ake mate skusenosti s etarget.sk alebo aj z Gooogle adwords? Ja som si dal na etarget.sk reklamu nabuchal tam kopu odkazov + 5 tych novych e-shop odkazov) poslal 400€ a za posledny tyzden prislo okolo 4500 navstevnikov ale ziadna objednavka a popritom som najlacnejsi na slovensku (teda aspon podla porovnania a porovnania na portaloch zaoberajucimi sa porovnanim cien) jako nechapem ale preco? kde je chyba? su ludia lakomi??? alebo ma etarget s toplistom klame?
Naposledy upravil Dav : 26.01.11 at 20:51
Usporiadat
ca-cko ca-cko

ca-cko je offline (nepripojený) ca-cko

Mam otazku ohladom adwordu aka je minimalna cena za klik ?dakujem
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
vladopt Pozri príspevok
MatoB urobil si veľkú chybu, to je tá posledná firma do ktorej si mal investovať toľko peňazí...máš eshopy takže jednoznačne si zvoľ google adwords alebo facebook...vyhodil si zbytočné peniaze do etargetu...
No už ma etarget a ani google netrapi... dovod? skrachoval som.

ca-cko Pozri príspevok
Mam otazku ohladom adwordu aka je minimalna cena za klik ?dakujem
od 1 centa v zalezitosti od kvality slova napr. bezvyznamne slovo ma nizku cenu ale napr. slovo financie ide po 0,20€ (ak si dobre pamatam)
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
motoB ty si nemal elektro?.. v dnesnej dobe samovrazda... ja len cakam kedy padne na hubu aj niekto z velkych hracov, podla mna to je otazka casu.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

padro Pozri príspevok
motoB ty si nemal elektro?.. v dnesnej dobe samovrazda... ja len cakam kedy padne na hubu aj niekto z velkych hracov, podla mna to je otazka casu.
Rad by som zareagoval na tvoj prispevok, ale trosku sa viac rozpis. Myslim to o tych velkych hracoch a buducich moznych krachoch.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
camozzi Pozri príspevok
Rad by som zareagoval na tvoj prispevok, ale trosku sa viac rozpis. Myslim to o tych velkych hracoch a buducich moznych krachoch.
myslim ze v oblasti elektra to je uz presytene,... nay, electroworld, datart, okay, alza, hej.. a este sa tam idu byt dalsi pricom su tam minimalne zisky a bojuju nizkymi cenami co nemoze skoncit dobre. podla mna do toho leju peniaze s tym ze veria ze oni preziju a niekto z nich skonci... potom su tu este shopy ako hej.sk..., povodny zakladatel hej.sk resp. kasa.cz to odpredal, nedavno zacali v madarsku ako logik.hu a pozerem ze web uz nefunguje, tie shopy su tak rozsiahle ze podla mna uz nevedia ani co predavaju, okrem tiez uz existujucich sa tam tlaci interstore.sk... a co ma prekvapuje tak tiez pridavaju pocitace... a argument najnizsej ceny....
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

padro Pozri príspevok
myslim ze v oblasti elektra to je uz presytene,... nay, electroworld, datart, okay, alza, hej.. a este sa tam idu byt dalsi pricom su tam minimalne zisky a bojuju nizkymi cenami co nemoze skoncit dobre. podla mna do toho leju peniaze s tym ze veria ze oni preziju a niekto z nich skonci... potom su tu este shopy ako hej.sk..., povodny zakladatel hej.sk resp. kasa.cz to odpredal, nedavno zacali v madarsku ako logik.hu a pozerem ze web uz nefunguje, tie shopy su tak rozsiahle ze podla mna uz nevedia ani co predavaju, okrem tiez uz existujucich sa tam tlaci interstore.sk... a co ma prekvapuje tak tiez pridavaju pocitace... a argument najnizsej ceny....
Asi pred rokom som bol pozriet v kamennom Sharku na digitalne fotaky. Vedel som, ze mi tam spon poradia, ukaze nejake tie modely nazivo... O mesiac na to vytrina s fotakmi prazdna. Predavac argumentoval tym, ze nedokazali konkurovat e-shopom a ze cena na nete je castokrat nizsia za aku oni nakupuju.
Taki hej, mall by podla mna bez elektra a mobilov neprezili. Maju sice v ponuke iny sortiment a tvaria sa ako multiobchod, ale elektro je pre nich nosnik. Zrejme maju este lepsie nakupne ceny, mozno nakupuju priamo od vyrobcov o vlastnych skladov, co si mala firma alebo zivnostnik nemoze dovolit.
Na druhej strane, ti velki tazko konkuruju mensim specializovanym shopom, napr. sportovym obchodom alebo obchodom so zahradnou technikou. Tu uz podla mna zakaznik radsej navstivi specializovany shop aj ked bude cena vyssia.
Ak niekto uvazuje o novom shope ci uz ako hlavny zdroj prijmu alebo bokovku k praci, tak radsej mensi specializovanejsi shop ako mat obchod s 5000 polozkami, ktore nikdy nebudu konkurovat cenou. V cenovej vojne nikdy obchod nevyhra. Jedinym vitazom bude zakaznik.
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
padro Pozri príspevok
motoB ty si nemal elektro?.. v dnesnej dobe samovrazda... ja len cakam kedy padne na hubu aj niekto z velkych hracov, podla mna to je otazka casu.
mal, spominas si dobre
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
camozzi Pozri príspevok
V cenovej vojne nikdy obchod nevyhra. Jedinym vitazom bude zakaznik.
presne tak... inak ja som bol v sharku pred tyzdnom nahodou asi po 2 rokoch, a mali tam vystavene akurat tak mysi uplna tragedia oproti tomu ako si ten shop pametam.... tak hejSK ma napr tiez oddelenie auto-moto ale viem ze z toho tam vela nepradaju, .. mam prihodu z interstore ked si u mna nieco objednavali a bol to clovek na vyssej pozicii v tom shope... predavaju ten isty produkt mame spolocneho dodavatela, a nevedel ze to maju tiez v ponuke ked sme sa potom bavili o niecom tak som mu to povedal... jednoznacne treba ist do niecoho co pre tieto shopy nie je zaujimave, je kopec veci ktore sa im neoplati ani predavat ale pre mensi shop je to vyhodne.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

padro Pozri príspevok
presne tak... inak ja som bol v sharku pred tyzdnom nahodou asi po 2 rokoch, a mali tam vystavene akurat tak mysi uplna tragedia oproti tomu ako si ten shop pametam.... tak hejSK ma napr tiez oddelenie auto-moto ale viem ze z toho tam vela nepradaju, .. mam prihodu z interstore ked si u mna nieco objednavali a bol to clovek na vyssej pozicii v tom shope... predavaju ten isty produkt mame spolocneho dodavatela, a nevedel ze to maju tiez v ponuke ked sme sa potom bavili o niecom tak som mu to povedal... jednoznacne treba ist do niecoho co pre tieto shopy nie je zaujimave, je kopec veci ktore sa im neoplati ani predavat ale pre mensi shop je to vyhodne.
Mozno by im vrasky na cele spravil Amazon, ak by sa jedneho dna objavil na CZ-SK trhu. Verim a cakam, ze ten den pride.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
myslim ze sa dokazu aj sami "pozrat" .. dobre urobili povodni zakladatelia ze predavaju svoje podiely, teraz sa mi zda ze velmi silno utoci alza, hej akoby zaostaval s nimi to asi nebude velmi v poriadku.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Pamatam si na ich PR clanky o obratoch a vysledkoch predaja. Realita bola taka, ze mali vysoke obraty, zisky slabsie - slabe a drina neskutocna. To uz viaceri zacinajuci eshopari nevideli a tak sa pustali do cenovych vojen. Vysledok? Sku**il sa trh s elektronikou, kamenne obchody davaju do letakov "lacnejsie ako na internete" a pritom kazdy z nich sotva preziva. Prestalo sa bojovat kvalitou a ludom na marketingovom oddeleni akoby dosla kreativita a jedine co ich napadne je este znizit cenu alebo ist pod VOC.
Cudujem sa vyrobcom, ze nepritvrdia na podmienkach pre obchodnikov a nezavedu povinnost nakupovat na vlastny sklad. Raz-dva by sa trh preriedil a ceny by sa znormalizovali a obchodnici by mali aj na reklamu aj pre seba.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
ano, vsetci maju reci o obratoch ale zisky tam idu dole .. robia cisla makaju len nic z toho, som zvedavy do kedy im to vydrzi,... chyba je samozrejme u vyrobcov pre nich je tento stav docasne dobry ale tiez casom zistia ze urobili chybu.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Isty cas tu bol jeden clen Porady (lucius-il ), ktory bojoval so svojim elekto eshopom. Raz ho predaval, potom nie, skusal kadeco nove... Uz davno som ho tu nevidel. Neviete niekto ako to nakoniec s nim dopadlo?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
no to bol zaujimavy shop ) vymyslene predaje a tak ... ale on zije dalej skrblik.sk
1 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Pozeram, ze na tom trosku zamakal, redizajnoval... Zaujimave by bolo vediet ci je to naozaj o tom ziti alebo o preziti
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
toto je uz novy eshop, resp uz redizajn noveho shopu... ale neverim ze tam aj nieco preda... pre mna to je velmi nedoverihodne..neplatca dph... cize ma slaby obrat..
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Chcel som ti zaoponovat, ze neplatca DPH nemusi znamenat zle hospodarske vysledky. Ale kedze je to elektro, tak to je velmi slaby cajik.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
jasne, robit napr. sluzby tak nemusim mat ani velky obrat ale prihliadal som na jeho odvetvie...
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Len tak som pocul, ze dnes sluzby maju najvyssi rast.
Podobny osud ako elektro asi caka aj parfumy. Pravdupovediac neverim, ze v originalitu niektorych parfumov ani od renomovanych eshopov, ktore su samozrejme "najlacnejsie". Ja osobne uz parfum na nete nikdy nekupim. Opat nizka cena na ukor kvality (intezity) parfemu.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
tych parfemov je uz asi aj viac ako elektra
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať