Zavrieť

Porady

Deň úhrady príjmov

Aký kód alebo číslo (30,31?) mám písať do tlačiva jednotlivých ZP a SP, ak v organizácii nie je určený dátum výplaty, t.j. mzda je splatná do posledného dňa nasledujúceho mesiaca?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Olgica je offline (nepripojený) Olgica

    Olgica
    Ja dávam 30. alebo 31.deň. Ak je mzda za jún splatná v auguste tak august má 31.kal.dní - uvediem 31.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Magma
    Dík, ale z toho nie som múdrejšia, myslela som konkrétnejšiu odpoveď.
    Magma, konkrétna odpoveď neexistuje. Každá poisťovňa má zavedené svoje pravidlá a v rámci každej poisťovne je na každej pobočke iná prax. Z tej diskusie vyplýva práve toto. Aspoň pre mňa.
    Určite Ti "prejde" v každej poisťovni skutočný deň posledného dňa v mesiaci. (31 - v januári, marci, máji, júli, auguste, októbri a decembri; 30 - v apríli, júni, septembri a novembri; 28 alebo 29 - vo februári). Ostatné alternatívy sú "priechodné" len v konkrétnych poisťovniach a konkrétnych pobočkách týchto poisťovní.

    Deň úhrady príjmov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.