Zavrieť

Porady

Paušály snov

Ahoj.O mesiac mi končí viazanosť na doterajší paušál. A toľko reklamované Paušály snov mi moc nevoňajú,aspoň čo som si o nich prečítala na webovej stránke mobilného operátora. Takže neviem,čo mám robiť - zobrať Paušál snov,ktorý mi moc nevyhovuje, počkať na vianočnú ponuku alebo prejsť k inému operátorovi ? Aké máte skúsenosti s Paušálmi snov?
Usporiadat
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

Každý asi potrebuje niečo iné. Mne vyhovoval program večer a cez víkendy celý deň, tak som si ho radšej vzala ešte pred skončením viazanosti, lebo neviem či vo vianočnej ponuke bude niečo výhodnejšie. A do iných sietí mám k tomu program 45 sms mesačne a hovory za polovičnú sadzbu (za jedno euro mesačne).
0 0
húžva húžva

húžva je offline (nepripojený) húžva

alla66 Pozri príspevok
v špeciálnej ponuke Orange som našla:


  • 50 predplatených minút do všetkých sietí v SR a do pevných sietí EÚ
  • jednotná cena len 0,18 eur [5,42 Sk] za minútu do všetkých sietí od 00,00 - 24,00 hod. 7 dní v týždni
  • 10,90 € mesačne a mobil Nokia 3120 classic za 1€ (dokonca ako existujúci zákazník si môžeš k paušálu zobrať Nokia 6303 za 1 €)


alebo

  • 100 predplatených minút do všetkých sietí v SR a do pevných sietí EÚ
  • jednotná cena len 0,13 eur [3,92 Sk] za minútu do všetkých sietí od 00,00 -24,00 hod. 7 dní v týždni
mesačne 15,90 €


k tomu Nokia 6303 za 1€

Práve takýto paušál som hľadal aj s telefónom. Prosím Vás nemôžem to ale na stránkach orange nájsť. Je to ešte aktuálne?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
na stránke orange.sk si na ľavej strane klikni na ponuku- paušály, hľadaj špeciálnu ponuku.https://www.orange.sk/eshop/specialnaPonuka.html
Naposledy upravil alla66 : 21.09.09 at 06:35
0 0
húžva húžva

húžva je offline (nepripojený) húžva

alla66 Pozri príspevok
na stránke orange.sk si na ľavej strane klikni na ponuku- paušály, hľadaj špeciálnu ponuku.https://www.orange.sk/eshop/specialnaPonuka.html

Ďakujem pekne, našiel som to, len mi akosi uniká tá 24 hodinová jednotná cena hovoru 7 dní v týždni. ??, Našiel so m tam iba 100 predplatených minút do všetkých sk sietí a pevných zahraničných sietí.

Pokiaľ sa nemýlim tak jednotná cena hovorov je uvedená iba v majster Paušale.(?)
Naposledy upravil húžva : 22.09.09 at 05:55
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

húžva Pozri príspevok
Ďakujem pekne, našiel som to, len mi akosi uniká tá 24 hodinová jednotná cena hovoru 7 dní v týždni. ??, Našiel so m tam iba 100 predplatených minút do všetkých sk sietí a pevných zahraničných sietí.

Pokiaľ sa nemýlim tak jednotná cena hovorov je uvedená iba v majster Paušale.(?)
Ale áno je jednotná, len sa treba pohrať s ich kúzelníkom napr. za volania všade je cena tu ( ak si nedáte volné minúty do orange )
https://www.orange.sk/sp/mobil-hlas/detail?group=2

Cena po prevolaní paušalu teda volných minút do iných sietí
pri 50 min.....mesačný poplatok 10,90 €........ je vždy 0,18 €
pri 100 min....mesačný poplatok 15,90.€..........je vždy 0,13 €
pri 200 min....mesačný poplatok 24,90 €........... je vždy 0,11 €
pri 400 min....mesačný poplatok 35,90 €............. je vždy 0,09 €

Ceny sms sú všade a vždy za 0,09 €
ceny mms sú vždy a všade za 0,40 €

Nechcem byť mrcha, ale ceny sms v O2 sú o 33,33% nižšie a ceny mms sú v O2 o 37,5 % nižšie.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
húžva Pozri príspevok
Ďakujem pekne, našiel som to, len mi akosi uniká tá 24 hodinová jednotná cena hovoru 7 dní v týždni. ??, Našiel so m tam iba 100 predplatených minút do všetkých sk sietí a pevných zahraničných sietí.

Pokiaľ sa nemýlim tak jednotná cena hovorov je uvedená iba v majster Paušale.(?)
zjednodušene povedané : platíš do všetkých sietí rovnakú cenu, nezáleží, či je piatok, alebo sviatok, telefonuješ za tú istú cenu v noci, alebo cez deň
...detto po prevolaní paušálu.


ak neprevoláš predplatené minúty, môžeš si priplatiť prenos minút...pri paušáli :" Volania do všetkých sietí 200 "máš prenos minút (zadara) v cene paušálu

Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:22
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Na 50% som rozhodnutá, že u Pomarančov skončím a prejdem k Modrým. 9.10. mi končí viazanosť doterajšieho paušálu v Orange. Čo mám robiť? Aký je postup? Je potrebné ísť do Orange a ohlásiť to, alebo mi ten paušál končí automaticky a nejako ma "vypnú"?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

bikam Pozri príspevok
Na 50% som rozhodnutá, že u Pomarančov skončím a prejdem k Modrým. 9.10. mi končí viazanosť doterajšieho paušálu v Orange. Čo mám robiť? Aký je postup? Je potrebné ísť do Orange a ohlásiť to, alebo mi ten paušál končí automaticky a nejako ma "vypnú"?
Ak ti skončí viazanosť stačí ísť do predajne modrého operátora, a povedať že si chceš preniesť číslo a oni všetko zariadia.
Resp. veľmi slušný podrobný popis je tu http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/pro...-si-cislo.html .
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
50-% je málo na prechod k inému operátorovi... napíš si plusy a mínusy oboch... porovnaj... potom sa rozhodni... Ahojky
PS: neunáhli sa a počkaj na vianočné akcie.
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Ako rozmýšľam,tak rozmýšľam, tak stále mi to vychádza lepšie u Modrých, prešiel by aj manžel, ktorý doteraz mal Primu, mali by sme to výhodnejšie - vzájomné volania, atď. U Pomarančov som asi 8 rokov a stále keď mi končí paušál, mám problém vybrať si nový. Je to stále viac komplikovanejšie (tie paušály myslím). A dáke extra výhody pre verného zákazníka nebadám. Takže asi tak.
0 0
stanah stanah

stanah je offline (nepripojený) stanah

Ja som si minulý týždeň aktivovala O2, končil mi paušál v Orange, a čo ako som prepočítavala,vždy mi to vychádzalo v O2 najvýhodnejšie,majú hovory úplne za bezkonkurenčnú cenu a hlavne žiadna viazanost a balíčky sa daju menit ako je treba.Manžel je v o2 už vyše roka a je ovela spokojneší ako bol s T-mobilom.
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

Náhodou som sa dozvedela, ak si nezoberiem nový telefon, dostanem dvojnásobok minút, podľa toho aký paušál si budem platiť. Napr. 100 min. plus 100
Nemôžem túto informáciu na stránkach operátora nájsť. Plati to?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

frederyka Pozri príspevok
Náhodou som sa dozvedela, ak si nezoberiem nový telefon, dostanem dvojnásobok minút, podľa toho aký paušál si budem platiť. Napr. 100 min. plus 100
Nemôžem túto informáciu na stránkach operátora nájsť. Plati to?
Ano platí to, ked si prejdeš na nete https://www.orange.sk/sp/mobil-hlas/telefony na ich stránke cez kúzelníka a dostaneš sa k výberu telefonu, a tam úplne v pravo dole je okienko namiesto telefona a tam sa píše


takže tak.
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

takže tak.

nemôžem skopírovať tvoj link, napísalo mi_
Odkaz na webovú adresu môžete len ak počet Vašich príspevok na Porada.sk je 50 a viac. Momentálne máte 37 príspevkov.

Odstráňte webové odkazy (linky) vo vašom príspevku ak si želáte príspevok pridať.


Xanti, tvoj link nie je funkčný
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Frederyka,
klikni: http://www.orange.sk/web/prevas/paus...usal_snov.html
a potom už musíš sama pokračovať, lebo tam to pýta Tvoje tel. číslo.....a potom sa preklikáš k výberu telefonu, alebo tam bude to čo Ti pricapila Xanti.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

frederyka Pozri príspevok
takže tak.

nemôžem skopírovať tvoj link, napísalo mi_
Odkaz na webovú adresu môžete len ak počet Vašich príspevok na Porada.sk je 50 a viac. Momentálne máte 37 príspevkov.

Odstráňte webové odkazy (linky) vo vašom príspevku ak si želáte príspevok pridať.


Xanti, tvoj link nie je funkčný
No kruci včera mi to šlo, ale v pohode chod na orange, tam chod cez ich eshop, cez kúzelníka a nájdeš tú info čo hladáš.
0 0
húžva húžva

húžva je offline (nepripojený) húžva

stanah Pozri príspevok
Ja som si minulý týždeň aktivovala O2, končil mi paušál v Orange, a čo ako som prepočítavala,vždy mi to vychádzalo v O2 najvýhodnejšie,majú hovory úplne za bezkonkurenčnú cenu a hlavne žiadna viazanost a balíčky sa daju menit ako je treba.Manžel je v o2 už vyše roka a je ovela spokojneší ako bol s T-mobilom.
Opravte ma ak sa mýlim.
Tiež mám v súčasnosti podobnú dilemu, či O2, alebo Orange. Lenže keďže potrebujem aj nový telefón a nemám hotovosť, tak moja dilema je vyriešená. Orange.
O2 je podľa mňa výhodné pre tých ktorý majú dobrý, kvalitný, respektíve funkčný mobil. V podstate nevýhodu viazanosti u Orange podstupujeme najmä preto, lebo chceme nový telefón a nemáme naň.
Takže si myslím, že to s Orange nie je až také zlé.
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Takmer na 95% som sa rozhodla, že prejdem aj s manželom do 02. Keďže mi včera skončila viazanosť, bola som sa informovať aj v Orange, čo mi ponúknu. A dozvedela som sa len to, čo som už vedela. Najlepšie je vraj počkať na vianočné akcie.
Ešte sa chcem spýtať - po skončení viazanosti môžem kedykoľvek prestúpiť k inému operátorovi? Čosi som zahliadla na internete, že je to do 25 dní od skončenia viazanosti. Nevie niekto, ako to v skutočnosti funguje?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

bikam Pozri príspevok
Takmer na 95% som sa rozhodla, že prejdem aj s manželom do 02. Keďže mi včera skončila viazanosť, bola som sa informovať aj v Orange, čo mi ponúknu. A dozvedela som sa len to, čo som už vedela. Najlepšie je vraj počkať na vianočné akcie.
Ešte sa chcem spýtať - po skončení viazanosti môžem kedykoľvek prestúpiť k inému operátorovi? Čosi som zahliadla na internete, že je to do 25 dní od skončenia viazanosti. Nevie niekto, ako to v skutočnosti funguje?
Skús si prečítať na O2 fore skúsenosti zákazníkov napr. tu je prechod popísaný http://www.sk.o2.com/ludia/forum.htm...mment_id=28066 .
Ak prejdeš teraz do O2 prechod je za 5 dní pracovných, a nebude sa ti to páčiť tak ešte aj stihneš tie vianočné akcie v orange.

Čo sa týka tých 25 dní tak to netuším, treba ísť do O2 predajne a oni Ti povedia čo a ako, či môžeš spísať žiadosť o prenos alebo nie.
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Ešte sa chcem spýtať, v o2 predajni som na to zabudla, vraj keď prechádzam k inému MO, zvykne predošlý MO ponúkať rôzne akcie aj mimo oficiál. Čo sa stane, keď som s novým MO podpísala zmluvu o prestupe, a ponuka starého MO ma osloví, čiže budem chcieť ostať pri starom MO. Zaplatím nejakú pokutu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať