Zavrieť

Porady

Paušály snov

Ahoj.O mesiac mi končí viazanosť na doterajší paušál. A toľko reklamované Paušály snov mi moc nevoňajú,aspoň čo som si o nich prečítala na webovej stránke mobilného operátora. Takže neviem,čo mám robiť - zobrať Paušál snov,ktorý mi moc nevyhovuje, počkať na vianočnú ponuku alebo prejsť k inému operátorovi ? Aké máte skúsenosti s Paušálmi snov?
Usporiadat
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Tak, v piatok sme sa definitívne s manželom rozhodli a prešli sme obaja k O2. Uvidíme, čo z toho bude.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

bikam Pozri príspevok
Tak, v piatok sme sa definitívne s manželom rozhodli a prešli sme obaja k O2. Uvidíme, čo z toho bude.
Tak hádam budeš spokojná a ked nie stále vieš zutekať a využiť nastavajúcu vianočnú ponuku pomaranča.
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Xanti Pozri príspevok
Tak hádam budeš spokojná a ked nie stále vieš zutekať a využiť nastavajúcu vianočnú ponuku pomaranča.
Dnes mi volala milá pani od Pomarančov, že by vraj chcela vedieť, prečo sme prešli k O2, či by ma niečo presvedčilo, aby som ostala. Keď som jej vysvetlila, že nemajú v ponuke telefón, aký by som chcela, že nemajú paušál, aký by som chcela, a že keď prejdeme k Modrým obaja s manželom, tak že to bude pre nás výhodnejšie, pekne sa mi poďakovala a zložila.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Muška Pozri príspevok
Tak práve dnes dcéra zobrala tento Paušál snov.
Kedže už na posledných faktúrach chodí presný rozpis jednotiek, tak sa to dá pekne vypočítať. Včera som sa s tým trošku potrápila a keby moja dcéra mala už minulý mesiac tento Paušál snov, tak by ušetrila 197 €. Mala účet 322 €. Zobrali sme Nonstop + 400 /do iných sieti/ + 400 /SMS + MMS/ a benefit + ďalších 400 /do iných sieti/. Viazanosť je tu na 12 mesiacov. Potom jej padne iba ten benefit. Plus zadarmo Orange World TV na 3 mesiace potom ho musí deaktivovať.
Takže už prišla faktúra 169,04 € a to sa samozrejme "odviazala" , keďže má Paušál snov.
Úspora oproti predchádzajúceho účtu 153 €.
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Tak, od dnes sme s manželom v O2. Orange zbohom.
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Po pol roku v O2 môžem skonštatovať len spokojnosť. Volám si komu chcem, kedy chcem a ako dlho chcem. A účty sú o 2/3 nižšie. Žiadna viazanosť a platenie dopredu za vybraný paušál. Platím len za to, čo prevolám.Takže
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Ja zase poznám ľudí, čo prešli z mesačných paušálov naspäť na predplatené karty.

ja s nimi sympatizujem.

Sú to normálni ľudia, čo potrebuju telefonom riešiť len naozaj súrne veci

a nie vykecavať sa DO BEZVEDOMIA.

Rozhodujuca pre bežného človeka je SUMA , ktorú minie mesačne na telefonovanie, nie čo ho stoji jedna minuta.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Laco-monter Pozri príspevok
Ja zase poznám ľudí, čo prešli z mesačných paušálov naspäť na predplatené karty.

ja s nimi sympatizujem.

Sú to normálni ľudia, čo potrebuju telefonom riešiť len naozaj súrne veci

a nie vykecavať sa DO BEZVEDOMIA.

Rozhodujuca pre bežného človeka je SUMA , ktorú minie mesačne na telefonovanie, nie čo ho stoji jedna minuta.

Naozaj je to tak.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Laco-monter Pozri príspevok
Ja zase poznám ľudí, čo prešli z mesačných paušálov naspäť na predplatené karty.

ja s nimi sympatizujem.

Sú to normálni ľudia, čo potrebuju telefonom riešiť len naozaj súrne veci

a nie vykecavať sa DO BEZVEDOMIA.

Rozhodujuca pre bežného človeka je SUMA , ktorú minie mesačne na telefonovanie, nie čo ho stoji jedna minuta.
súhlasím s Tebou, nie je karta ako karta... je rozdiel platiť 13 centov za minútu, alebo 48 centov. Ľudia sú pohodlní a nemajú záujem, aby si prepočítali, s ktorým operatorom ušetria...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

alla66 Pozri príspevok
súhlasím s Tebou, nie je karta ako karta... je rozdiel platiť 13 centov za minútu, alebo 48 centov. Ľudia sú pohodlní a nemajú záujem, aby si prepočítali, s ktorým operatorom ušetria...

Ja som myslel tých ľudí, čo mesačne prevolaju menej ako 5 €.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Laco-monter Pozri príspevok
Ja som myslel tých ľudí, čo mesačne prevolaju menej ako 5 €.
ja som zasa myslela na tých, ktorí prevolajú pár centov
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Ja mám od začiatku kartu a ani to neminiem, čo mám na nej. Ale teraz už mám aj služobný mobil, na ktorom mám voľné minúty. Tie využívam, ale súkromný mobil veľmi málo.
0 0
dudroš dudroš

dudroš je offline (nepripojený) dudroš

Ahojte, ja som s manzelom presla koncom minuleho roka k O2. Manzel je OK, ten prevola malo, ale moje telefonne ucty za marec a april su hrozne, nakolko vacsina mojich klientov ma Orange. Teraz rozmyslam opat aj nad pomarancom, maju pausal den do orangu za cca 16eur. Bolo by to menej, ako moje hovory do inych sieti.
0 0
danasimi danasimi

danasimi je offline (nepripojený) danasimi

artuš Pozri príspevok
Ja mám Paušál snov mesiac, 200(do iných sietí) + 70 (SMS-MMS) + VÍKEND (zadara) a tiež Orange World TV na 3 mesiace...no musím povedať, že som "ušetrila" v poslednej faktúrke 11 eur a to som volala faaaakt hodne dlho a hocikam... Uvidíme, čo bude v tej ďalšej ..!
Ahoj ja mám presne tento paušál ako ty a dnes mi došla sms že môžem využívať Orange World TV. Prosím ťa to je zase nejaký benefit? Už sa mi raz stalo, že mi takto aktivovali nejakú službu , zabudla som ju deaktivovať a keď mi prišla faktúra som skoro odpadla...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať