Zavrieť

Porady

Paušály snov

Ahoj.O mesiac mi končí viazanosť na doterajší paušál. A toľko reklamované Paušály snov mi moc nevoňajú,aspoň čo som si o nich prečítala na webovej stránke mobilného operátora. Takže neviem,čo mám robiť - zobrať Paušál snov,ktorý mi moc nevyhovuje, počkať na vianočnú ponuku alebo prejsť k inému operátorovi ? Aké máte skúsenosti s Paušálmi snov?
Usporiadat
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Tak práve dnes dcéra zobrala tento Paušál snov.
Kedže už na posledných faktúrach chodí presný rozpis jednotiek, tak sa to dá pekne vypočítať. Včera som sa s tým trošku potrápila a keby moja dcéra mala už minulý mesiac tento Paušál snov, tak by ušetrila 197 €. Mala účet 322 €. Zobrali sme Nonstop + 400 /do iných sieti/ + 400 /SMS + MMS/ a benefit + ďalších 400 /do iných sieti/. Viazanosť je tu na 12 mesiacov. Potom jej padne iba ten benefit. Plus zadarmo Orange World TV na 3 mesiace potom ho musí deaktivovať.
Naposledy upravil Muška : 29.08.09 at 16:36
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ianka ianka

ianka je offline (nepripojený) ianka

fiha, to mas dobre ,ze tvoja dcera si mohla dovolit mat 330 eur ako telefonny ucet, a bezne bude mat tiez okolo 100
ale inac ja mam tiez pausal snov,len tu nizsiu kategoriu za 25 euro a som spokojna
0 0
vierka26 vierka26

vierka26 je offline (nepripojený) vierka26

ianka a aky to je presne? mne tiez konci a neviem sa rozhodnut co dalej...Muska ak sa smiem spytat, kolko ma dcera rokov?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
bikam Pozri príspevok
Ahoj.O mesiac mi končí viazanosť na doterajší paušál. A toľko reklamované Paušály snov mi moc nevoňajú,aspoň čo som si o nich prečítala na webovej stránke mobilného operátora. Takže neviem,čo mám robiť - zobrať Paušál snov,ktorý mi moc nevyhovuje, počkať na vianočnú ponuku alebo prejsť k inému operátorovi ? Aké máte skúsenosti s Paušálmi snov?

túto otázku si zadala v inej téme, môžeš upresniť svoje požiadavky, aby som vedela akú máš predstavu?


bikam Pozri príspevok
Ahoj.O mesiac mi končí viazanosť na doterajší paušál u Pomarančov. A toľko reklamované Paušály snov mi moc nevoňajú,aspoň čo som si o nich prečítala na webovej stránke mobilného operátora. Takže neviem,čo mám robiť - zobrať Paušál snov,ktorý mi moc nevyhovuje, počkať na vianočnú ponuku alebo prejsť k inému operátorovi ? Aké máte skúsenosti s Paušálmi snov? Vedel by mi niekto poradiť, aj keď sa tu v prevažnej miere riešia ružoví a modrí?
alla66 Pozri príspevok
Ťažko radiť, bolo by vhodné napísať ako si predstavuješ svoj paušál a akú sumu si ochotná platiť.

? minút mesačne - do akých sietí, v špičke, cez víkendy, večer....
? sms/MMS
? dáta,
potrebuješ nový telefón?

napr.:
Vďaka novému Majster paušálu voláš kedykoľvek za najvýhodnejšiu jednotnú cenu len 0,12 EURO [3,62 SKK] za minútu do všetkých sietí a platíš len toľko, koľko prevoláš. Paušál obsahuje 50 SMS + MMS a 25 MB dát pre internet v mobile. Ak nepotrebuješ nový mobil, aktivuješ si Majster paušál bez viazanosti.

alebo:
https://www.orange.sk/eshop/specialnaPonuka.html

Ak to nie je pravé orechové, počkaj si na vianočné akcie, ktoré začínajú už v októbri.
Naposledy upravil alla66 : 04.09.09 at 22:34
0 0
artuš artuš

artuš je offline (nepripojený) artuš

opica-škorica ;-))
Ja mám Paušál snov mesiac, 200(do iných sietí) + 70 (SMS-MMS) + VÍKEND (zadara) a tiež Orange World TV na 3 mesiace...no musím povedať, že som "ušetrila" v poslednej faktúrke 11 eur a to som volala faaaakt hodne dlho a hocikam... Uvidíme, čo bude v tej ďalšej ..!
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

? minút mesačne - do akých sietí, v špičke, cez víkendy, večer....
? sms/MMS
? dáta,
potrebuješ nový telefón


1. prevolám približne 50 - 70 min max mesačne, volám keď potrebujem, bez ohľadu na to či je deň, večer, piatok, sviatok,....,bez ohľadu do akých sietí(doteraz som mala tak nastavený paušál)
2. sem tam posielam SMS, MMS približne 5-10 mesačne
3. internet v mobile nepoužívam, mám starší mobil
4. chcem si zobrať aj nový mobil, ale nemusí to byť hneď, ešte nejaký ten mesiac vydržím, so starým som spokojná
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

ja uvažujem dať si Paušál Snov ktorý obsahuje mesačne 50 minút do všetkých sietí SR a pevných sietí EÚ za 10.90 € a vyberiem si nový mobil od 1 € lacnéééé...nie?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
bikam Pozri príspevok
? minút mesačne - do akých sietí, v špičke, cez víkendy, večer....
? sms/MMS
? dáta,
potrebuješ nový telefón


1. prevolám približne 50 - 70 min max mesačne, volám keď potrebujem, bez ohľadu na to či je deň, večer, piatok, sviatok,....,bez ohľadu do akých sietí(doteraz som mala tak nastavený paušál)
2. sem tam posielam SMS, MMS približne 5-10 mesačne
3. internet v mobile nepoužívam, mám starší mobil
4. chcem si zobrať aj nový mobil, ale nemusí to byť hneď, ešte nejaký ten mesiac vydržím, so starým som spokojná
v špeciálnej ponuke Orange som našla:


  • 50 predplatených minút do všetkých sietí v SR a do pevných sietí EÚ
  • jednotná cena len 0,18 eur [5,42 Sk] za minútu do všetkých sietí od 00,00 - 24,00 hod. 7 dní v týždni
  • 10,90 € mesačne a mobil Nokia 3120 classic za 1€ (dokonca ako existujúci zákazník si môžeš k paušálu zobrať Nokia 6303 za 1 €)



alebo

  • 100 predplatených minút do všetkých sietí v SR a do pevných sietí EÚ
  • jednotná cena len 0,13 eur [3,92 Sk] za minútu do všetkých sietí od 00,00 -24,00 hod. 7 dní v týždni

mesačne 15,90 €


k tomu Nokia 6303 za 1€
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Muška Pozri príspevok
Tak práve dnes dcéra zobrala tento Paušál snov.
Kedže už na posledných faktúrach chodí presný rozpis jednotiek, tak sa to dá pekne vypočítať. Včera som sa s tým trošku potrápila a keby moja dcéra mala už minulý mesiac tento Paušál snov, tak by ušetrila 197 €. Mala účet 322 €. Zobrali sme Nonstop + 400 /do iných sieti/ + 400 /SMS + MMS/ a benefit + ďalších 400 /do iných sieti/. Viazanosť je tu na 12 mesiacov. Potom jej padne iba ten benefit. Plus zadarmo Orange World TV na 3 mesiace potom ho musí deaktivovať.



Môžeš prosím upresniť vek dcéry ....stačí mi + - 5 rokov

5 - 10
10 - 15
15 - 20
20 - vyššie .....

Na základe odpovede upresním môj príspevok ...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok


Môžeš prosím upresniť vek dcéry ....stačí mi + - 5 rokov

5 - 10
10 - 15
15 - 20
20 - vyššie .....

Na základe odpovede upresním môj príspevok ...
Jurko, Muškina dcéra má priateľa, je pre teba veeeeľmi mladá....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
Jurko, Muškina dcéra má priateľa, je pre teba veeeeľmi mladá....
He , aj to je odpoveď , takže idem na to ....predpokladám , že dcéra je rozumná , tak má asi od 18 vyššie ...čiže je zamestnaná a platí si tie účty sama ...
A nepodpichuj , o čom vlastne točíš , veď ja o takých veciach už len snívam ....

Muška
Tak práve dnes dcéra zobrala tento Paušál snov.
Kedže už na posledných faktúrach chodí presný rozpis jednotiek, tak sa to dá pekne vypočítať. Včera som sa s tým trošku potrápila a keby moja dcéra mala už minulý mesiac tento Paušál snov, tak by ušetrila 197 €. Mala účet 322 €.
Lebo keby mi moja dcéra uderila hlášku o výške svojho účtu , ktorý mám samozrejme platiť ja , asi by som v tej chvíli ten mobil niekde šmaril ....potom ju za ním ....alebo naopak ?

Tak na okraj , preboha živého , to sa ako dá toľko , hm , aký výraz použiť ????? pretelefonovať , minúť ...?
Aj by ma zaujímal jej príjem , samozrejme v teoretickej rovine diskusnej ...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
BABY sú nevyspytateľné

Dcéra má svoj paušál, ku ktorému dostala akciu 2000 minút mesačne - grátis , jeden mesiac pretelefonovala nad rámec a operátor nás upozornil dopisom, ak bude mať budúci mesiac prevolaných viac ako 2000 minút , zrušia nám akciu.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

buchač Pozri príspevok
He , aj to je odpoveď , takže idem na to ....predpokladám , že dcéra je rozumná , tak má asi od 18 vyššie hej...čiže je zamestnaná na voľnej nohe a platí si tie účty sama hej, ale mastný chleba chce odo mňa ...
A nepodpichuj , o čom vlastne točíš , veď ja o takých veciach už len snívam ....



Lebo keby mi moja dcéra uderila hlášku o výške svojho účtu výšku jej účtu viem prvá ja, lebo mi chodí na môj mail elektronicky, lebo jej robím účto a keď idem za ňou , že aký má opäť vysoký účet, tak ma prosí...."mami nehovor, nehovor, prosím, až zajtra , ktorý mám samozrejme platiť ja , asi by som v tej chvíli ten mobil niekde šmaril ....potom ju za ním ....alebo naopak ?

Tak na okraj , preboha živého , to sa ako dá toľko , hm , aký výraz použiť ????? pretelefonovať , minúť ...? no dohadovanie kšeftov u nej ozaj prebieha väčšinou cez telefon.
Aj by ma zaujímal jej príjem to je aj pre mňa záhada - lebo mám pocit , že minie viac ako zarobí , samozrejme v teoretickej rovine diskusnej ...
Jurko, stačí??
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Tak na okraj , preboha živého , to sa ako dá toľko , hm , aký výraz použiť ????? pretelefonovať , minúť ...?





joooj buchac - podpichovač, a vies kolko sa da minut na cigaretach a na pijatike?
a to prosim mobil ma vyhodu, lebo operatori ti daju " pausal snov" takze prestane byt telefon nocnou morou, ale este som nepocula, zeby niekto dostal za mesacny pausal 15EUR fajcenie a pitie cez vikend a cez sviatky zadarmo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Muška Pozri príspevok
Jurko, stačí??
Bohate , je to tým pádom jasné ako facka ..

No , ale keď kšefty robí cez telefono , nebol by lepší nejaký paušál ...???

JA mám Deň + , plne mi vyhovuje , ešte aj manželka si telefonuje s dodávateľmi , biznis robí ....inak jej stačí P 50 do všetkých sietí ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marina8 Pozri príspevok
Tak na okraj , preboha živého , to sa ako dá toľko , hm , aký výraz použiť ????? pretelefonovať , minúť ...?

joooj buchac - podpichovač, a vies kolko sa da minut na cigaretach a na pijatike?
Áno , viem ....nakoľko som prestal chlastať a kuriť , tak som si teraz z ušetrených loviek kúpil chalupu ...

a to prosim mobil ma vyhodu, lebo operatori ti daju " pausal snov" takze prestane byt telefon nocnou morou, ale este som nepocula, zeby niekto dostal za mesacny pausal 15EUR fajcenie a pitie cez vikend a cez sviatky zadarmo
K tej otázke len toľko ...:

Straním se zásadně lihovin. Alkohol nikdy nebyl přítelem pistolníka. Podlamuje tělesný organizmus vůbec, presné míření zvláště.

0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

buchač Pozri príspevok
Bohate , je to tým pádom jasné ako facka ..

No , ale keď kšefty robí cez telefono , nebol by lepší nejaký paušál ...???

JA mám Deň + , plne mi vyhovuje , ešte aj manželka si telefonuje s dodávateľmi , biznis robí ....inak jej stačí P 50 do všetkých sietí ....
Paušál mala 500 asi rok + mala nočný /teda ešte má do konca roka/. To jej navrhli v Orange asi pred rokom podľa predchádzajúcich hovorov.

Asi dva mesiace som ju posielala aby si upravila ten paušál, že sú už nové ďaleko lepšie ponuky, ale stále nemala čas . Napíše 2000 SMS za mesiac, ale odmieta ďalšiu kartu, možno keď jej skončí nočný paušál ukecám ju aj na SMS-kovú kartu.
Tento paušál snov jej začína 17.9. - tak dám vedieť po 17.10. aký bude účet.
0 0
Dasa Kovacova Dasa Kovacova

Dasa Kovacova je offline (nepripojený) Dasa Kovacova

Ahojte...Ja som si zobrala telefón od firmy, ktorá poskytuje Paušály SNOV.

Nechcem to nejako moc propagovať, neviem ešte ako sú tu pravidlá.

Telefón som ešte ani poriadne nemala doma, kazí sa mi stále. Od 19.06.2009 mám ten paušál a telefón som mala doma dohromady možno dva týždne.



Po druhom reklamačnom konaní mi prišiel telefón s poškrabaným displejom a nie a nie aby mi to odstránili...

Hnusobi, poškodia a ešte si to ani nepriznajú...K paušálu...v poslednom paušále mi pridali navyše nejakých 7 eur s DPH, neviem, bohvieako s tým nie som spokojná.

Daná spoločnosť klesá ku dnu so svojimi kvalitami...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Sú celkok fajn, tieto paušály snov, ale chýba mi možnosť prenosu neprevolaných minút. Ak si aktivujete volania svojim, strácate nárok na prenostné minúty.
0 0
Dasa Kovacova Dasa Kovacova

Dasa Kovacova je offline (nepripojený) Dasa Kovacova

Ďakujem...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať