Zavrieť

Porady

Prvotné príznaky tehotenstva zmizli

Ahojte, chcem sa poradiť. 23/08 som mala poslednú menštruáciu. 29/09 som si urobila dva tehotenské testy a boli pozitívne. Boleli ma prsia, bolelo ma v podbrusku, menstruacia mi uplne vynechala. Citila som vykyvy nalad. Zajtra sa chystam k lekarovi.
Dnes rano ako som sa zobudila, zistila som, že prsia ma už takmer vôbec nebolia a brucho už nemám napäté. Pravdu povediac, prestala som sa ako tehotná cítiť. Niaktoré príznaky som ani vôbec nemala, ale tak to bolo aj pri prvom dieťati. Nemám ranné nevoľnosti, nie som unavená, bradavky mi ešte neztmavli, nemám problém s pachmi, mám len zvýšený výtok. Nemohla som o dieťatko prísť? Nekrvácam, ale veľmi sa bojím. Je možné, že mi príznaky tak veľmi poľavili, že skoro nič necítim?? Nemôže ísť o mimomaternicové tehotenstvo? Ďakujem za rady.
Naposledy upravil Dav : 28.06.10 at 14:26
Usporiadat
hm21 hm21

hm21 je offline (nepripojený) hm21

Ahojte, dufam ze mi niekto bude vediet poradit.. MS som mala dostat 20.3. no dosla 6 dni neskor... robila som si medzicasm test...1 bol / a na druhom bola druha ciarocka uplne ako duch... nakoniec dosla mcha, ale ina... trvala kratko a bola bolestiva... co sa u mna nestava aby ma brucho bolelo nonstop... brucho mam nafknute na bokoch sa mi zvyraznili zilky, prsia takisto-zilky a jemne strie... navyse uz cca 3-4 dni ma tak divne boli v podbrusku a taha sa to az k pupku...take brnenie... nechuti mi vobec jest a uz vobec nemam chut ani na moje ,,oblubene,, cigaretky...moja mama mala vraj do 4. mesiaca menstruaciu.. no ja neviem nechce sa jej take pytat ani nikoho blizkeho tym obtazovat, netoboz mojho manzilka... z prace ma neuvolnia a nechcem si robit uz ziaden test...moc im neverim, dakujem za kazdu radu a skusenost )
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Ahoj, príznaky máš ako tehotná. Aj ja som mala menzes pri prvom dieťati. A prečo neveríš testom? Ja som si vždy najprv urobila taký lacnejší a keď mi vyšiel pozitívne, tak som si urobila aj taký drahší, ktorý mi to tehotenstvo vždy potvrdil. Nemyslím si, že je dôvod neveriť testom. Skôr vyjdu falošne negatívne, nie falošne pozitívne. Možno ide len o veľmi skorú tehotnosť, tak ešte namáš v moči dostatok hormónu HCG. Ja by som test rozhodne zopakovala
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

maryann.b Pozri príspevok
Ahoj, príznaky máš ako tehotná. Aj ja som mala menzes pri prvom dieťati. A prečo neveríš testom? Ja som si vždy najprv urobila taký lacnejší a keď mi vyšiel pozitívne, tak som si urobila aj taký drahší, ktorý mi to tehotenstvo vždy potvrdil. Nemyslím si, že je dôvod neveriť testom. Skôr vyjdu falošne negatívne, nie falošne pozitívne. Možno ide len o veľmi skorú tehotnosť, tak ešte namáš v moči dostatok hormónu HCG. Ja by som test rozhodne zopakovala
Majka,ako sa mate.je nieco nove?ako bojujete.ak neches pisat sem,napis mi do SS.
casto na vas myslim.
0 0
hm21 hm21

hm21 je offline (nepripojený) hm21

maryann.b Pozri príspevok
Ahoj, príznaky máš ako tehotná. Aj ja som mala menzes pri prvom dieťati. A prečo neveríš testom? Ja som si vždy najprv urobila taký lacnejší a keď mi vyšiel pozitívne, tak som si urobila aj taký drahší, ktorý mi to tehotenstvo vždy potvrdil. Nemyslím si, že je dôvod neveriť testom. Skôr vyjdu falošne negatívne, nie falošne pozitívne. Možno ide len o veľmi skorú tehotnosť, tak ešte namáš v moči dostatok hormónu HCG. Ja by som test rozhodne zopakovala
no neviem uz som si urobila doopy 8 testov, ale necitim sa nejak fajn....a ta menstruacia pocas teotenstva je nejaka ina alebo je na nerozoznanie?
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

8?? To je divné. Ja som mala slabšiu a o dva dni kratšiu menštruáciu. Skôr to bol len taký hnedý výtok. Asi by som na Tvojom mieste radšej zašla k lekárovi.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať