Zavrieť

Porady

Prvotné príznaky tehotenstva zmizli

Ahojte, chcem sa poradiť. 23/08 som mala poslednú menštruáciu. 29/09 som si urobila dva tehotenské testy a boli pozitívne. Boleli ma prsia, bolelo ma v podbrusku, menstruacia mi uplne vynechala. Citila som vykyvy nalad. Zajtra sa chystam k lekarovi.
Dnes rano ako som sa zobudila, zistila som, že prsia ma už takmer vôbec nebolia a brucho už nemám napäté. Pravdu povediac, prestala som sa ako tehotná cítiť. Niaktoré príznaky som ani vôbec nemala, ale tak to bolo aj pri prvom dieťati. Nemám ranné nevoľnosti, nie som unavená, bradavky mi ešte neztmavli, nemám problém s pachmi, mám len zvýšený výtok. Nemohla som o dieťatko prísť? Nekrvácam, ale veľmi sa bojím. Je možné, že mi príznaky tak veľmi poľavili, že skoro nič necítim?? Nemôže ísť o mimomaternicové tehotenstvo? Ďakujem za rady.
Naposledy upravil Dav : 28.06.10 at 14:26
Usporiadat
burianekovai burianekovai

burianekovai je offline (nepripojený) burianekovai

Ahojte!Ja sa chcem opýtať či máte skúsenosť aby žena otehotnela po pohlavnom styku počas menštruácie. Niekde som počula že je to pravda ale neviem či mám tomu veriť.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Ahoj, ja osobne som sa s takou babou nestretla, ale tiez som to pocula. Bojis sa, ci si neotehotnela?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

burianekovai Pozri príspevok
Ahojte!Ja sa chcem opýtať či máte skúsenosť aby žena otehotnela po pohlavnom styku počas menštruácie. Niekde som počula že je to pravda ale neviem či mám tomu veriť.
Medzi ľuďmi panuje mylný názor, že žena vtedy otehotnieť nemôže.
Ale každý gynekológ Vám povie, že môže...
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

burianekovai Pozri príspevok
Ahojte!Ja sa chcem opýtať či máte skúsenosť aby žena otehotnela po pohlavnom styku počas menštruácie. Niekde som počula že je to pravda ale neviem či mám tomu veriť.
Ano ja tu skusenosť mám. Počas menzesu som otehotnela až dva krát. Prvý krát v predposledný den menzesu a druhý krát v posledný den menzesu.
To ze žena môže otehotnieť iba v strede cyklu nieje pravda. Všetko záleží od pravidlnosti menzesu od ovulačných cyklov a od hladiny hormonov.
Su naozaj ženy ktoré možu otehotnieť iba počas dvoch dni v mesiaci ale takých je velmi málo teda v porovnaní s tými ostatnými. Moja kamoška napriklad nemohla otehotnie sest rokov potom jej lekárka robila nejake spacialne sledovanie vajecnikov a zistila že ma totalne posunuty ovulacný cyklus, povedala jej aby mala styk vzdy prve dva dni menzesu. Na prvý pokus ostala tehotná a má nadherne dvojčata
Takže aj ked je otehotnenie pocas menzesu menej pravdepodobne, može sa to stať.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Možno som to hneď mala skúsiť cez menzes)) Také som ale robila za mlada a priznám sa, že ma táto možnosť ani nenapadla. Mne sa teraz podarilo otehotnieť na cca 25 deň cyklu. Ale ja to mám rozhodené od kedy menzes mávam. A to, že sa to po dieťati upraví, to na mňa tiež nezabralo. Ale zdá sa mi, že bolesti pri menzese sú menšie ako kedysi. Alebo som si len zvykla?
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

maryann.b Pozri príspevok
Možno som to hneď mala skúsiť cez menzes)) Také som ale robila za mlada a priznám sa, že ma táto možnosť ani nenapadla. Mne sa teraz podarilo otehotnieť na cca 25 deň cyklu. Ale ja to mám rozhodené od kedy menzes mávam. A to, že sa to po dieťati upraví, to na mňa tiež nezabralo. Ale zdá sa mi, že bolesti pri menzese sú menšie ako kedysi. Alebo som si len zvykla?

alebo tak
inak bolesti mavam aj ja a lekarka mi povedala bud sa to spravi alebo si zvyknete alebo pockate do prechodu
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

No do prechodu máme ešte dúfam ďaleko Veď naše telá fungujú najlepšie vtedy, keď tú potvoru každý mesiac máme. Potom to už ide dolu vodou ...
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

tak so mnou to ide dolu vodou uz teraz.
dnes som mala prehliadku a nasledne som bola odporucena do nemocnice.tam potvrdili diagnozu mojho lekara a v stredu ma caka kyretaz.
ide o to,ze moj plodovy vak,hoci krasne rastie,podla velkosti som uz v 7.tyzdni a 4.dni,je prazdny.nemam v nom anilen zlte teliesko ani zarodok.je prazdny.je to sok.uz neviem co si mam mysliet,naozaj spravodlivost neexistuje??!!
budu mi to robit az v stredu,lebo nemaju skorsi termin,ale musi to ist von,vraj ma to moze ohrozovat.mozno to zo mna dovtedy vyjde,ale ja sa citim vyborne,takze tomu neverim.
takze dalsi nuteny potrat.
aku nadej budem mat na otehotnenie a donosenie,ked uz mam rez po cisarskom a teraz mi umelo otvoria krcok maternice?
ved to bude ako potrat.....myslim ze potom krcok uz nikdy nebude uzavrety tak ako teraz.
uz nemam ani chut snazit sa.pri tom prvom sa mi chcelo zomriet a veru dnes ma uz nic nefascinuje.
sora ze som tak skepticka.ale ked si pomyslim ze akakolvek ciganka alebo prostitutka porodi kopu detvak a pohodi ich kade tade.......je to nespravodlive!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

osky, drž sa, v stredu budem na Teba myslieť, nech to máš v pohode za sebou a nech sa s tým čo najskôr vyrovnáš.
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

osky Pozri príspevok
tak so mnou to ide dolu vodou uz teraz.
dnes som mala prehliadku a nasledne som bola odporucena do nemocnice.tam potvrdili diagnozu mojho lekara a v stredu ma caka kyretaz.
ide o to,ze moj plodovy vak,hoci krasne rastie,podla velkosti som uz v 7.tyzdni a 4.dni,je prazdny.nemam v nom anilen zlte teliesko ani zarodok.je prazdny.je to sok.uz neviem co si mam mysliet,naozaj spravodlivost neexistuje??!!
budu mi to robit az v stredu,lebo nemaju skorsi termin,ale musi to ist von,vraj ma to moze ohrozovat.mozno to zo mna dovtedy vyjde,ale ja sa citim vyborne,takze tomu neverim.
takze dalsi nuteny potrat.
aku nadej budem mat na otehotnenie a donosenie,ked uz mam rez po cisarskom a teraz mi umelo otvoria krcok maternice?
ved to bude ako potrat.....myslim ze potom krcok uz nikdy nebude uzavrety tak ako teraz.
uz nemam ani chut snazit sa.pri tom prvom sa mi chcelo zomriet a veru dnes ma uz nic nefascinuje.
sora ze som tak skepticka.ale ked si pomyslim ze akakolvek ciganka alebo prostitutka porodi kopu detvak a pohodi ich kade tade.......je to nespravodlive!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

Bože to mi je strašne lúto
Viem ako sa citiš ale aj ked sa to tak teraz nezdá, neboj pridu lepšie dni, zotavíš sa a budeš sa opat snažiť mať bábo. Ako hovorí moja lekárka kým máte maternicu nič nieje stratené
Mne tiež robili kyret ked som prišla o bábo a časť placenty ešte ostala. A neboj poznám kopu žien ktoré mali potrat či už nutený alebo nie a na možnosti donosiť bábo im to neubralo. Oni ten zákrok musia spraviť ked ho nespravia može ťa to naozaj ohroziť. Ked to budeš mať za sebou maternica bude čistá a po 4 až 6 mesiacoch to možete znova skusať aspon tak to povedali mne po kyrete že skor by som nemala ostať tehotná ale potom v pohode.
Drž sa a vela vela sil ti prajem.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

osky Pozri príspevok
tak so mnou to ide dolu vodou uz teraz.
dnes som mala prehliadku a nasledne som bola odporucena do nemocnice.tam potvrdili diagnozu mojho lekara a v stredu ma caka kyretaz.
ide o to,ze moj plodovy vak,hoci krasne rastie,podla velkosti som uz v 7.tyzdni a 4.dni,je prazdny.nemam v nom anilen zlte teliesko ani zarodok.je prazdny.je to sok.uz neviem co si mam mysliet,naozaj spravodlivost neexistuje??!!
budu mi to robit az v stredu,lebo nemaju skorsi termin,ale musi to ist von,vraj ma to moze ohrozovat.mozno to zo mna dovtedy vyjde,ale ja sa citim vyborne,takze tomu neverim.
takze dalsi nuteny potrat.
aku nadej budem mat na otehotnenie a donosenie,ked uz mam rez po cisarskom a teraz mi umelo otvoria krcok maternice?
ved to bude ako potrat.....myslim ze potom krcok uz nikdy nebude uzavrety tak ako teraz.
uz nemam ani chut snazit sa.pri tom prvom sa mi chcelo zomriet a veru dnes ma uz nic nefascinuje.
sora ze som tak skepticka.ale ked si pomyslim ze akakolvek ciganka alebo prostitutka porodi kopu detvak a pohodi ich kade tade.......je to nespravodlive!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
Osky, je mi to fakt ľúto ... veľmi som sa preľakla ... veď to vyzeralo fakt dobre. Držím Ti palce, akékoľvek iné slová, by vyzneli hlúpo . V stredu na Teba budem myslieť. A je to na 100%???

Naozaj je to nespravodlivé. Tí ľudia, väščinou s s inteligenciou húpacieho koníka, ktorí si tento dar nevážia, majú kopec detí. A ľudia, ktorí po deťoch túžia, sú na ne pripravení, vedia im dať zázemie, tí nemajú šťastie. Mám kamarátku, ktorá bola teraz na druhom umelom oplodnení a znovu to nevyšlo. S manželom tvoria krásny pár, postavili domček s dvoma izbičkami pre deti a zatiaľ im zostali len oči pre plač.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

najhorsie na tom vsetkom je psychika.
keby mi to boli hned vzali,uz by som sa mohla zacat zmierovat s faktom ze je to prec.
ale cakat do stredy s vedomim,ze je vo mne nieco,co rastie a napriek tomu bezvyznamne,je fakt na nervy.
dufala som ze zacnem krvacat po vysadeni liekov,bolo by to prirodzenejsie, ale drzi sa ma to ako kliest,je to paradox....nic ma neboli,citim sa taka zdrava a plna energie....akurat ma seklo v piatok v krizoch a doteraz som to poriadne nerozchodila.vraj to moze s tym suvisiet,pretoze mam aj stale pocit akoby som musela ist na velku potrebu,ale je to len pocit....je vo mne akysi tlak.som akasi nafuknuta ci co.
no dufam ze sa do stredy nezcvoknem.
dakujem vam vsetkym za slova utechy.som zlomena a nemam ziadnu inspiraciu.ale snazim sa stale len neplakat,aj ked je to tazke.
0 0
kristinagabi kristinagabi

kristinagabi je offline (nepripojený) kristinagabi

Osky,je mi velmi luto,co sa s tebou stalo. Ja som to prezivala presne pred rokom,ale mna brali hned na druhy den do nemocnice. Ja som uz pred tym citila,ze nieco nie je v poriadku. Tehotenske priznaky mi celkom zmizli a som len plakala. Plakala som aj u lekara,doma,v nemocnici,to iste hormony... Je to velmi zle...
Osky,to iste som myslela aj ja. Preklinala som cely svet,ze aky je nespravodlivy... Ja som sa utesovala len tym,ze este je lepsie,ze sa to stalo teraz ako neskorsie. Teraz,po roku,uz cakam,kedy sa mi podari zase.
Velmi som ti nepomohla,lebo v takomto pripade je tazko pomoct...
Len som chcela,aby si vedela,ze myslime na teba a drzime ti palce....
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

maryann.b Pozri príspevok
Neboj, dobre to dopadne ... nestresuj sa.

A aj ja ďakujem za podporu, aj ked nemám problémy ako Osky. Ale musím si zaklopať. U nás je skôr problémom to, že ak to tento raz nevyjde, tak už asi bábo mať nebudem. Manžel má 45 rokov a dal nám len túto jednu šancu. Tak sa snažím vsugerovať si, že všetko bude v poriadku. Ak to aj nevijde, tak už jedno zdravé krásne dieťa mám. Niektoré ženy čakajú roky, kým sa im ich sen splní ... Nám sa to podarilo na prvý šup
Ahojte!Môj manžel má 54 rokov, ja 37 a tiež chceme veľmi bábo. Máme jedno len je postihnuté a radi by sme si užili zdravé. Tešíme sa obidvaja. Manžel hovorí, že tá robota je na tom najlepšia. Tak som zvedavá či naozaj budem tehotná alebo nie. Tiež som v štádiu, že neviem či si domýšľam alebo už mám prvé príznaky. Menzes by mi mal prísť cez víkend a mne je ťažko na žalúdok a bolia ma prsia už vyše týždňa. Cítim sa čudne celkom inak ako predtým.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Ivka161172 Pozri príspevok
Ahojte!Môj manžel má 54 rokov, ja 37 a tiež chceme veľmi bábo. Máme jedno len je postihnuté a radi by sme si užili zdravé. Tešíme sa obidvaja. Manžel hovorí, že tá robota je na tom najlepšia. Tak som zvedavá či naozaj budem tehotná alebo nie. Tiež som v štádiu, že neviem či si domýšľam alebo už mám prvé príznaky. Menzes by mi mal prísť cez víkend a mne je ťažko na žalúdok a bolia ma prsia už vyše týždňa. Cítim sa čudne celkom inak ako predtým.
Ahoj, drzim Vam palce!!! Asi počkáš do víkendu a potom si budeš robiť test. Daj vedieť, ako si dopadla?
A ak sa môžem spýtať, vedela si dopredu, že sa Vám narodí postihnuté dieťatko, alebo to žiadne testy nezistili?
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Nevedela som nič, tehotenstvo bolo ukážkové ale pri pôrode ma zanedbali lekári keby mi urobili cisársky rez tak mi tu mohla behať zdravá 9 ročná školáčka.Dieťa sa narodilo mŕtve kriesili ju a prebrali, keďže bol mozog nedokysličený tak sa poškodil. No čo už. Teraz po toľkých rokoch som sa konečne odhodlala na druhé.Viem, že to bude náročné starať sa o postihnuté a byť aj tehotná....ale skúsim to. Aj mám obavy aj sa teším
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Ivka161172 Pozri príspevok
Nevedela som nič, tehotenstvo bolo ukážkové ale pri pôrode ma zanedbali lekári keby mi urobili cisársky rez tak mi tu mohla behať zdravá 9 ročná školáčka.Dieťa sa narodilo mŕtve kriesili ju a prebrali, keďže bol mozog nedokysličený tak sa poškodil. No čo už. Teraz po toľkých rokoch som sa konečne odhodlala na druhé.Viem, že to bude náročné starať sa o postihnuté a byť aj tehotná....ale skúsim to. Aj mám obavy aj sa teším
Aj ja sa bojím takýchto chýb, ktoré by sa stávať nemali. Je to hrozné, mohla byť zdravá.
Môj malý mal šnúru okolo krku, tak ma viac nastrihli, aby sa k nemu lepšie mohli dostať. Po pôrode mi ho ani neukázali. Hneď ho vzali preč. Našťastie však všetko dobre dopadlo. Rodila som na prvorodičku veľmi rýchlo. O piatej ma začali bolieť kríže, o 7,45 som bola v nemocnici a 10,30 bol malý na svete. Len sme v nemocnici museli zostať dlhšie, lebo mal hroznú žltačku a ja som sa roztrhla, tak ma museli opäť šiť.
Ja len dúfam, že to všetko tento raz vyjde lepšie ...
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja som bola už neviem presne ale asi týždeň pred pôrodom na ultrazvuku a všetko OK. Pôrod bez komplikácii a všetko OK a keď sme odchádzali len tak jednej sestre vyšlo z úst , že som mala štastie vraj mal šnúru okolo krku.No nik mi to nikdy nepovedal. Je úplne zdravý
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

osky Pozri príspevok
najhorsie na tom vsetkom je psychika.
keby mi to boli hned vzali,uz by som sa mohla zacat zmierovat s faktom ze je to prec.
ale cakat do stredy s vedomim,ze je vo mne nieco,co rastie a napriek tomu bezvyznamne,je fakt na nervy.
dufala som ze zacnem krvacat po vysadeni liekov,bolo by to prirodzenejsie, ale drzi sa ma to ako kliest,je to paradox....nic ma neboli,citim sa taka zdrava a plna energie....akurat ma seklo v piatok v krizoch a doteraz som to poriadne nerozchodila.vraj to moze s tym suvisiet,pretoze mam aj stale pocit akoby som musela ist na velku potrebu,ale je to len pocit....je vo mne akysi tlak.som akasi nafuknuta ci co.
no dufam ze sa do stredy nezcvoknem.
dakujem vam vsetkym za slova utechy.som zlomena a nemam ziadnu inspiraciu.ale snazim sa stale len neplakat,aj ked je to tazke.
Osky, čo máš nové? Ako sa máš?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivka161172 Pozri príspevok
Nevedela som nič, tehotenstvo bolo ukážkové ale pri pôrode ma zanedbali lekári keby mi urobili cisársky rez tak mi tu mohla behať zdravá 9 ročná školáčka.Dieťa sa narodilo mŕtve kriesili ju a prebrali, keďže bol mozog nedokysličený tak sa poškodil. No čo už. Teraz po toľkých rokoch som sa konečne odhodlala na druhé.Viem, že to bude náročné starať sa o postihnuté a byť aj tehotná....ale skúsim to. Aj mám obavy aj sa teším
Ivka,držím ti palce-pred takými ženami ako si ty-klobúk dole...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať