Zavrieť

Porady

Vianočné trhy Bratislava

Ahojte, keďže je dnes prvá adventná nedeľa a bližia sa vianoce a tak ma napadlo, či by sme sa nestretli v Bratislave na sedemnástom ročníku Vianočných trhov nasať do seba vianočnú atmosféru pri vôni vianočného punču a iných dobrôt, ktoré sú typické pre najkrajšie sviatky v roku.
Ak by ste mali záujem, budem rada, ak navrhnete termín, najlepšie do 23.12.09.

Usporiadat
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

mzdarka renca Pozri príspevok
Takže, definitívne, stretko na Vianočných trhoch je 18.12.09 o 17.00 na Hviezdoslavovom nám. pred SND - stará budova pri fontáne a potom sa presunieme na Františkánske nám.

Kto má záujem, poprosím súhlas pod tento príspevok....

Jožka56
Jamija
mzdarka renca
barbara
Renča, na trhy prísť nemôžem, ale vidím, že tam ide Jamija, s tou sa stretávame, nemôžeš jej odovzdať tú čapicu, čo som zabudla na gulášstretku?

Týmto zároveň posúvam tému.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

brm Pozri príspevok
ak prežijem tieto dva šialené týždne...tak dohrkocem...ak ma medzitým niekto nezachloští že nedostal vianočné či odmeny či čo...
taký úraz hrozí aj mne, ale ja ich mám vycvičených......šúp s nimi za ich nadriadenými, nech si to riešia a zdôvodňujú sami.......a teším sa, lebo som na teba zvedavá, aj keď sme sa stretli na školení a nevedeli sme, že sme to my
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

JarkaL Pozri príspevok
Renča, na trhy prísť nemôžem, ale vidím, že tam ide Jamija, s tou sa stretávame, nemôžeš jej odovzdať tú čapicu, čo som zabudla na gulášstretku?

Týmto zároveň posúvam tému.
Jasne Jarka, donesiem, aj darček pre teba a Jamiju od Zitky, ktorý na vás čaká u mňa už skoro mesiac. Darček sa ti bude isto páčiť.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Takže, definitívne, stretko na Vianočných trhoch je 18.12.09 o 17.00 na Hviezdoslavovom nám. pred SND - stará budova pri fontáne a potom sa presunieme na Františkánske nám.

Kto má záujem, poprosím súhlas pod tento príspevok....

barbara
brm


Ivka612
Jožka56
Jamija
mzdarka renca

a pre stretkujúce, ktoré boli v PK na guláši, mám darčeky od Zitky
Naposledy upravil mzdarka renca : 02.12.09 at 20:24
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
mzdarka renca Pozri príspevok
taký úraz hrozí aj mne, ale ja ich mám vycvičených......šúp s nimi za ich nadriadenými, nech si to riešia a zdôvodňujú sami.......a teším sa, lebo som na teba zvedavá, aj keď sme sa stretli na školení a nevedeli sme, že sme to my
a čo som ja vedela že tá divá kométa čo sa dorútila posledná a utiekla prvá si bola ty?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

mzdarka renca Pozri príspevok
Ahojte, keďže je dnes prvá adventná nedeľa a bližia sa vianoce a tak ma napadlo, či by sme sa nestretli v Bratislave na sedemnástom ročníku Vianočných trhov nasať do seba vianočnú atmosféru pri vôni vianočného punču a iných dobrôt, ktoré sú typické pre najkrajšie sviatky v roku.
Ak by ste mali záujem, budem rada, ak navrhnete termín, najlepšie do 23.12.09.

A kde sa tam chces stretnut, ked si tam nemas ani kde zjest cigansku pecienku, ktoru so kupis v stanku. Je to tam ako v tokijskom metre, preto tam uz dva roky nechodim.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Stačí sa tam prejsť a tak si to vychutnať. Rád kľučkujem medzi fajčiarmi, ktorí sa tam s cigaretou v ruke oháňajú... Keď má človek šťastie, tak sa na neho aj čo to nalepí. Nejaká horčica, kečup . Čiže okrem toho, že tam človek nasaje kus vianočnej atmosféry, si ju prinesie aj domov.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
Takže, definitívne, stretko na Vianočných trhoch je 18.12.09 o 17.00 na Hviezdoslavovom nám. pred SND - stará budova pri fontáne a potom sa presunieme na Františkánske nám.

Kto má záujem, poprosím súhlas pod tento príspevok....

barbara
brm


Ivka612
Jožka56
Jamija
mzdarka renca

a pre stretkujúce, ktoré boli v PK na guláši, mám darčeky od Zitky
Ja by som aj záujem mala, ale keď ste tak ďaleko..., fňuk
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Bastian Pozri príspevok
Stačí sa tam prejsť a tak si to vychutnať. Rád kľučkujem medzi fajčiarmi, ktorí sa tam s cigaretou v ruke oháňajú... Keď má človek šťastie, tak sa na neho aj čo to nalepí. Nejaká horčica, kečup . Čiže okrem toho, že tam človek nasaje kus vianočnej atmosféry, si ju prinesie aj domov.
Ano, ved prave ked som tam bol naposledy, tak som si povedal, ze ak tam niekedy zavitam, tak iba v takom tom vatovanom kabate, v ktorom sa kopu v zime kanaly, alebo najlepsie rovno v azbestovom skafandri.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misomiso Pozri príspevok
Ano, ved prave ked som tam bol naposledy, tak som si povedal, ze ak tam niekedy zavitam, tak iba v takom tom vatovanom kabate, v ktorom sa kopu v zime kanaly, alebo najlepsie rovno v azbestovom skafandri.
Pohľadám aj ja nejakú starú bufajku a môžeme sa tam stretnúť. Dáme si nejaké oplátky + čajíček a podebatujeme.
0 0
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

Ahojte poraďáci, chcela som ísť na stretko do Pezinka, ale musela som sa učiť na skúšky, môžem prísť na stretko na trhy? Len dúfam, že nechcete stále ostať len vonku, na trhoch som bola s mojimi žiakmi a premrzla som na kosť. Takže ak si pôjdeme niekde sadnúť a zohriať sa, som za.
Plada
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Dnes idem ako predvoj KE - Blava - Viedeň - KE do nedele, takže 18.12.09 na mňa myslíte, že som stála práve tam, kde sa budete stretávať a nechám Vám tam pozdrav.
papapa
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

brm Pozri príspevok
a čo som ja vedela že tá divá kométa čo sa dorútila posledná a utiekla prvá si bola ty?
....neprezrádzaj, ale zabijem sa, keď som mala v ten deň dohodnutých 1000 vecí naraz?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

misomiso Pozri príspevok
A kde sa tam chces stretnut, ked si tam nemas ani kde zjest cigansku pecienku, ktoru so kupis v stanku. Je to tam ako v tokijskom metre, preto tam uz dva roky nechodim.
a musíš sedieť? pozri, ak nás budú bolieť nohy, tak kľudne môžeme ísť kdekoľvek do nejakého podniku, mám ich v centre viac obľúbených, kde je suprová obsluha.

Takže cigánska na stojáka aj s punčom a kávičku si môžeme dať inde.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Bastian Pozri príspevok
Stačí sa tam prejsť a tak si to vychutnať. Rád kľučkujem medzi fajčiarmi, ktorí sa tam s cigaretou v ruke oháňajú... Keď má človek šťastie, tak sa na neho aj čo to nalepí. Nejaká horčica, kečup . Čiže okrem toho, že tam človek nasaje kus vianočnej atmosféry, si ju prinesie aj domov.
pohoda, klídek, tabáček
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

plada Pozri príspevok
Ahojte poraďáci, chcela som ísť na stretko do Pezinka, ale musela som sa učiť na skúšky, môžem prísť na stretko na trhy? Len dúfam, že nechcete stále ostať len vonku, na trhoch som bola s mojimi žiakmi a premrzla som na kosť. Takže ak si pôjdeme niekde sadnúť a zohriať sa, som za.
Plada
tak to sme boli dve, čo sa učili na skúšky a učím sa aj teraz.....a sadnúť si veru pôjdeme
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

No Renča, pekne niečo v BA vo vnútri zabezpeč/ak chceš/, veď my 17-ky nemchceme len tak postávať na ulici, premŕzať.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Bastian Pozri príspevok
Pohľadám aj ja nejakú starú bufajku a môžeme sa tam stretnúť. Dáme si nejaké oplátky + čajíček a podebatujeme.

Bastian len dondi, chcem ťa spoznať už sa teším na teba prípadne ber sebou aj Danilu
Naposledy upravil Barbara : 04.12.09 at 09:00
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

jozka56 Pozri príspevok
No Renča, pekne niečo v BA vo vnútri zabezpeč/ak chceš/, veď my 17-ky nemchceme len tak postávať na ulici, premŕzať.
neboj Jožka, aj ja sa mám rada
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

No barbara si dojednáva medovinu s erzetíkom, a tu nič potvrdené od Róberta nevidím. To je čistý sladký bonz.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať