Zavrieť

Porady

Vianočné trhy Bratislava

Ahojte, keďže je dnes prvá adventná nedeľa a bližia sa vianoce a tak ma napadlo, či by sme sa nestretli v Bratislave na sedemnástom ročníku Vianočných trhov nasať do seba vianočnú atmosféru pri vôni vianočného punču a iných dobrôt, ktoré sú typické pre najkrajšie sviatky v roku.
Ak by ste mali záujem, budem rada, ak navrhnete termín, najlepšie do 23.12.09.

Usporiadat
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Sabadka Pozri príspevok
Tak ty takto? Sa sťažuješ, že sa učíš jak besná, že skúšky a kruhy pod očami, a ľaľa ju.
Medovinku a varené vínko koštuje na vianočných trhoch.

A potom že odreté uši a kruhy pod očami Mám si domyslieť od čoho alebo sa priznáš dobrovoľne.


PS: a ja chudinku segru som aj poľutovala, že sa musí veľa učiť
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
erzet Pozri príspevok
vy ju vôbec nemáte radi. ona chce prísť za vami, a vraj rob do 17.00, potom príď nacengáš sa.

máš pravdu Robi, ja nechcem byť do 5 ej v práci, chcem sa niekde s niekým trošku potúlať, hmmm, ale s kým??? keď sa mi nikto nehlási, fakt to bude pravda, že ma nikto nemá rád
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
čestne sa priznám, že ja alkohol nemusím, ale o to mám radšej sladkosti a karamelový likér ňňňňňňňňňňňammmmmm
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Barbara Pozri príspevok
máš pravdu Robi, ja nechcem byť do 5 ej v práci, chcem sa niekde s niekým trošku potúlať, hmmm, ale s kým??? keď sa mi nikto nehlási, fakt to bude pravda, že ma nikto nemá rád
ale to som sa zastal haluzky
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Naposledy upravil erzet : 11.12.09 at 23:08
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Sabadka Pozri príspevok
Tak ty takto? Sa sťažuješ, že sa učíš jak besná, že skúšky a kruhy pod očami, a ľaľa ju.
Medovinku a varené vínko koštuje na vianočných trhoch.

A potom že odreté uši a kruhy pod očami Mám si domyslieť od čoho alebo sa priznáš dobrovoľne.
Adi, si si istá, že vieš, komu si to chcela napísať?
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
Adi, si si istá, že vieš, komu si to chcela napísať?


to ništ Renči, ja chápala, že asik Tebe
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Barbara Pozri príspevok
to ništ Renči, ja chápala, že asik Tebe
veruže mne, len Aďke ušlo, že to je tvoj nick....pohodáááá
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

ešte dva dni ....
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
hallóó, tak nikto ma nepozve na kaffé k sebe, myslím do robotky, aby som nemusela vonku zmrznúť do tej pátej?v robote som dosť dlho celý deň a nieže aby som tu trčalaaž do pol pátej.
som veľmi hanblivá a sama do šneku rozhodne nempôjdem,

prosíííííímmmmmm......... nikto?????

Renči, čo tak nahrávať tie kalendáre?????? ništto???? notaaaakkk
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Barbara Pozri príspevok
hallóó, tak nikto ma nepozve na kaffé k sebe, myslím do robotky, aby som nemusela vonku zmrznúť do tej pátej?v robote som dosť dlho celý deň a nieže aby som tu trčalaaž do pol pátej.
som veľmi hanblivá a sama do šneku rozhodne nempôjdem,

prosíííííímmmmmm......... nikto?????

Renči, čo tak nahrávať tie kalendáre?????? ništto???? notaaaakkk
aj by som ťa pozvala, ale máme tu akciu, kde budem musieť byť do tej piatej....a potom z nej zdrhám na stretko
0 0
halúzka halúzka

halúzka je offline (nepripojený) halúzka

rada sa smejem aj keď vonku prší... ...viac
Kočky, prajem zajtra príjemnú atmosféru v BA....veľmi rada by som s Vami tam bola, ale fakt je to krutý termín...
Tak si dajte aj na moje zdravie, toho vareného vínka...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Renča prosím Ťa upresni stretko, šak ja v BA až tak sa nevyznám. Je dnes dosť chladno, kde mám zakotviť a čakaaať???? Skoro som aj zabudla
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

jozka56 Pozri príspevok
Renča prosím Ťa upresni stretko, šak ja v BA až tak sa nevyznám. Je dnes dosť chladno, kde mám zakotviť a čakaaať???? Skoro som aj zabudla
Jožka, stretávame sa na Hviezdoslavovom nám. pred starou budovou SND pri fontáne o 17.00.

Plán: keďže je neskutočná zima, tak navrhujem na trhoch pobudnúť len čo vydržíme a potom sa presunieme do reštiky oproti vchodu do Reduty, ja jej ľudovo hovorím Česká, ale presne sa tuším volá Pilsner, alebo niečo v tom zmysle.

PS: Jožka volám ti.....
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
mzdarka renca Pozri príspevok
Jožka, stretávame sa na Hviezdoslavovom nám. pred starou budovou SND pri fontáne o 17.00.

Plán: keďže je neskutočná zima, tak navrhujem na trhoch pobudnúť len čo vydržíme a potom sa presunieme do reštiky oproti vchodu do Reduty, ja jej ľudovo hovorím Česká, ale presne sa tuším volá Pilsner, alebo niečo v tom zmysle.

PS: Jožka volám ti.....

Hanba, mladá baba a je jej zima
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
Jožka, stretávame sa na Hviezdoslavovom nám. pred starou budovou SND pri fontáne o 17.00.

Plán: keďže je neskutočná zima, tak navrhujem na trhoch pobudnúť len čo vydržíme a potom sa presunieme do reštiky oproti vchodu do Reduty, ja jej ľudovo hovorím Česká, ale presne sa tuším volá Pilsner, alebo niečo v tom zmysle.

PS: Jožka volám ti.....
Noo ........tak potom tento názov témy , je k ničomu , tak to ste mali hneď napísať názov témy ...Vianočné trhy v krčme


Dievčatá , je mi ľúto , že nemôžem sa s Vami stretnúť , ale si to vynahradíme napr. v Pezinoku a týmto pozdravujem všetkých účastníkov stretnutia .Budem na Vás myslieť .
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

erzet Pozri príspevok
Hanba, mladá baba a je jej zima
Za prvé: dík za tú mladú babu
Za druhé: a zima mi veru je
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Zita5 Pozri príspevok
Noo ........tak potom tento názov témy , je k ničomu , tak to ste mali hneď napísať názov témy ...Vianočné trhy v krčme


Dievčatá , je mi ľúto , že nemôžem sa s Vami stretnúť , ale si to vynahradíme napr. v Pezinoku a týmto pozdravujem všetkých účastníkov stretnutia .Budem na Vás myslieť .
Aj my na teba budeme myslieť, a darčeky, ktoré u mňa trčia už mesiac odovzdám.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
Aj my na teba budeme myslieť, a darčeky, ktoré u mňa trčia už mesiac odovzdám.
No konečne .....teším sa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať