Zavrieť

Porady

Vianočné trhy Bratislava

Ahojte, keďže je dnes prvá adventná nedeľa a bližia sa vianoce a tak ma napadlo, či by sme sa nestretli v Bratislave na sedemnástom ročníku Vianočných trhov nasať do seba vianočnú atmosféru pri vôni vianočného punču a iných dobrôt, ktoré sú typické pre najkrajšie sviatky v roku.
Ak by ste mali záujem, budem rada, ak navrhnete termín, najlepšie do 23.12.09.

Usporiadat
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
tak to porad na Vás môžeme počkať v tej Retunde, teda v tej českej aspoň obsadíme miesto hmmmm lenže nevieme koľko miest máme obsadiť? či celú miestnosť?????

asik celú miestnosť, lebo dovtedy kým Vy dorazíte už možno budeme Vás vidieť dvojmo
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Barbara Pozri príspevok
tak to porad na Vás môžeme počkať v tej Retunde, teda v tej českej aspoň obsadíme miesto hmmmm lenže nevieme koľko miest máme obsadiť? či celú miestnosť?????

asik celú miestnosť, lebo dovtedy kým Vy dorazíte už možno budeme Vás vidieť dvojmo
ono je to dosť veľké, myslím tá reštika, ak tam pôjdeš, tak choď prosím dozadu a v zadu pri kuchen odboč do prava a potom do takej miestnosti do ľava a o 17.00 nezabudni byť pri fontáne a nepi furt
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Pekné stretkovanie, ja budem doma tichučko ležkať a liečiť sa čajíkomj
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Pekné stretkovanie, ja budem doma tichučko ležkať a liečiť sa čajíkomj

ale fšak si sa sľúbila a s nami by si sa mohla liečiť s Jánosom Becherom ten je veľký liečiteľ
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Prajem príjemné stretkovanie, budem v duchu s Vami a možno si dám aj deci-dve vareného. Nakázala som Jarke (Jamija), nech Vás za mňa pozdravuje a vystíska.
0 0
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

Tiež vás pozdravujem a dúfam, že ste si to užili (asi ešte aj užívate ). My sme sa tam stretli s kolegynami už dávnejšie a bola som v Ba teraz v stredu. No a od štvrtka už sb smenuje, tak sa nedá.

Príjemné užívanie uzimeného predvianočného obdobia s čo najmenej stresmi a hlavne v zdraví... Majte sa
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Ahojček, práve som dorazila domov. Punč na trhu bol super a to nehovorím o guľkách. Dievčence a Robko, ďakujem za krásný večer. Zitka a tebe ďakujem za pekný darček. Teším sa na Vás nabudúce.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
jamija Pozri príspevok
Ahojček, práve som dorazila domov. Punč na trhu bol super a to nehovorím o guľkách. Dievčence a Robko, ďakujem za krásný večer. Zitka a tebe ďakujem za pekný darček. Teším sa na Vás nabudúce.
Ďakujem za darčeky. Sedím za PC a je mi dobre, ale ešte lepšie mi bolo s Vami. Moje boli lepšie.
Naposledy upravil erzet : 19.12.09 at 08:54
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

erzet Pozri príspevok
Ďakujem za darčeky. Sedím za PC a je mi dobre, ale ešte lepšie mi bolo s Vami. Moje boli lepšie.
...aj ja také chceeeeeeem j..kde mám reklamovať...prechladnutie si nevyberá
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Robert ,prečo uverejňuješ na Poradu ten výber?........Dohoda platí na všetko čo sa týka uverejňovania fotiek.Prosím ........ stiahni to a nehnevaj sa , že Ťa takto žiadam.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Joooj, Zitka ani ja nič nesmiem vidieť???j
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

jozka56 Pozri príspevok
Joooj, Zitka ani ja nič nesmiem vidieť???j
Jožka, veď Ty sa dohodni s Renkou... teraz sa hlavne vylieč a potom sa dohodnete.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Joooj, Zitka ani ja nič nesmiem vidieť???j
Jožka , ale čo by si nemohla. Len sa pridržiavam tradície zavedenej na Porade , že tu fotky nezverejňujeme .
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Viete čo je zaujímavé, že môj brat tú spoločnú fotku má a nie odo mňa, niekto ju, niekde uverejnil v negatíve a šikovný si ju dajú do pozitívu. Prečo to tu nesmie byť a inde áno?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Nechápem to, nechápem to, nechápem to, ale akceptujem.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Ahojte, už som aj ja doma a bolo mi s Vami super..... a ešte raz veľmi pekne ďakujem za darčeky.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Vedel som že je tam tá fotka, ale v tom momente keď som to fotil a uverejňoval a tak som mal iba radosť vo vnútri, tešil som sa tomu a bolo mi dobre. Vtedy som si tú fotku neuvedomil.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Na poslednú chvíľu:
http://www.vianocnetrhy.sk/diskuze/
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
erzet Pozri príspevok
Ďakujem za darčeky. Sedím za PC a je mi dobre, ale ešte lepšie mi bolo s Vami. Moje boli lepšie.


Robi čo tvoje? gulky?????
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Barbara Pozri príspevok
Robi čo tvoje? gulky?????
držím ich v chlade, aby vydržali, do dátumu použitia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať